Dodaj do ulubionych

Aktualny czas oczekiwania na wizę

IP: *.dynamic.chello.pl 21.02.13, 19:33
witam, zona z córką będą się starać o wizę, jaki jest aktualny czas oczekiwania na spotkanie z urzędnikiem w ambasadzie? Dni, tygodnie..??
Edytor zaawansowany
  • Gość: gosc IP: *.res.bhn.net 21.02.13, 21:09
    ...malzonku i tatusiu, a kogo ty pytasz ? i dlaczego akurat na tym forum ?...Stuknij sie glowe moze zadzwoni (telefon) ....poza tym klepali tu na tym forum (polskie buraki) nieskonczona ilosc razy no i na ten sam temat (rzygac sie chce czyli same all, same all) -
    ... troche sie rozgarnij bo nikt ci nie da i nie moze dac autorytatywnej odpowiedzi....
  • Gość: mich IP: *.dynamic.chello.pl 21.02.13, 22:25
    na tę stronę i nie obrażaj ludzi bo wystawiasz sobie tylko świadectwo...
  • Gość: icek IP: *.res.bhn.net 21.02.13, 22:04
    Tu pisze "urzednik" - podaj swoje nazwisko przynajmniej bedzie wiadomo jaki to burak zadaje glupie pytania...
  • Gość: mich IP: *.dynamic.chello.pl 21.02.13, 22:26
    jakiś miejscowy cham z tego forum?
  • wodna_37 23.02.13, 18:13
    Gość portalu: mich napisał(a):

> witam, zona z córką będą się starać o wizę, jaki jest aktualny czas oczekiwania
    > na spotkanie z urzędnikiem w ambasadzie? Dni, tygodnie..??

Mich nie zawracaj sobie głowy tymi życiowymi frustratami i malkontentami !!! szczególnie jeden JEST SŁYNNY Z UBLIŻANIA INNYM , pluje na wszystkich, a jego wielkie hobby to stałe siedzenie na polskim portalu i zgrywanie pożal się boże KOZAKA ....
    z wielką przyjemnością odpowiem na twoje pytanie ale na PRIV.
  • Gość: mich IP: *.dynamic.chello.pl 23.02.13, 21:47
    dzieki :)
    mxx012@interia.pl
  • Gość: gosc IP: *.res.bhn.net 23.02.13, 22:47
    ...zamiast rozmow i pisywania z polskimi oszolomami daj sie przekonac, zadzwon do Konsulatu lub Ambasady...NIE BADZ UPARTY !!!!
  • Gość: gosc IP: *.res.bhn.net 23.02.13, 22:45
    ......wodny oszolomie , ty sam nie mozesz nawet pomoc sobie ze wzgledu na pierwotny analfabetyzm a tu patrzaj jaki silny znawca i ekspert od rozwiazywania "problemow" osob innych......Za udzielanie falszywych i nie autoryzowanych informacji mozesz odpowiadac polski buraku...
    ....skoncz polska szkole bo bozia ci nawet nie poszczescila znajomoscia jezyka tzw.polskiego...
    ......a propos zasylam pozdrowienia ccwd....
  • Gość: Max IP: *.vs.shawcable.net 25.02.13, 02:15
    Nie dosc ze durniom z Polski za ciezko jest zadzwonic do ambasady i spytac to jeszcze do tego nie wiedza ze ambasada amerykanska nie wydaje wiz
  • Gość: Grak IP: *.csautoint.com 26.02.13, 11:36
    Witam.

Konkretnie: Złożyłem wniosek online 22 lutego, również online pierwszy wolny termin był 28.02 i taki tez wybrałem. więc ok. tygodnia.

Mam nadzieję, że pomogłem.
    Pozdrawiam.
  • Gość: Grak IP: *.csautoint.com 26.02.13, 11:39
    Dodam, że wniosek składałem do Krakowa, zapomniałem w poprzednim poście.

Pozdrawiam.
  • Gość: Max IP: *.vs.shawcable.net 09.03.13, 19:13
    Do Krakowa czy do konsulatu amerykanskiego w Krakowie ?
    Nastepny duren z Polski
  • adriado 21.03.13, 10:43
    18 marca puściłam wniosek, zapłaciłam on-line, od razu umówiłam się na spotkanie. W środę 20 marca dostałam pozwolenie na wjazd do USA.
  • Gość: Max IP: *.vs.shawcable.net 21.03.13, 18:29
    Pierwsza osoba, która w miarę normalnie pisze.
    To jeszcze nie jest pozwolenie na wjazd do USA ale pozwolenie na to że wpuszczą cię na samolot lecący do USA. Jeszcze nie dokładnie ale już blisko. Szacunek za to że nie napisałaś że dostałaś wizę

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka