Dodaj do ulubionych

Austin, czyli kowbojki, nietoperze i katedra ze śm

18.06.19, 20:25
W Austin, w stolicy Teksasu podziwialiśmy spektakl nietoperzy wylatujących spod mostu, fotografowaliśmy urokliwy mural, przymierzaliśmy kowbojki, zwiedzaliśmy Katedrę Śmieci, a dzień zakończyliśmy, podglądając nocne życie na ulicy Rainey. Po tej krótkiej wizycie mogę powiedzieć, że uwielbiam to miasto. Austin ma niepowtarzalny klimat – mieszankę tradycji w połączeniu ze studenckim luzem, pośpiechem, a zarazem poczuciem małego prowincjonalnego miasteczka. Chodźcie, pokażę Wam ciekawe punkty na mapie stolicy Teksasu 🙂

polaczkropki.pl/2019/06/06/austin-zwiedzanie-usa-teksas/
Co jeszcze warto zobaczyć w Austin?:>
Edytor zaawansowany
  • felusiak1 14.07.19, 09:39
    Ludowa Republika Austin. Tak się sklada, ze mieszkam na wsi pod Austin i obcy jest mi urok o ktorym piszesz.
    6th Street to mordownia a na Rainey nigdy nie byłem.
    Powinniście byli odwiedzić San Antonio. Tam jest ciekawiej.
    No i być w Texasie i nie pójść do steak house? Albo chociaż zjeść u Chui. TamŻarcie okropne ale miejsce niepowtarzalne.
  • felusiak1 14.07.19, 09:40
    Chui ma znakomite tex-mex a okropne zarcie jest w Oasis nad jeziorem (Lake Travis)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.