Dodaj do ulubionych

hoffman estates, Il

17.02.10, 00:58
mam juz dwojke - czterolatka i dwulatke... w kwietniu nastepne... szukam mam w
okolicy zeby dzieciom zapewnic polskojezyczne towarzycho... sa jakies chetne?
:) dodam jeszcze ze mieszkamy na "osiedlu" ktore chyba sie nazywa Highlands...
Obserwuj wątek
    • kobraluca Re: hoffman estates, Il 19.02.10, 14:04
      mieszkam 40 min. od Hoffman Estates, mam 28-miesiecznego synka,
      chetnie sie spotkamy :)
      --
      Nothing you become will disappoint me;
      I have no preconception that I'd like to see you be or do.
      I have no desire to foresee you, only to discover you.
      You cannot disappoint me.
    • kobraluca dziewczyny 19.02.10, 14:05
      mozemy sie umowic gdzies jak macie ochote w przyszlym tygodniu
      --
      • oliv2 kobraluca 19.02.10, 23:49
        troche nie na temat ale sie zapytam - czy Ty nie mialas problemow z ta firma z
        ktorej mi polecalas pieluchy? minelo juz 2 tyg od zakupu a pieluch nie ma
        • kobraluca Re: kobraluca 20.02.10, 13:42
          nie mialam problemow, nieraz czekalam dluzej jak cos bylo out of stock

najlepiej tam zadzwon albo maila napisz
          --
    • go-jab Re: hoffman estates, Il 20.02.10, 04:59
      akurat na przyszly tydzien zaplanowany mamy wyjazd do wisconsin... potem caly
      weekend pracuje... ale moze by cos wykombinowac za tydzien? bede musiala
      sprawdzic swoj "rozklad jazdy" i jeszcze raz napisac :)
      • kobraluca Re: hoffman estates, Il 20.02.10, 13:43
        co Wy na wtorek 2-go marca, pasuje wszystkim? posprawdzajcie grafiki
        i meldujcie sie szybko

oliv, w ktorym tygodniu ciazy jestes?
        --
        • oliv2 Re: hoffman estates, Il 20.02.10, 18:38
          kobraluca napisała:

> oliv, w ktorym tygodniu ciazy jestes?

termin mam na piatek, 26go:)
          to nic, Wy sie spotykajcie a ja kiedys dolacze. moze na wiosne w jakims parku:)
          piszmy w tym watku o nadchodzacych spotkaniach, moze kiedys wiecej mam sie tez
          znajdzie. pozdrawiam
    • go-jab Re: hoffman estates, Il 01.03.10, 20:20
      mi w tym tygodniu chyba sie nie uda... dzieci do dentysty, ja do lekarza (teraz
      juz co tydzien) i do ortodonty... oprocz tego caly czas pracuje... a jak by sie
      wam podobal czwartek 3/18? no i kwestia gdzie? ... :)
      • pawimi455 Re: hoffman estates, Il 03.03.10, 18:06
        hej mamusie, ja tez sie chetnie moge spotkac, czemu by nie...ja mam dwu
        i siedmiolatka, starszy oczywiscie w szkole ale mlodszy chetny na
        wszelakie playdates wiec zglaszam swoj udzial. Chyba najdalej z was
        mieszkam ale nie ma problemu moge dojechac tylko dajcie znac kiedy i
        jak.
        • oliv2 Re: hoffman estates, Il 11.03.10, 22:16
          ksiezycowa, wrazenia z porodu - glupio zabrzmi ale na prawde super. mega szybko,
          opieka dobra, nawet lekarz mnie milo zaskoczyl. az szkoda ze juz po hehe:)
          teraz zmagamy sie z karmieniem piersia...
          • kobraluca Re: hoffman estates, Il 12.03.10, 19:43
            oliv gratulacje :) zazdorszcze porodu, mam nadzieje,ze moj nastepny
            tez bedzie taki

w przyszlym tygodniu zapowiadaja piekna pogode, moze umowimy sie
            gdzies w parku?
            dzieciaki ( te chodzace hehe ) polataja a my poplotkujemy
            --
              • kobraluca Re: hoffman estates, Il 14.03.10, 15:51
                nie znam parkow w polowie drogi, moze dziewczyny z hoffman estates
                cos zaproponuja w swojej okolicy, ja moge podjechac
                --
                  • go-jab Re: hoffman estates, Il 16.03.10, 00:45
                    mi pasuje... kawalek musze podjechac ale przeciez to nie problem, prawda? teraz
                    kwestia godziny... mi pasuje na 1 byc w domu bo mloda wtedy spi... (jesli ma na
                    to akurat ochote) czy 10-11 by wiekszosci odpowiadala?
                      • kobraluca Re: hoffman estates, Il 16.03.10, 14:06
                        dziewczyny, ja odpadam w tym tygodniu, rozchorowalam sie

go-jab, good luck :)
                        --
                        • kobraluca Re: hoffman estates, Il 17.03.10, 11:34
                          haha, juz dzis czuje sie lepiej, do piatku na bank wyzdrowieje
                          pasuje Wam piatek?
                          --
                          • pawimi455 Re: hoffman estates, Il 17.03.10, 16:29
                            w piatek mamy rytmike ale mozemy przelozyc na wtorkowa klase...albo
                            jechac prosto ze spotkania ...wymyslcie tylko w koncu konkretnie to
                            miejsce i godzine a z mila checia dolacze...ja mam najdalej z was wiec
                            juz nie ma znaczenia gdzie, wszedzie musze jechac spory kawalek a wiec
                            dostosuje sie do reszty w tym wzgledzie...
                            • oliv2 Re: hoffman estates, Il 17.03.10, 21:24
                              piatek moze byc. to ktora godzina? (tylko nie wczesnie rano bo ja odsypiam
                              nieprzespane noce hehe. Mala rano przewazne da troche pospac).
                              tez nie upieram sie co do parku jesli komus nie pasuje.
                              • oliv2 Re: hoffman estates, Il 17.03.10, 23:25
                                btw, kobraluca, troche nie na temat, ale te pieluszki co mi polecilas, kazda
                                pieluszka przyszla z 2 wkladkami, czy jedna wkladka daje sie do srodka - do
                                kieszonki a druga na wierzch?
                                • kobraluca Re: hoffman estates, Il 18.03.10, 01:03
                                  ja wkladalam dwie do srodka
                                  --
                              • kobraluca Re: hoffman estates, Il 18.03.10, 01:07
                                10:00 wszystkim pasuje?
                                park niech bedzie ten, ktory oliv zaproponowala, chyba ze ktos jakis
                                inny woli

--
                                • go-jab Re: hoffman estates, Il 18.03.10, 03:52
                                  buuu... to ja odpadam... w piated pracuje od 7am do 7pm... poza tym skurczam sie
                                  dzisiaj jak glupia wiec nie wiem jak w przyszlym tygodniu to bedzie wygladac...
                                  ale trzymam reke na pulsie i bedziem kombinowac...
                                    • kobraluca Re: hoffman estates, Il 18.03.10, 09:55
                                      dziewczyny to umowmy sie na przyszly tydzien tak zeby kazdemu
                                      pasowalo

wtorek o 10? go-jab mylisz,ze donosisz? ;)

Anetka, przepraszam, zapomnialam ze V ma przedszkole w piatek

--
                                        • kobraluca Re: hoffman estates, Il 18.03.10, 16:00
                                          sprawdzalam, we wtorek ma byc slonecznie i 10 st

w ostatecznosci mozemy sie spotkac w tree house w Lake Zurich,ale
                                          czy to nie jest za daleko?
                                          --
                                          • pawimi455 Re: hoffman estates, Il 18.03.10, 18:07
                                            jesli chodzi o mnie to idealnie...znacznie blizej niz Arlington Hts i
                                            pozniej moglabym sobie podskoczyc do Deer Park do ktorego i tak mam w
                                            planach jechac, no wiec kobietki decydujcie sie :-D
                                            • kobraluca Re: hoffman estates, Il 18.03.10, 18:50
                                              Pawimi, ja glownie Ciebie mialam na mysli piszac,ze za daleko
                                              nie pytaj dlaczego,ale myslalam,ze mieszkasz w okolicach Chicago
                                              w takim razie wszystkie mamy w miare blisko, nikt nie musi jechac
                                              dluzej niz pol godziny

mi tez wtorek lepiej pasuje :)
                                              --
                                                • pawimi455 Re: hoffman estates, Il 18.03.10, 21:15
                                                  no do chicago to ja mam kawalek i jakos mnie nie ciagnie w tamte strony
                                                  ...blisko dziesiec latek tam mieszkalam a teraz juz prawie drugie
                                                  dziesiec u siebie na glebokiej wsi i zdecydowanie wiesniara sie
                                                  stalam:-D godzina 10-10.30?
                                                  • kobraluca Re: hoffman estates, Il 18.03.10, 23:33
                                                    ze mnie tez wiesniara i za miastem nie tesknie :)

nam 10:00 pasuje
                                                    --
                                                  • oliv2 Re: hoffman estates, Il 19.03.10, 17:39
                                                    dziewczyny, ja odpadam jesli chodzi o ten tree house, moja coreczka jeszcze za
                                                    mala (3 tyg). dajcie znac jak bedzie spotkanie w jakims parku. btw, w lake
                                                    zurich tez jest fajny park, z placem zabaw i jeziorem, gdzies przy rand rd, nie
                                                    pamietam teraz adresu, zapytam meza jak wroci.
                                                  • kobraluca Re: hoffman estates, Il 19.03.10, 19:03
                                                    jest tam fajny park, czesto tam jezdze

we wtorek zapowiadaja 13 st, moze sie tam umowimy w takim razie zeby
                                                    oliv mogla tez przyjechac?
                                                    --
                                                  • kobraluca Re: hoffman estates, Il 20.03.10, 01:25
                                                    ja tylko sie zastanawiam czy rano nie bedzie za zimno na dworze,
                                                    zwlaszcza dla maluszka Oliv

numer tez wysle
                                                    --
                                                  • pawimi455 Re: hoffman estates, Il 20.03.10, 04:07
                                                    no sama Oliv chciala park...zawsze mozemy sie gdzies przeniesc w
                                                    cieplejsze miejse gdyby okazalo sie ze faktycznie zimno jest. Spotkajmy
                                                    sie juz w koncu w tym jednym ustalonym miejscu i bedziemy najwyzej
                                                    decydowac w trakcie spotkania. Na dwunastce jest fajna knajpka
                                                    sniadaniowa calkiem niedroga ;-) mozna kawe wypic i zjesc smacznego
                                                    gofra, jesli okaze sie ze nie da sie wytrzymac z zimna to mozemy
                                                    przeniesc sie tam albo w jakies inne miejsce.
                                                  • kobraluca Re: hoffman estates, Il 20.03.10, 14:02
                                                    no dobra, niech bedzie park :)
                                                    paulus park naprzeciw Dominiksa jest fajny, nie wiem jaki tam jest
                                                    adres,Oliv o ten Ci chodzi?
                                                    --
                                                  • oliv2 Re: hoffman estates, Il 22.03.10, 00:55
                                                    tak sie chyba nazywa, to ten park nad jeziorem lake zurich. ale moze byc kazdy
                                                    inny jak dla mnie.
                                                    rzeczywiscie rano moze byc troche zimno, zwlaszcza dla mojego malenstwa, ale nie
                                                    sugerujcie sie mna, jak stwierdze rano ze jest za zimno to dam znac, jeszcze
                                                    cala wiosna i lato przed nami, a wy sie spotkajcie bo w przeciwnym razie to
                                                    nigdy nic z tego nie wyjdzie.
                                                    mam jednak nadzieje ze dolacze.
    • pawimi455 Re: hoffman estates, Il 22.03.10, 22:21
      no i co drogie panie? w koncu spotykamy sie jutro? bo musze
      zaplanowac jutrzejszy dzien dosc konkretnie wiec chce potwierdzic ze
      nasze spotaknie mam wkleic w grafik jutrzejszych planow i zadan do
      wykonania ;-) Sluchajcie, przeciez 13 stopni na plusie to w koncu nie
      jest wcale zimno! Dzidzius zapewne bedzie schowany w foteliku
      samochodowym a jesli nie to w wozeczku czy chuscie wiec napewno ta
      godzinka na swiezym powietrzu mu nie zaszkodzi. Moje dzieci
      wychodzily w duzo zimniejsza pogoda na bardzo dlugie spacery
      (zawdzieczam swojemu tatusiowy ktory jest amatorem dlugich wedrowek i
      spacery z wnukami byly dla niego strzalem w dziesiatke bez wzgledu na
      to czy leje, czy mroz siarczysty a mam dzieci styczniowe wiec sam
      srodek naszego wstretnego zimska...) i kazdemu to wyszlo tylko na
      zdrowie, no ale to juz pozostawiam do twojej decyzji oliv i tego jak
      czujesz. W kazdym badz razie ja jestem w stanie gotowosci na jutro,
      juz nawet malemu powiedzialam ze jedziemy nowe dzieci poznac.
      • oliv2 Re: hoffman estates, Il 22.03.10, 22:55
        ok, to z tego co widze zostala pawim, kobraluca i ja na jutro.
        dziewczyny, a czy troche pozniejsza godzina (kolo poludniowa) by wam nie
        pasowala? (jak nie to spoko;)
          • kobraluca Re: hoffman estates, Il 23.03.10, 00:23
            ja bede :)

tak na wszelki wypadek, zebysmy na pewno wszystkie do tego samego
            parku dotarly, spotykamy sie w Paulus przy 12 naprzeciw Dominiksa

oliv, o 12 nie moge, Kajtek zazwyczaj spi o tej porze, jutro troche
            dluzej go przetrzymam
            --
            • oliv2 Re: hoffman estates, Il 23.03.10, 01:46
              kobra, ja mam Twoj numer (nie zmienil sie od zeszlego roku?), jest was 3 wiec
              sie spotkajcie, ja dam Ci znac rano co ze mna, moja malutka ma jeszcze tak
              nieregularny tryb dnia ze moze wtedy albo spac (a akurat rano najlepiej spi),
              albo sie drzec w nieboglosy (zwlaszcza cale 20 min w aucie do parku), albo
              wisiec na cycku i za chorobe nie pusci:)
              mam nadzieje ze to sie wkrotce zmieni, jakos sie zorgnizujemy i dolacze do
              nastepnego spotkania, bo bardzo tesknie za jakims wyjsciem
              • kobraluca Re: hoffman estates, Il 23.03.10, 15:08
                numeru nie zmienilam, do zobaczenia, mam nadzieje :)
                --
        • go-jab Re: hoffman estates, Il 23.03.10, 21:38
          no i ja, inicjatorka spotkania, odpadlam... jestem juz w takim stanie ze sie
          ruszac nie moge... wszystko boli i tylko czekam zeby balastu sie pozbyc... nic
          tam... jak sama nie sprowokuje to mi gora 10 dni zostalo... moze po wszystkim
          znowu cos wykombinujemy (w wiekszym gronie)? :)
          • pawimi455 Re: hoffman estates, Il 23.03.10, 22:04
            a nam sie udalo w koncu spotkac :-) dziewczyny maja fajnych
            grzeczniutkich synkow, nie to co moje rozbiegane i rozwrzeszczane
            chlopaczysko ;-) nawet pogoda nam dopisala a moj synus tak sie wyszalal
            ze padl jak kawka z drodze powrotnej i pozostala czesc dnia zalatwialam
            z nim spiacym w samochodzie i w wozku na przemian. Kobietki tez sa
            bardzo mile i fajne wiec mam nadzieje ze uda nam sie jeszcze spotkac
            zwlaszcza ze sezon podworkowy sie zbliza...
            • kobraluca Re: hoffman estates, Il 24.03.10, 00:18
              Kajtek tez padl w drodze do domu :) po drzemce jeszcze dwie godziny na dworze bylismy, teraz z tata gra w pilke, mysle,ze jak padnie dzis wieczorem to sie pojutrze obudzi hihi

chetnie sie znowu spotkam, jak sie zrobi cieplej bedziecie mogly z maluszkami przyjechac

Pawimi zadzwonie niedlugo, to sie do tree house wybierzemy
              --
            • go-jab Re: hoffman estates, Il 31.03.10, 23:28
              no to ja sie rozpadlam 3/24 mimo ze planowany termin cesarki byl na 4/2... :)
              jednak moje dzieci za nic maja sobie plany lekarzy i tym bardziej rodzicow... to
              nic... jak troche nam sie unormuje rozklad jazdy i nie bede juz zalezna od
              kierowcy to mam nadzieje ze znowu cos zorganizujemy... moze pod koniec kwietnia?
              ja mam jeszcze 11 tygodni wolnego z pracy wiec jest mi o tyle latwiej teraz cos
              kombinowac... dajcie znac...
    • go-jab Re: hoffman estates, Il 25.05.10, 22:48
      oj... opornie cos nam idzie... zadnego odezwu w tym tygodniu... a pogoda nie
      tragiczna... ino ciut cieplutko :) moze bedzie ktos chetny w przyszlym tygodniu
      we wtorek lub czwartek? ja niedlugo wracam do pracy i fajnie by sie bylo
      poodwiedzac jak jeszcze stresik mniejszy...
      • go-jab Re: hoffman estates, Il 07.06.10, 21:57
        oznajmiam wszem i wobec ze znalazlam zarabisty park w mojej okolicy... jeziorko,
        z chodniczkiem dookola po ktorym mozna sobie pospacerowac... wzdluz trasy 4
        (!!!) parki/place zabaw i kazdy inny... normalnie dzieci wyciagnac nie moglam do
        domu... nazywa sie chyba high point park albo cos podobnego... polecam i
        nachalnie sie przypominam :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka