Z pasją o podróżach, wycieczkach i wyjazdach

Perfumy w Paryżu Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Szukam w paryżu sklepu z perfumami w dobrej cenie.
    • Gość: cebula & czosnek IP: *.dynamic.chello.pl 12.03.11, 22:23
      sklep z perfumami w dobrej cenie=parfumerie à un bon prix < wejdż

Bien à vous avec l'odeur,
    • > Szukam w paryżu sklepu z perfumami w dobrej cenie.

Perfumy sa drogie. Mowimy o prawdziwych perfumach, duzych znanych marek.
      Ceny identyczne albo prawie, w sieciach Sephora czy Marionnaud, Galeries Lafayette czy Printemps.
      • Gość: mdly zapach IP: 65.210.104.* 13.03.11, 00:55
        www.google.com/search?hl=en&source=hp&q=discount+fragrance+stores+in+Paris&aq=f&aqi=&aql=&oq=
      • Tu jest ciekawe miejsce, do ktorego warto zajrzec jak sie jest w Paryzu. Przy okazji kupna perfum mozna rowniez zwiedzic muzeum
        www.fragonard.com/
        • iza42 napisała:

> Tu jest ciekawe miejsce, do ktorego warto zajrzec jak sie jest w Paryzu. Przy
          > okazji kupna perfum mozna rowniez zwiedzic muzeum
          > www.fragonard.com/

Same zakupy Fragonard można tez zrobić na pasażu w Luwrze :) Ale potwierdzam że malutkie muzeum też ciekawe i z klimatem :)
          • Chociaż jak byłam na miejscu to nic mi sie nie podobało i kupiłam tylko mydło o zapachu Belle de Nuit. Po przybyciu do domu żałuję że nie zainteresowałm się perfumami o tym zapachu. Mydło pachnie obłędnie (Żółte, chyba glicerynowe bo przeźroczyste. z mieniącymi się złotymi drobinkami :))
            • Mnie jak tam byloam udalo sie podlaczyc do polskiej wycieczki po muzeum z przewodnikiem, dzieki temu dowiedzialam sie ciekawych rzeczy o produkcji perfum itd. Kupilam tam perfumy na prezent i dla siebie, mily zapach ale nazwy nie pamietam. Dobry prezent jezeli sie chce kupic cos lokalnego w Paryzu, znane perfumy mozna kupic wszedzie.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.