Dodaj do ulubionych

wycieczki wypoczynkowe z nowego jorku

IP: *.itpp.pl 12.01.05, 01:34
Za miasiąc lecę z męzem i dzieckiem do N.Y.Wczasie pobtu tam chcielibyśmy
polecieć np.do Meksyku albo Hawaje.Czy ktoś może podać mi namiar na jakieś
biuro podróży w N.Y,poniewaz chciałabym załatwić to będąc jeszcze w
Polsce.Lecimy do N.Y tylko na 3 tyg,więc wczesniej chce to wszystko
zaplanować.
Obserwuj wątek
    • visa_nazi Re: wycieczki wypoczynkowe z nowego jorku 12.01.05, 01:42
      Ja latam zawsze na wypoczynek (lokalnie) z Liberty Travel i nigdy nie
      narzekalem. Bylem za ich posrednictwem w Meksyku, Dominicanie, Costa Rica,
      Bahamas, takze na nartach w Utah chociaz tu sie troche przejechalem cenowo.
      Maja sporo biur w calym NY.
      Do Meksyku akurat maja niezle ceny.

www.libertytravel.com
      --
      No visa for you !!!!!
      Come back in one hundred years !!!!!!!!
        • Gość: Frank Re: wycieczki wypoczynkowe z nowego jorku IP: *.cable.mindspring.com 14.01.05, 03:26
          to jest promesa wizy na 10 lat - ktora zeczywiscie jest wielokrotna i pozwala
          na otrzymanie wizy na max 6 miesiecy pobytu za kazdym razem... ALE wize dopiero
          otrzymasz (albo i nie) na lotnisku w USA ... byly takie przypadki ze ludzi nie
          wpuszczono i zostali zawroceni spowrotem - i tez wlasnie Polakow - poczytaj
          troche nawet na tym forum ... Wiec aby sobie zaoszczedzic nerwow poprostu bedec
          juz w USA na Twoim miejscu zawezyl bym sie do USA - no chyba ze pierw do
          Meksyku a nastempnie do USA albo w drodze powrotnej ... Co do pomyslu na USA to
          moze podrodze odwiedziny duzego kanjonu, lub okolice Kolorado, Nowy Meksyk
          zalezy od zainteresownan ale mysle ze w samym Nowym Jorku spalicie tydzien
          bardzo szybko a i przez 3 bylo by co robic ;-) Ale Hawaje to naprawde dobry
          pomysl :-)
          • Gość: kasia Re: wycieczki wypoczynkowe z nowego jorku IP: *.itpp.pl 14.01.05, 09:56
            Frank,ja N.Y znam już doskonale,wszystko tam zwiedziłam.dlatego teraz chcemy
            pojechać się pobyczyć,a z polski nie ma wyboru jesli chodzi o cipłe kraje.
            A co do pozwolenia na wjazd na lotnisku,to raczej się nie obawiam,bo za każdym
            razem,kiedy wbijali mi pozwolenie na 6 miesięcy pobytu,ja wyjeżdzałam ze Stanów
            po 2 najwyżej 3 tygodniach,więc widzą ,ze nie jeżdzę tam do pracy.
            • Gość: Frank Re: wycieczki wypoczynkowe z nowego jorku IP: *.cable.mindspring.com 16.01.05, 01:44
              > A co do pozwolenia na wjazd na lotnisku,to raczej się nie obawiam,bo za
              każdym
              > razem,kiedy wbijali mi pozwolenie na 6 miesięcy pobytu,ja wyjeżdzałam ze
              Stanów
              > po 2 najwyżej 3 tygodniach,więc widzą ,ze nie jeżdzę tam do pracy.

Tak to nie powinnas miec problemow - no ale zawsze ryzyko ;-) Co do
              cieplejszych miejsc to jesli ja bym mial do wyboru Meksyk is Hawaii to napewno
              wybral bym Hawaii no ale to ja :-) takze z cieplejszych miejsc Floryda, gdzie
              dosc tanio mozna wypozyczyc samochod - i jest naprawde co do zwiedzania takze
              szczegolnie majac samochod :-) pozdrawiam i zycze udanych wakacji.
    • mahabharata Re: wycieczki wypoczynkowe z nowego jorku 14.01.05, 06:06
      to nie jest do konca tak z ta promesa wizowa - to, co masz w paszporcie, to
      faktyczna wiza, przy czym USA maja dwustopniowy proces przyjmowania
      obcokrajowcow (drugi etap, to wlasnie owa "pieczatka" w paszporcie).
      Polecam expedia.com, orbitz.com, priceline.com - mozesz spokojnie placic karta
      kredytowa (jesli masz polska, to nie na orbitz, niestety).
      Hawaje sa teraz tanie.
      A co powiedz o Puerto Rico, albo Wyspach Dziewiczych? Administracyjnie, to teren
      USA. A piekne sa, naprawde...
      • visa_nazi Re: wycieczki wypoczynkowe z nowego jorku 14.01.05, 13:55
        mahabharata napisał:

> to nie jest do konca tak z ta promesa wizowa - to, co masz w paszporcie, to
        > faktyczna wiza, przy czym USA maja dwustopniowy proces przyjmowania
        > obcokrajowcow (drugi etap, to wlasnie owa "pieczatka" w paszporcie).

Hehe ,Jest akurat odwrotnie :) matolku. Ta pieczatka to promesa, to co daja na
        lotnisku na I-94 to faktyczna wiza.

> Polecam expedia.com, orbitz.com, priceline.com - mozesz spokojnie placic karta
        > kredytowa (jesli masz polska, to nie na orbitz, niestety).
        > Hawaje sa teraz tanie.
        > A co powiedz o Puerto Rico, albo Wyspach Dziewiczych? Administracyjnie, to
        tere
        > n
        > USA.

Administracyjnie tak. Ale jak bedzie stamtad wracac to musi miec paszport i
        wize. Bez paszportu maga tam podrozowac tylko Amerykanie akurat, na prawo jazdy
        i birth certificate chociazby.
        Widze dobrze dziewczynie zyczysz, pojedzie do Puerto i wroci do Polski w
        kajdankach.

A piekne sa, naprawde...

--
        No visa for you !!!!!
        Come back in one hundred years !!!!!!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka