Dodaj do ulubionych

Zyczenia dla Bei :)))

19.11.04, 13:56
Kochane jeszcze raz pisze bo juz mi się mniej ręce trzęsą.Te które chcą napisać coś Bei ,by mogla w przerwie miedzy karmieniami poczytać w szpitalu niech napiszą coś od siebie, takie miejsce na zyczenia.Marzenka i ja wybieramy sie w niedzielę do niej do szpitala( o ile Bei bedzie sie czula na tyle by na nas popatrzec- wiadomo ze my to bedziemy chcialy na nia i na maleństwo popatrzec).Wydrukujemy te zyczenia i na pewno sie bardzo ucieszy choc i tak wie ze jestesmy prz niej sercem i duchem.Ale ja dzis nieskadnie pisze...wciaz to wzruszenie...
To do dziela forumowe ciotki...
Caluje.Karolina i 16 tyg dzidzia
Obserwuj wątek
    • zuzia1 Re: Zyczenia dla Bei :))) 19.11.04, 13:59
      to ja zaczynam, akurat dzisiaj bardzo dużo czytałam o bei i jej kłopotach i
      trzymałam za nią kciuki żeby się powiodło, bardzo, bardzo sie cieszę razem z
      nią, życzę dużo uśmiechu i radości w wychowywaniu maluszka całusy dla nich
      obojga

Edyta mama Pawełka (aniołka) i Izuni 20.02.2004 r.
    • ania.silenter_exunruzanka Re: Zyczenia dla Bei :))) 19.11.04, 14:05
      Kochana Beismile
      Życzę Tobie, Artusiowi i Aniołowi samych radosnych chwil, zdrowia, szczęścia.
      Tobie szybkiego powrotu do pełnej formy po cc, maleństwu szybkiego przyrostu
      wagi (choć wystartował ze wspaniałego poziomu 2650gsmile))). I pomyśl Bei o
      Świętach - ależ będą radosne!
      Bardzo się cieszę, że wszystko tak dobrze się skończyłosmile)).
      pozdrawiamy serdecznie
      Ania z dzieciakamiwink
      --
      Ania, Oleńka (22.01.2004) i Ktoś (8.05.2005)
      strona rodziny Cichoniów
      nowiutkie, listopadowe zdjęcia Oluni
    • perissa Re: Zyczenia dla Bei :))) 19.11.04, 14:08
      Kochana Bei smile
      Aż mi się buzia sama śmieje... Mój Adaś, urodzony 3 lata temu ważył 2700 smile W
      naszych historiach przeplatają się pewne podobieństwa... Życzę Ci przede
      wszystkim, żeby Twoje nowo narodzone Dziecko było okazem zdrowia każdego dnia,
      który nastąpi po dzisiejszym, i każdego dnia miał formę na 10 punktów, które
      dziś otrzymał smile) I żeby był dla Ciebie powodem wyłącznie do radości,
      nieustającej, a w Twoim sercu niech jest miejsce tylko na szczęście i
      spokój smile)
      Wzruszona forumowa Ciocia całuje delikatnie maleńkiego chłopczyka i nieco
      mocniej dzielną mamę smile)
      Perissa z Artusiem w brzuchu.
    • carina2004 Re: Zyczenia dla Bei :))) 19.11.04, 14:35
      Bei,

Z calego serca gratuluje szczesliwym rodzicom pieknego i zdrowego syna! Mimo
      tylu obaw, stresow i niepewnosci doczekaliscie swojego szczescia. Chyba sobie
      nawet nie bardzo umiem do konca wyobrazic jak sie czujesz w tej chwili. Ciarki
      przeze mnie przechodza i lzy sie leja ze wzruszenia. Nie wiem co jeszcze
      napisac ... slaby ze mnie pisarz to po pierwsze, a do tego jestem tak
      wzruszona, ze dobrze, ze wogole jeszcze litery na klawiaturze rozpoznaje.
      Jestes bardzo dzielna kobieta! Artus napewno bedzie tak samo jak jego mama
      rownie dzielnie szedl przez zycie.
      Wirtualne usciski i buziaki dla calej rodziny od forumowej cioci z drugiej
      strony Baltyku.
      Carina
    • annjan Re: Zyczenia dla Bei :))) 19.11.04, 14:45
      Beatko kochana !
      Serdecznie gratuluję Synka ! Życzę Wam dużo pięknych, spokojnych i
      szczęśliwych chwil. Teraz już możecie się spokojnie cieszyć zdrowym i ślicznym
      Synkiem.... Cieszę się razem z Tobą i płakać się chce ze szczęścia.
      Jesteś taka dzielna! Wracaj do nas i pochwal się swoim szczęściem smile)

Buziaki
      --
      Anka i Mała Kruszynka w brzuszku smile))
      "www.TickerFactory.com/ezt/d/1;10;17/st/20050412/dt/7/k/152a/preg.png"
      "lilypie.com/days/050412/1/0/1/+1"target="_blank"
    • zonka9 Re: Zyczenia dla Bei :))) 19.11.04, 15:29
      Dużo zdrowia i uśmiechów pisków wrzasków i zabawy moc sporo radości z tupotu
      malutkich nóżek, łez szczęścia z pierwszego usmiechu, ząbka, słowa i kroku
      porozrzucanych wszędzie klocków przytulenia okrąglej główki i uścisków małych
      rączek.
      Bei i cala Wasza rodzinko - Gratulacje!!!
      Emi z rodzinka!
    • rzasia Re: Zyczenia dla Bei :))) 19.11.04, 18:02
      Kochana BEI! Przez wiele dni, tygodni, miesięcy zaczarowywałaś nas swym dobrym
      słowem. Pozwól, że dzisiaj my zaczarujemy ten "nowy świat" dla WAS.
      Niech każdy dzień będzie piękniejszy od poprzedniego!
      Niech każda chwila przepełniona będzie szczęśćiem i radością!
      Niech otaczają was dobrzy ludzie!
      Niech Wasze życie będzie CUDEM istnienia!
      Śpiewam: STO LAT, STO LAT w zdrowiu i miłości!
      Artusia całuję w rączki, Mamusię głaszczę po "opustoszałym" brzusiu, całą
      rodzinkę przytulam i ofiaruję modlitwę.
      ARTUNIU, Chłopczyku kochany!
      BÓG się uśmiechnął, gdy się urodziłeś!
      NIEBO się cieszy, gdy się uśmiechasz!
      Bądź zawsze RADOŚCIĄ swoich bliskich!
      Jesteś taki malutki, a już zna Cię cała Polska...i nie tylko.Ty szczęściarzu!
      Bądź nim zawsze!
    • blaneczka007 Re: Zyczenia dla Bei :))) 19.11.04, 18:26
      I ja pragnę się przyłączyć do życzeń, choć tylko sporadycznie wchodziłam na to
      forum. Śledziłam twoją historię powstającą co tydzień w pamiętniku ciążowym.
      Cieszę się razem z Tobą, że wszystko dobrze się skończyło...

Życzę Tobie szczęśliwa Mamusiu i Tobie dumny Tatusiu, żeby rósł Wam Wasz Skarb
      zdrowo, żeby przynosił same radosne chwile, żebyście zawsze byli z niego dumni.
      A Tobie Słodziutki Artusiu życzę, żeby Twoja mamusia i tatuś zawsze tak mocno
      Ciebie kochali, a dzięki tej miłości będziesz miał tyle miłości by podbić cały
      świat...
      blaneczka007
      • blaneczka007 poprawka 19.11.04, 18:28
        I ja pragnę się przyłączyć do życzeń, choć tylko sporadycznie wchodziłam na to
        forum. Śledziłam twoją historię powstającą co tydzień w pamiętniku ciążowym.
        Cieszę się razem z Tobą, że wszystko dobrze się skończyło...

Życzę Tobie szczęśliwa Mamusiu i Tobie dumny Tatusiu, żeby rósł Wam Wasz Skarb
        zdrowo, żeby przynosił same radosne chwile, żebyście zawsze byli z niego dumni.
        A Tobie Słodziutki Artusiu życzę, żeby Twoja mamusia i tatuś zawsze tak mocno
        Ciebie kochali, a dzięki tej miłości będziesz miał tyle sił by podbić cały
        świat...
        blaneczka007
    • basia_31 Re: Życzenia dla Bei :))) 19.11.04, 18:44
      Bei, jak wspaniale że masz już swojego wytęsknione Skarbeczka, swoje Szczęście,
      swoją Radość Życia!!! Tyle nam wzruszeń dostarczasz. Niech Wam się wiedzie.
      Słów mi brakuje... Oczy zaszklone ze szczęścia...

Pozdrawiam
      Basia
    • abra111 Re: Zyczenia dla Bei :))) 19.11.04, 19:07
      bei - tak się cieszę!! siedzę i płaczę - z radości a trochę z nadzieją, że cud
      taki jak Twój, spotka kiedyś nas wszystkie! Wam życzę, by cud tego pierwszego
      dnia, pierwszego oddechu, uścisku - towarzyszył Wam w każdej chwili życia. By
      ta radość - kiedy zobaczyłaś swoje dziecko - była przy Tobie zawsze - teraz i
      za 100 lat. Żeby każdy dzień Waszego życia był świętem - takim świętem, jak
      dzień dzisiejszy. I żeby świętość i łaska, która została Ci dana - już nigdy
      nie opuściła Waszego domu. Twoja Dziecina, Twój Artuś - jest święty - jest
      Twoim światełkiem - już nigdy nic nie będzie takie samo Bei. Teraz już wszystko
      będziesz postrzegać przez pryzmat swojej miłości i swojego macierzyństwa. I
      życzę Ci, żebyś nigdy nie zapomniała spojrzenia, którym po raz pierwszy
      obdarzyłaś swojego Maluszka. bo to spojrzenie jest najpiękniejsze na świecie.
    • mgg1 Bei - kochanie 19.11.04, 22:01
      niewiem co napisac, jestem bardzo wzruszona...
      dbaj o siebie, i cieszcie sie kazda sekunda spedzona z Waszym malenkim,
      cudownym synkiem,
      tak bardzo sie ciesze na Was
      wracaj szybciutko do sil .... i pewnego dnia - do nas,
      aby nam opowiadac jak Artus rosnie, dostaje zabkow i zaczyna tuptac wesolo po
      domu, jak wielka radosc i milosc niesie swoim wspanialym rodzicom i braciom
      czekamy z niecierpliwoscia na nastepne super wiesci...
    • kmianka Re: Zyczenia dla Bei :))) 19.11.04, 22:09
      A ja wiedzialam, że tak będzie smile
      To ja jestem mamą hypotroficznego dziecka, Ty, Bei, masz synka z normalną wagą
      urodzeniową smile I zdrowiutkiego jak byk smile
      Niech Twój mały synek przyniesie Tobie i Twojemu partnerowi same radosne chwile
      i niech rośnie Wam na potęgę.
      A Tobie, Bei, życzę szybkiego powrotu do formy i duzo siły do opieki nad
      noworodkiem ( na szczęście, noworodkiem jest się tylko 4 tygodniesmile)

PS. I chyba skończy się nocne markowanie? wink
      --
      Ania, mama Igora (01.07.03) i Hubiego (17.08.04)
    • nunu Re: Zyczenia dla Bei :))) 19.11.04, 22:15
      Bei,
      nic madrego chyba nie wymysle. Ciesze sie bardzo, ze po tylu przezyciach,
      troskach, strachach doczekalas sie szczesliwego zakonczenia. Wierze, ze ta
      radosc, ktora teraz mozesz przezywac wynagradza wszystkie wczesniejsze smutki i
      niepokoje.
      Pozdrawiam, Ania
    • enko3 Re: Zyczenia dla Bei :))) 19.11.04, 22:19
      No coz... Malenka jestes wielka ..Od dzis jak powiesz ze bedzie dobrze to
      wierzymy..."dowod" mamy ..Musi byc dobrze.
      Calusek dla wielkoludzika.Pozdrowienia dla rodzinki ..A dla Ciebie
      Slonko...samych juz beztroskich dni.No i Beata...........ile chlopcow za toba
      teraz lata...smile
    • tiya Re: Zyczenia dla Bei :))) 19.11.04, 23:01
      Bei droga! No i masz swoje chłopisko (2650-cudo smile). Ściskam Was, karmcie się przytulajcie... Jakie to wspaniałe.. Az mi się łezka zakrecila ze wzruszenia.Pozdrawiam - Tiya z Wcześniaków smile
    • hop_angel Re: Zyczenia dla Bei :))) 19.11.04, 23:29
      Bei moja kochana, słoneczko - teraz mogę napisać wiedziałam, że tak będzie,
      czułam, że Artuś jest duży ojej cudo, że dobry Bóg go utulił i ten dzsiejszy
      śnieżek, te znaki, jestem taka wzruszona, życzę samych blasków, cudowności,
      miękkich dotyków, skóry pachnącej mlekiem, zapatrzonych oczu - Bei otrzymałaś
      cudny dar - dar życia, gratulacje także dla dzielnego Anioła - szczęśliwy Hopek
      acha i całusy od forumowego kolegi Kubusia dla Artusia.
    • moniao1 Re: Zyczenia dla Bei :))) 19.11.04, 23:49
      no coz Beismile zycze Ci jak najszybciej majteczek 30 a nie 44smile
      po 9 miesiacach masz juz anielska cierpliwoscsmile wiec tej zyczyc Ci nie muszewink
      na najblizszych kilka lat zycze Ci za to super pamieci, zebys kiedys swoim
      wnuczkom mogla opowiadac z wielka dokladnoscia jaki to byl Artus zanim sie
      urodzil i jak juz pierwsze lata wojowal ze swiatemsmile zdaje sie, ze "troche"
      wybieglam w przyszloscsmile
      nie zapominaj o nas, bo rozsylasz tyle promyczkow sloneczka nawet w pochmurny
      dzien, ze bez Ciebie nie damy sobie radysad
      ucaluj Artusia od forumowych ciotek i przekaz Mu tym pocalunkiem cala pozytywna
      magie tego swiata i dobrych ludzi..
      buuuziaki
    • gagat100 Re: Zyczenia dla Bei :))) 20.11.04, 13:08
      Życzę Wam...

...aby każdego dnia
      spotkało Was coś zaskakującego.

Nie tylko wielkie sprawy wywołują
      zdumienie i zachwyt;
      najczęściej wystarczą małe,
      pierwszy usmiech Waszego dziecka,
      pierwszy kroczek, pierwsze słowo "mama"...

Wiele szczescia przesyla gagat100

--
      Mój suwaczek

ListaDOBRYCHginekologów
      (oraz linki do czarnej listy i super położnych)
    • marzek2 Re: Zyczenia dla Bei :))) 20.11.04, 13:48
      O jejQ! jak tu kiedyś ktoś pisał smile) Ten Mały Wielki Człowiek dopiero co się
      urodził, a już jest taki sławny smile) Na całą Polskę i nie tylko smile To był
      prawdziwy e-poród smile)
      GRATULACJE DZIELNA MAMO I DUŻY CZŁOWIECZKU! Jedz ładnie, rośnij zdrowo i
      nabieraj sił na zabawy z Twoim forumowym krakowskim kolegą, którego tak dobrze
      przewidziała dla Ciebie Twoja mamusia smile) Jak dobrze pójdzie może urodzi się w
      taki sam dzień tygodnia, tylko 2 tygodnie później!
      --
      Serdecznie zapraszam na stronę dla chrześcijanek
      www.bozakobieta.dlaJezusa.pl
    • lideczka_27 Re: Zyczenia dla Bei :))) 20.11.04, 16:18
      Kochana Bei smile Dla Ciebie i maluszka moc całusków i delikatnych uścisków.
      Dzielna mama z Ciebie! smile Wracajcie szczęśliwie do domu, do Anioła, chłopaków
      no i do nas! wink
      Gratulacje dla szczęśliwych Rodziców smile
      lidka
      • konkubinka Re: Zyczenia dla Bei :))) 20.11.04, 18:21
        Kochana Bei i Arturku
        Zycze Wam wiele wiele szczescia i radosci.Ciesze sie Artusiu , ze nie jestes
        taki malutki jak sie mama twoja bała ze bedziesz.Jestes calkiem sporym
        chlopaczkiem.A masz mame bardzo kochajaca i dzielna niezmiernie.Pozdrowienia
        dla malych stópek od ciotki Anki z forum dla kobiet Panow garbatych.
        papa
        --
        mama starszego brata(1997) i młodszej siostry(2003)
        moje gg 6604963
        • karolinajk Re: Zyczenia dla Bei :))) 20.11.04, 22:08
          Ja też muszę się dołączyć do życzeń dla Bei i Jej Maleńswta,gdyż to właśnie Ona
          pierwsza mnie tu pocieszyła po wizycie u lekarza....Bei jesteś wspaniała!
          Gratulacje!!! Trzymajcie się cieplutko,pozdrawiam!
          • atagag Re: Zyczenia dla Bei :))) 21.11.04, 00:25
            dużo zdrowia dla Ciebie i Arturka. Moc ucisków i tysiące buziaków. Cieszę się,
            że wszystko poszło dobrze. Teraz odpoczywaj, nabieraj sił i szybko wracaj do
            domciu i na forum. Pozdrowienie Atagag.
            • rybka002 Re: Zyczenia dla Bei :))) 21.11.04, 01:06
              Kochana Bei!!
              Twój poród i jego wspaniałe zakończenie jest sławne na cały świat!!!!!
              Kochana wszystkiego najlepszego, szybkiego powrotu do formy znakomitej i
              prędkiego pojawienia się na forum. Już Ciebie brakuje....Ucałuj mocno swojego
              slodkiego maluszka od forumowej ciotki. Sciskam mocno Beata
              --
              www.filadelfia.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka