Dodaj do ulubionych

Warszawa - Floryda - Nowy Jork - Warszawa

31.03.09, 01:44
Wybieram się na Florydę na około dwa tygodnie i wiem, że najprościej było by polecieć tam bezpośrednio, ale chciałbym wygospodarować dwa trzy dni na Nowy Jork.
Czy ktoś "przerabiał" już trasę Warszawa - Floryda - Nowy Jork - Warszawa. Czy ekonomiczniej będzie polecieć np do Nowego Jorku a potem wynając samochód i dalej w drogę...
Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • kupa.pazi 31.03.09, 08:57
    katomina napisał:
    Czy ktoś "przerabiał" już trasę Warszawa - Floryda - Nowy Jork - Warszawa. Czy
    > ekonomiczniej będzie polecieć np do Nowego Jorku a potem wynając samochód i dal
    > ej w drogę...
    > Pozdrawiam
    ja ciebie tez pozdrawiam,chcesz dolaczyc do amerykanskich
    kanadyjczykowwww,ktorzy jada na urlop na floryde,3 dni w jedna strone i tyle
    samo zurick a na plaze maja jeden dzien?
  • katomina 31.03.09, 09:28
    Do: kupa.pazi
    Czasami nie do końca liczy się tylko plaża a to co po drodze.
    Jestem w fazie planowania i biorę różne wersje podróżne.
    Na zakup biletu mam jeszcze kilka dni więc biorę różne "za" i "przeciw" Jeszcze nie rezerwowałem biletu. Dla mnie najlepszą opcją było by wylądować np. w Nowym Jorku i odlecieć z Florydy lub odwrotnie, żeby nie marnować czasu. Jeżeli kalkulacja czasowa okaże się dla mnie nekorzystna, to wybiorę opcję Warszawa - Floryda - Warszawa. Przglądałem już oferty wycieczkowe tj. objazdowe obemujące m. in. Florydę. Plan tych wycieczek jest tak napięty (na zasadzie "na lewo Beczki, n prawo beczki"), że niechciał bym go dublować.
    Dziękuję za głos
  • kupa.pazi 31.03.09, 09:45
    katomina napisał:

> Do: kupa.pazi
    > Czasami nie do końca liczy się tylko plaża a to co po drodze
    przejrzyj mape,co tam po drodze chciales zobaczyc?
  • Gość: frequentflyer IP: 80.241.133.* 31.03.09, 14:32
    oczywiście możesz kupić bilet typu rozwarta szczena ("open jaw") na trasie np
    WAW-MIA i JFK/EWR-WAW, kosztuje tyle co pół biletu powrotnego na jednym i pół na
    drugim odcinku. Np. na expedia.com w okienku Flight type wybierasz "Multiple
    Destinations", na klm.pl - opcją Multi-City. i wtedy z Miami czy innego FLL do
    NY starczy bilet w jedną stronę. podobnie możesz kupić open jaw na British, ale
    już np air france czy swiss takiej opcji nie oferuje a lufthansa oferuje ale
    niezmienie wychodzą jakieś śmieszne ceny typu 10342 złote od osoby. ale na tęże
    Lufę ten sam bilet na expedii będzie kosztować 2300 albo mniej. przy tym na
    expedii zapłacisz polską kartą, a np na jeszcze lepszym i przyjaźniejszym
    orbitz.com już nie.
  • mojito 31.03.09, 08:59
    katomina napisał:

"Czy ekonomiczniej będzie polecieć np do Nowego Jorku
    a potem wynając samochód i dalej w drogę..."

Witaj,

Najekonomiczniej bedzie poleciec z JFK do MIA. Dystans
    samochodowy z Nowego Jorku do Miami wynosi okolo 2145 km.
    Strata dnia na podroz plus koszt paliwa i motelu po drodze.

Samolot leci okolo 3h i kosztuje $ 384 w obie strony.
    Cena jutrzejsza. Bywaja bilety tansze.

Bon voyage,
    m.
  • kupa.pazi 31.03.09, 09:38
    i jak poszukasz to za $200 kupisz
  • Gość: BylemTam IP: *.hsd1.nj.comcast.net 15.12.09, 23:15
    Bilet lotniczy do NYC czy na Floryde kosztuje w zasadzie tyle samo. Przejazd zajmie Ci okolo 20 godzin aczkolwiek po drodze warto zobaczyc Princeton, Filadelfie, Baltimore, Waszyngton...Koszt paliwa to ok.$100 w kazda strone...plus noclegi ($50+) oraz wynajecie samochodu ($60+)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka