Dodaj do ulubionych

Szczecin-Miluza-Ruoms Kemping Domaine de Chaussy

IP: 80.72.197.* 14.01.11, 13:29
Witam

Mam pytanie do tych co jeżdżą do Francji. W te wakacje wybieram się do Francji i Hiszpanii. We Francji będziemy w miasteczku Ruoms na Kempingu Domaine de Chaussy. Trasę chcę podzielić na dwa dni, jeden nocleg zaraz za niemiecką granicą (Miluza), drugi....właśnie się zastanawiam gdzie....
Chciałabym po drodze jeszcze coś zobaczyć, od okolic Miluzy do campingu nie ma za dużo kilometrów więc spokojnie mogę drogę podzielić i jeden dzień poświęcic na zwiedzanie, co proponujecie? Co ciekawego, wartego zobaczenia znajdę na trasie Miluza – Ruoms?
Myślałam, że może warto jechać zwykłymi drogami, może wjechać do Szwajcarii? A może w drugą stronę, bardziej w głąb Francji?
No i szukam noclegu....oczywiście Formula 1, Etam, super....ale ja potrzebuję dla dwóch dorosłych i dwójki dzieci, troche się obawiam spania we czwórkę – chodzi mi o wejście 4 osoby....może ma ktoś sprawdzony nocleg dla 4 osób w rozsądnych cenach(tak do 50 euro)?
W ubiegłym roku spaliśmy w OEKOTELU za 44 euro ze śniadaniem, może ktoś ma coś takiego?
Z góry dziękuję za odpowiedz
Edytor zaawansowany
  • Gość: e-tam IP: *.dynamic.chello.pl 15.01.11, 17:55
    Gość portalu: goska napisał(a):
    Mam pytanie do tych co jeżdżą do Francji. W te wakacje wybieram się do Francji
    i Hiszpanii
    .....

Dwa razy spaliśmy na tym kempingu z przyczepą, POLECAMY.
    Na kempingu są też domki do wynajęcia.
    Nasza Majówka 2010 r. < zerknij i "obklikaj" całą trasę...

Pozdrawiamy,
    P.S.
    Wolne wczytywanie cierpliwie czekaj to może chwilę potrwać.
  • 77.bah 17.01.11, 08:35
    > Co ciekawego, wartego zobaczenia znajdę na trasie Miluza – Ruoms?

Np. Beaune:
    pl.trekearth.com/search.php?offset=1&phrase=beaune&type=photos

Pzdr

bah77
  • dvoicka 20.01.11, 23:37
    > Co ciekawego, wartego zobaczenia znajdę na trasie Miluza – Ruoms?
    ostatnio znalazłam w necie taką inspirację:
    lesvoyages.blox.pl/2008/05/Supersubiektywny-top-3-najbardziej-uroczych-2.html
    mój wujek z Miluzy w okolice Avignonu jeździ przez Szwajcarię. twierdzi, że opłaca się szczególnie jeśli jedzie się tą trasą więcej niż jeden raz, bo winietę kupuje się na rok.

--
    Jaś 01.03.2007r.,
    Hania 05.12.2008r.,

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.