Dodaj do ulubionych

Co na prezent???

14.02.15, 17:55
Wkrotce przylatuje moja mama. Tradycyjnie pojawia sie problem z prezentem - tym razem dla mojego meza. On jak zwykle nie wie czego chce, ona nie chce z pustymi rekoma i na mnie spada problem. Monopol odpada - mozna kupic w kazdym polskim sklepie. Jedzenie i slodycze odpadaja na podobnej zasadzie. Zadnych ksiazek - moj maz nawet nie zajrzy. Zadnych kosmetykow - uzywa to co mu wpadnie pod reke. Zadnych albumow - popatrzy sobie na internecie. Muzyka i dorobek kulturalny zupelnie go nie interesuja. Poddaje sie. Sa tu jacys panowie, mieszkajacy w USA i wiedzacy co by chcieli dostac na prezent z Polski?
Edytor zaawansowany
  • porterhouse 15.02.15, 08:08
    no to masz problem, wyglada ze masz gbura i nieuka za meza. Ile razy dostalem cos czego raczej nigdy bym samemu nie kupil, innymi slowy nie bylo to na liscie moich zapotrzebowan, na tym polegaja prezenty, sa glownie dowodem pamieci a nie zaspokajania czyis potrzeb.
  • faraon.drugi 15.02.15, 12:02
    Na podstawie tego co piszesz mezowi przyda sie sokowirowka do burakow.
  • felusiak1 15.02.15, 19:09
    Ja mieszkam bez dostepu do polskich produktów i zawsze na prezent zamawiam kabanosy.

--
    felusiak to parchaty swołocz i żydowska gnida Autor: sorokin
  • edd.y 15.02.15, 19:23
    felusiak1 napisał:

"...zawsze na prezent zamawiam kabanosy."

Wieprzowe, drobiowe czy mieszane?

• felusiak1 16.02.15, 07:11
    Wieprzowe, drobiowe czy mieszane?

wszystkie po kolei.
  • edd.y 16.02.15, 09:52
    Czym je popijasz?
  • efendim 16.02.15, 19:22
    Kabanosy sa w polskim sklepie i bylby problem z przywozem.

Za kasliwe uwagi dziekuje. Moj maz nie jest taki jak ja i ucieszy sie z kazdego prezentu, ale ksiazek po polsku nie zrozumie, muzyki slucha tylko w klubach, a polskie kino go nie interesuje.

Chyba rzeczywiscie poprosze o polskie kosmetyki i jakis album ze zdjeciami z rodzinnego miasta (chociaz ogladal je milion razy na internecie). Ewentualnie o wydanie Czterech Pancernych, albo innego Klossa ktorych lubi, przy czym zmusi mnie do ogladania tego razem z nim.
  • edd.y 16.02.15, 20:13
    efendim napisała:

" Za kasliwe uwagi dziekuje... Chyba rzeczywiscie poprosze o polskie kosmetyki..."

Prosze bardzo. Kabanosy sa zyczeniem Felusiaka. Ty nie wiedzialas co zrobi przyjemnosc
    mezowi. Zadziwiaja mnie tacy ludzie ktorzy dramatycznie (???) pytaja co kupic swoim
    najblizszym. Kto, qrva, lepiej niz oni powinni wiedziec? Niech mama kupi mezowi
    zarzeccydrogerie.pl/pl_PL/p/Ziaja-naturalny-krem-oliwkowy-UV-do-cery-suchej-i-normalnej-50-ml/10404?gclid=CInSwOGT58MCFUHItAodll8Adg Tylko 4.77 PLN
    Krem oliwkowy w gustownym zielonym sloiczku. Maz bedzie zachwycony.
    Gdybys sie jednak jeszcze wahala - pytaj, pytaj! Doradzimy.
  • engine8 18.02.15, 00:53
    Dostalismy kiedys caly pakiet DVd - chyba 60 odcinkow "Rancho" absolutna zabawa poniewaz to byla pierwsza seria i polsko-amerykanskie podejscie do zycia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka