Dodaj do ulubionych

Internetowa Poradnia Psychologiczna

05.06.16, 11:20
Masz problemy ale nie wiesz z kim o tym porozmawiać?

Zapraszamy do skorzystania z internetowej poradni - Przestrzeń Pomocy.
Elastyczne godziny spotkań, dobre ceny i wykwalifikowani specjaliści.

Szczególnie polecamy mgr Edytę Aktepe - terapeutkę specjalizującą się w pomocy Polakom za granicą.

przestrzen-pomocy.pl/page/jak-zaczac.html
Edytor zaawansowany
  • 06.06.16, 02:34
    eeeee za to trzeba placic... za medical zrobcie!

Minnie

--
    Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.
    Carlos Ruiz Zafón
  • 24.01.17, 18:43
    Ja bym się jednak skłaniała ku poradni i terapii oko w oko ze specjalistą smile Również mogę polecić miejsce, gdzie uzyskałam pomoc fachową, tj. poradnia psycholog-ms.pl/poradnia/ we Wrocławiu. W swoim fachu najlepsi.
  • 05.03.17, 23:01
    natasza789, tylko nie zawsze jest możliwa terapia oko w oko smile np. za granicą. Ja właśnie szukam pomocy online, z polskim specjalistą, bo jednak w takich sytuacjach bariera językowa jest szczególnie ograniczająca uncertain Także cieszę się, że trafiłam na namiary i pewnie się odezwę smile
  • 10.03.17, 05:43
    Dwa niki zalozone przez te sama osobe, bynajmniej srednio pasujace do uslug typu poradnia psychologiczna, kojarza mi sie zupelnie z czyms innym, przetancie spamowac i wyciagac kase, internetowy psycholog? chcecie krzywde ludziom zrobic?
  • 17.03.17, 23:04
    No wlasnie. tak niezdarnego spamu dawno nie widzialam a to swiadczy o jakosci uslug i poziomie "psychologa".
    nawet za darmo juz nie chce takiego patalacha.

Minnie

--
    ~ Każdemu się wydaje się że jest dobrze wychowany. Ba, jest tego pewien. ~

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.