Dodaj do ulubionych

samochodowe dvd dla dzieci

14.11.11, 17:12
Hejdziewczyny mam do was pytanko odnosnie samochodowego telewizorka, tak mi przyszlo do glowy ,ze moze to nam ulatwi podroz z dzieckiem, ktory nie lubi jezdzic tylem do kierunku jazdy i wiecznie ryczy w foteliku co wpedza nas w stress. I tak pomyslalam ze moze to co czesto widze jak w samochodach zamontowane sa telewizorki dzieciom, moze to by ukoilo podroze. Czy ktoras z was ma cos takiego? jesli tak co polecacie, bo ja sie kompletnie na tym nie znam.
Obserwuj wątek
    • edytkus Re: samochodowe dvd dla dzieci 14.11.11, 18:40
      Po pierwsze zalezy w jakim wieku jest dziecko? Po drugie jesli zaczepisz ekran na oparciu siedzenia dziecko bedzie miec go wprost przed nosem, IMO niezdrowo. Po trzecie moja corka zawieszonego na oparciu nie lubila, wolala trzymac w dloniach ale dostala odtwarzacz dopiero gdy miala juz conajmniej piec lat. A po czwarte kup jak najtanszy, nie dosc ze one sie szybko psuja to taki "no name" najprawdopodobniej bedzie odbieral DVD w polskim systemie bez zadnego przestawiania (o czym producent nigdy nie informuje) i nie bedziesz sie martwic ze wydalas kase a toto sie zepsuje, porysuje etc. etc. Jesli masz ochote na cos drozszego kup lepiej jakis tablet.
      --
      ----------\\- -//------- Women & cats do as they please
      ---------( @ @ )------- Men & dogs should just get used to the idea.
      ---o00o---(_)--o00o---szał drewnianych ciał
      • edytkus Re: samochodowe dvd dla dzieci 14.11.11, 18:41
        Mam na mysli cos takiego
        www.google.com/products/catalog?client=safari&rls=en&q=coby+portable+dvd+player&oe=UTF-8&um=1&ie=UTF-8&tbm=shop&cid=1795933412698316031&sa=X&ei=rFLBTuuyEsTi0QGNjJioCw&ved=0CJQBEPICMAI
        Mozesz dokupic akcesoria z szelkami do zawieszenia wlacznie.
        --
        • zochama Re: samochodowe dvd dla dzieci 14.11.11, 19:08
          dzieki za rade edytkus, dziecko nie ma jeszcze roku ale poprostu zastanawiam sie jak mozna uprzyjemnic jazde samochodem, bo albo nie cierpi car seat'a, albo nie lubi jechac tylem do kier.jazdy, albo sama juz nie wiem...
          • edytkus Re: samochodowe dvd dla dzieci 14.11.11, 19:55
            zochama napisała:

> dzieki za rade edytkus, dziecko nie ma jeszcze roku ale poprostu zastanawiam si
            > e jak mozna uprzyjemnic jazde samochodem, bo albo nie cierpi car seat'a, albo n
            > ie lubi jechac tylem do kier.jazdy, albo sama juz nie wiem...

po prostu nie lubi byc ubezwlasnowolnione, pozbawione swobody. Wiekszosc malych dzieci tak ma w samochodzie i DVD nie pomoze, nie daj sie terroryscie ;)

--
          • beatamc Re: samochodowe dvd dla dzieci 15.11.11, 16:04
            obawiam sie , ze to nie pomoze tak malemu dziecku. Moj maly jeczy podczas podrozy z 2 powodow, albo jest znudzony i zadne zabawki nie pomoga tylko wyjecie z fotelika, albo jest spiacy wtedy cokolwiek podstawione pod nos powoduje wrzask.
            Maz ostatnio cos takiego kupil na ebay, pozniej sie zapytam jaki model dokladnie. On to kupil dla 5latki potajemnie, bo bym mu nie pozwolila.
              • wespuczi Re: samochodowe dvd dla dzieci 15.11.11, 23:15
                moja rada - zacisnac zeby - moj mlodszy przez pierwszy rok darl sie non stop w samochodzie.
                a ekran dla tak malego dziecka to nieporozumienie.
                jedna rzecz jaka mojemu umilala jazde to jak z mezem mu spiewalismy - tylko tak glosno na caly regulator, wtedy sie nie darl, ale ile mozna spiewac na cale gardlo?

heh
                wspolczuje..
                --
                --

sygnaturka na urlopie
                  • oliv2 Re: samochodowe dvd dla dzieci 16.11.11, 03:16
                    moja tak sie darla jak jezdzila tylem. nie mozna bylo dojechac nawet do pobliskiego parku, jakby ja ze skory obdzierali.
                    teraz jak jezdzi przodem nie to dziecko. takze sie nie martw, moze u was bedzie podobnie.
                    o samolot bym sie nie martwila bo to calkiem inna bajka, cos sie dzieje, mozna pochodzi, i nie jest sie uwiazanym caly czas. moja w samolocie zawsze ok. powodzenia

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka