Dodaj do ulubionych

Prawda o Poloni w Kanadzie

08.02.19, 21:16
Jesli nie miales unijne pracy dzisia masz gora 1350 dolarow emerytury na reke.Polacy w Kanadzie to dziady mowie o tych zlat 80 i 90 siatych.Szczytem mazen na starosc jest mieszakanie supsdioowane.
Edytor zaawansowany
  • jackk3 11.02.19, 05:10
    A ty maŻycielu szkołę jakąś ukonczyłeś?
  • ken-ya 16.03.19, 20:57
    Burno 5 . zgadzam sie . Kiedys widzialam , na wikipedi - dochod roczny Kanady. Dzisiaj nie pamietam ,szkoda ze nie zapisalam. Teraz tej strony nie moge znalezc. a to co pamietam ze byla na przodzie liczba-a potem zera,prawie na szerokosc ekranu komputera. Od duzo Kanadyjczykow slyszalam ze Kanada to biedny kraj. ale ja pochodze z Polski I mam porownanie. Ludnosc prawie ta sama , A w bogactwie to nie ma porownania. Gospodarka w Kanadzie pod psem . rabunkowa .Tysiace jezior a na polkach hodowlany salmon. Czesto w sklepach mamy stare kilku letnie kabaczki, powyciagane z jakis magazynow.zaopatrzenie marne. A bedzie jeszcze gorzej , bo fabryk nie ma ,a chinczycy juz nie chca za darmo pracowac. Ludzie co naprawde kochaja ten kraj to Indianie. Niestety Indianow zniszczyly sklepy alkocholowe, ktore zawsze znajdowaly sie blizko nich. [ czy , nie przypomina Wam to Polske. U nas tez alkocholu nie brakowalo. A przybysze maja juz expiryns , nie jeden kraj doprowadzili do ruiny. To Indianie tez jak Polacy sklepy alkocholowe mieli i maja pod reka. Skad my to wszystko znamy ?
  • jackk3 17.03.19, 16:58
    Czytając twoje kretyńskie wypociny nie dziwie się ze o Polakach nadal kawały w stanach opowiadają.
  • ken-ya 18.03.19, 00:07
    jackk Daruj sobie . Mowisz kretynskie ?-Napisz mi w takim razie w ktorym miejscu napisalam nie prawde . Znasz powiedzenie '' Uderz w stol a nozyce sie odezwia. Lepiej bylo by gdybys sie nie odezwal. Ja Ciebie nie prosilam o dyskusje.Bo po tych Twoich slowach wiem kim jestes Ciesza mnie tylko ludzie prawdo mowni a, Tobie do tego dalekoI .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.