Dodaj do ulubionych

pierwsza ciaza ze skurczami,a druga?

24.11.16, 22:52
Czescsmile planujemy z Mezem drugie dzieckosmile pierwsza ciaza od 22 tyg lezacasad ze wzgledu na przedwczesne skurcze. Lekarz stwierdzil,ze macica nie chce sie poddac rosnacemu dzieckusad wytrwalismy do 33 tyg. Mialam cesarke bo nagle okazalo sie,ze wod nie ma i lozysko jest niewydolnesad
Powiedzcie mi... Czy ktoras z Was miala tak trudna pierwsza ciaze,a druga byla ok ? Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • magkul99 25.11.16, 13:53
    Ja miałam odwrotnie. Pierwsza bezproblemowa, druga wylezana do 22 tyg , a potem to było ciągłe oszczędzanie się.
    Jeżeli problemem nie jest niewydolność szyjki, to myślę że jest szansa na fizjologiczną ciążę.
    Ja bym zaryzykowała☺
  • sermag 30.11.16, 08:20
    U mnie pierwsza ciaza wylezana od 30tyg ze skurczami. Raz zahamowany porod w 33tyg, a urodzilam i rak przedwczesnie bo w 36tyg.
    Druga donosilam do konca, ale bralam luteine zapobiegawczo. Mimo ze po 33-34tyg mialam juz jakies rozwarcie to nic sie nie dzialo luteine odstawilam w 37tyg. Urodzilam w 40

--
    http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cp07wf9lac30n.png
    http://www.suwaczki.com/tickers/klz9krhmm5ec1v7a.png
  • buszujaca.w.zbozu 11.01.19, 13:55
    U mniw lezaca od 29 tyg. Skurcze malowodzie i podejrzenia wad u dziecka. Lezalam w szpitalach na kroplowkach, antybiotyku.
    Nie boicie sie drugiej ciazy? Ja panicznie.
    Balam sie ze dziecko bedzie chore albo gorzej.
  • eowen 01.02.19, 18:24
    Ja pierwszą - 35 tg, ciężka hipotrofia, dziecko z wylewami I i II stopnia, zapalenie płuc etc. Ale na szczęście zdrowe i wspaniałe smile Przez cały czas drugiej, podobnie jak Ty, bałam się powtórki, tym bardziej, że według badań w przypadku prom-u jest 30% na kolejny. Natomiast, oprócz ciążowych dolegliwości, które mocno mi dały w kość, to ciąża wzorcowa, dziecko zdrowe, cc kilka dni po terminie. Też brałam duphaston.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka