Z pasją o podróżach, wycieczkach i wyjazdach

Bilety do Disneylandu przez stronę FNAC Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam, Wybieram się z rodziną do Paryża i chciałbym pokazać dzieciakom Disneyland. Przeczytałem na forum, że bardziej opłaca się kupić bilet przez stronę internetową FNAC niż stać w kolejce i kupić tego samego dnia przed wejściem. Problem jest taki, że nie mam pojęcia jak zakupić bilety przez taką stronę i czy to są na pewno te bilety, dzięki którym będę mógł wejść a nie będę musiał jeszcze czegoś dokupić na wejściu. No i czy te bilety zdążą przysłać do miesiąca czasu i czy w ogóle przyślą do Polski.

Oto adres strony internetowej: www.fnacspectacles.com/place-spectacle/manifestation/Parc-d-attraction-DISNEY-1-JOUR-2-PARCS---VENTE-FLASH-MI192.htm

Dziękuję za pomoc.
    • Gość: Milka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.11, 12:46
      Widac ze niezbyt dokładnie przejrzałeś to forum. Kilka razy dokładnie pisałam o sposobie zakupu i biletach do Parku. Jezeli masz kartę płatniczą to bez problemu kupisz te bilety. Bilety mozesz odebrać w salonie FNAC np. na Polach Elizejskich . Mozesz zamowic aby przysłano do domu ale ponosisz dodatkowe koszty. Tak to sa te bilety ,wchodzisz od razu przez bramki do Parku. Na stronie Fnac przy zamawianiu biletow mozesz przejśc na język angielski.
      • Gość: Andrzej_Poznań IP: *.um.krakow.pl 29.09.11, 13:48
        Witam,
        Tak, już przejrzałem, jednak dziękuję za tak szybką odpowiedź. Czy mogę prosić jeszcze o wyjaśnienie co oznacza przy zamówieniu biletów on-line Nbr of seats? Dziękuję.
        • Gość: Milka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.11, 15:20
          Nie umiem Panu powiedzieć dokładnie o co chodzi bo jest to zapewne tylko część zdania . on-line to wiadomo a dalej liczba miejsc. Tak by było w dosłownym tlumaczeniu. Zwrocił Pan uwagę ze bilety mozna kupić na dowolny dzień lub na dokładną datę pobytu w Parku. Bilety roznią się w cenie. Jezeli będzie miał Pan pytania to służe pomocą w miarę moich mozliwosci. Pozdrawiam
          • Gość: Andrzej_Poznań IP: 192.166.203.* 03.10.11, 17:05
            Tak zauważyłem, że mogę kupić na konkretny dzień bilet i tak też zrobię. Jak wcześniej przeczytałem bilety muszę kupić na 5 dni przed odbiorem w siedzibie FNAC na polach elizejskich. A czy może Pani mi potwierdzić, czy mogę kupić już teraz przez stronę a odebrać za miesiąc w listopadzie? Dziękuję serdecznie.
            • Gość: Milka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.11, 21:08
              Powiem szczerze ze sama miałam ten problem i kupowałam 5 dni przed wyjazdem. Nikt z dobrą znajomością francuskiego nie umiał mi wyjasnić jak dokładnie jest z datą odbioru biletów. Pozdrawiam
              • Gość: BEnik IP: 193.138.110.* 13.10.11, 13:30
                WItam mam pytanie bo niemam karty platniczej w Euro a jade do PAryza 17-21 czy moge na miejscu kupic bilet tam np 17.10 na dzien np 19 czy trzeba te 5 dni wczesniej ? pozdrawiam Tomek
                • Gość: Andrzej_Poznań IP: 192.166.203.* 13.10.11, 22:10
                  Z tego co mi udało się ustalić to bilety, które są zdecydowanie tańsze niż na stronie Disneylandu są dostępne ale tylko poprzez zamówienie on-line.
                  • Gość: tiramisu42 IP: *.adsl.inetia.pl 18.10.11, 20:21
                    moze jas cos żle czytam ale na stronie FNAC bilety do Urodisnaylanu kosztują od 51-57euro. To gdzi eone tańsze? czytałam we wcześniejszycch wpisach że kupowaliście je w tym roku po 30euro. Prrosze o informacje . Może żle szukam.
                    • Gość: Milka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.11, 13:23
                      • Gość: Milka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.11, 13:26
                        Miało być -bilety są w roznej cenie - potem link. Pozdrawiam
                        • Nie znam francuskiego, ale czy nie jest tak, że te tańsze bilety są przeznaczone dla Francuzów ("francilien")
                          • iwwo2 napisał:

> Nie znam francuskiego, ale czy nie jest tak, że te tańsze bilety są przeznaczon
                            > e dla Francuzów ("francilien")

Francilien oznacza mieszkanca Ile de France, czyli rejon paryski. To teoria, bo nikt nigdzie nie ma prawa sprawdzic gdzie sie mieszka.
                            idf-offres.disneylandparis.fr/billets/index.xhtml
                            Te bilety sa rzeczywiscie tansze, jako ze "francilien", to strona jest tylko po francusku. Chyba z dwa czy trzy razy kupowalam te bilety dla znajomych (przez Internet, wersja elektroniczna), nie mam zadnych wspomnien ze o adres gdzies chodzilo, natomiast pamietam ze musialam podac imie i nazwisko do kazdego biletu.
                            • Googlujac znalazlam to:
                              www.fnactickets.com/recherche/rechercheRapide.do?search=disney
                              W 8ej i 9tej linii sa te bilety franciliens, czyli FNAC je tez sprzedaja.
                            • Gość: Milka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.11, 17:39
                              Bilety kupowałam przez internet na stronie FNAC. Odbierałam w ich salonie na Polach Elizejskich. Potrzebny był moj dowod i karta kredytowa ktorą placiłam. Mieszkam w Polsce i nikt mnie nie pytał czy mieszkam we Francji. Przy zamowieniu wpisywałam tylko liczbę biletow. Nigdzie nikt nie kazał mi wpisywać dla kogo są te bilety. Na stronie FNAC sa dwie opcje jezyka : francuski i angielski. Pozdrawiam
                              • Gość: Andrzej_Poznań IP: 192.166.203.* 26.10.11, 11:05
                                Witam, Mam do Państwa jeszcze pytanie, ponieważ nie zdecydowałem się jeszcze na zakup biletów przez stronę FNAC. Nie moge znaleźć odpowiedzi na ile wcześniej kupić taki bilet przez internet? Do Paryża przylatuje 9 listopada. 10 listopada chciałbym pójść do Disneylandu. Czyli 9 po przylocie poszedłbym odebrać bilety. Ale bilety trzeba zamówić czy odebrać minimum 5 dni przed wejściem?

I drugie moje pytanie wiąże się również z rezerwacją. Na stronie FNAC bilety można rezerwować tylko do dnia 7 listopada. I od dłuższego czasu ta data nie przesuwa się dalej.

Na stronie Disneylandu jest informacja, iż od 7 listopada zaczyna się w Parku okres świąteczny. Czy to oznacza, że przez FNAC nie będzie już można zamówić biletu tylko bezpośrednio w Parku?

Serdecznie dziękuję za udzielenie odpowiedzi.
                                Pozdrawiam.
                                • Na tej stronie
                                  www.disneylandparisdirect.com/disneyland_paris_seasons.asp
                                  jest zaznaczone ze bozonarodzeniowe atrakcje zaczynaja sie 8-go listopada, czyli podejrzewam ze znizki sie koncza 7-go (i bilety franciliens takze).

• Gość: Milka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.11, 18:27
                                  Proszę dokładnie przejrzeć wszystkie oferty dokładnie. Mozna kupić bilety od 7XI 2011 do 28 III 2012r. Proszę zwrocić uwagę ze przy tej ofercie nie ma kolorowej naklejki parku. Jest tylko szary bilet. Bilety rezerwujemy tak jak pokazuje kalendarz przy rezerwacji - minimum 5 dni przed wejsciem do Parku.
                                • Sa za 42 euro (od 42 do 52):
                                  www.fnactickets.com/recherche/rechercheRapide.do?search=disney
                                  • Czyli reasumując: można kupić bilet przez FNAC, ale jak sprawdzałem różnica w cenie jest żadna w porównaniu z kupnem przez stronę Disneylandu. Chyba że kupujemy bilet typu francilien. Wtedy oszczędzamy sporo. Ale wciąż mam wątpliwości. Skoro te ulgowe bilety są przeznaczone dla mieszkańców miejscowego departamentu, nawet nie dla reszty Francuzów, to czy faktycznie nie ma trudności przy ich odbiorze. Przecież, żeby je kupić trzeba się zarejestrować (adres wymagany) i potem zalogować. A odbierając bilety, oprócz karty kredytowej, należy okazać dowód osobisty - nasz polski, bo innego nie mamy.
                                    • Gość: Milka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.11, 08:59
                                      Bilety we FNAC są od 30 euro wzwyż. Nie wiem jak mam Pana przekonać ze są one dla wszystkich nie tyko dla francuzów. Jak pisałam na stronie FNAC przy zakupie biletów jest też wersja angielskojęzyczna . Na zdrowy rozum po co ta strona byłaby dla francuzów. Zresztą byłam w Paryzu. Kupowałam bilety do Disneylandu we FNAC. Odbierałam je w ich sklepie i nikt mnie nie pytał czy jestem polką, angielką czy francuską. Jezeli ktoś chce to bilety drozsze mozna kupić w kasach przy Parku. Zresztą to są Pana pieniądze mnie nic do tego. Chciałam pomoc. Jezeli Pani Ela korzysta ze strony Disneylandu i tam kupuje , bardzo proszę tylko po co wprowadza w bład ze we FNAC nie ma tańszych. Bilety na stronie FNAC są po 30 euro do 28 marca 2012 r sprawdzałam. Pozdrawiam
                                      • Gość: Milka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.11, 09:06
                                        www.fnacspectacles.com/place-spectacle/manifestation/Parc-d-attraction-DISNEY---FRANCILIEN---1J---1-PARC-MI196.htm. Bilety 1 dzień 2 parki zawsze były drozsze. Ja byłam 2 dni na kazdy dzień kupiłam bilet 1 dzień 1 park.
                                      • Ależ nie mam najmniejszych wątpliwości, że mogę sobie kupić bilety w FNAC. Mam tylko wątpliwości, czy jako Polakowi mieszkającemu w Polsce, a nie w rejonie Paryża, przysługują tańsze bilety "francilien". Na stronie FNAC bilet typu francilien na 1 dzień i park rzeczywiście kosztuje od 30 €. Ale jednocześnie, na tej samej stronie taki sam bilet, ale bez dopisku "francilien" kosztuje od 51 €. Stąd moje przypuszczenie, że tańsze bilety francilien są dla mieszkańców rejonu Paryża, a cała reszta powinna kupić sobie bilety droższe. Dlatego też pytałem się, czy miejsce zamieszkania nie jest przypadkiem weryfikowane przy odbiorze biletów typu francilien.
                                      • Gość: Anitka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.12, 11:17
                                        Ja juz nic z tego nie rozumiem, po co odbierać bilety we FNAC W Paryżui, jak można je wydrukowac w domu za dodatkowe 0,50 euro od biletu- chyba, że ja coś źle zrozumiałam????
                                        Proszę niech ktos napisze czy faktycznie można je wydrukować płacąc kartą i wybierając opcje PRINT@HOME? Proszę o odpowiedź.
                      • Jeżeli chodzi o bilety francilien to nie ma przedziału na dorosłych i dzieci? Przy rezerwacji liczy mi za wszystkich tak samo.
      • Gość: Jaro IP: *.dynamic.mm.pl 17.09.13, 14:50
        Polecam wymieniać waluty w kantorach internetowych. Ja osobiście korzystam z www.VIAKANTOR.pl Warto zaoszczędzić parę złoty!
    • Gwoli scislosci: ja tu mieszkam, i kupuje bilety francilien przez Internet bezposrednio u Disney'a (dla znajomych z Niemiec odwiedzajacych raz na rok czy dwa), sama drukuje, nie chodze do zadnego posrednika (korki okregu paryskiego sa ostraszajace). Z tym wydrukiem odbiera sie bilet przy wejsciu do parku.
      To powinno wytlumaczyc dlaczego nie FNAC (odpowiedz: bo korki), i ze francilien sa dla kazdego. Strona FNACa jest po francusku i angielsku, stad dwa jezyki na wszystko co oni sprzedaja. Strona biletow franciliens jest tylko po francusku, no bo skoro dla tubylcow to francuski starczy.
      Gdy kupuje te bilety przez Internet to zawsze mialam zaznaczyc nazwisko i imie.

Bon voyage et bon séjour à Disneyland!
      • Gość: Milka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.11, 15:12
        Dla ścisłości mieszkam w Polsce . Kupowałam bilety francilien na ich stronie. Przy logowaniu podawałam swoje polskie dane. Nie ma roznicy .Bilety są ogolnie dostępne. Jezeli chodzi o korki to z tego co się domyślam Pan będzie w Paryzu kilka dni. Salon Fnac jest na Polach Elizejskich. Lokalizacja jest bardzo dogodna poniewaz Pola Elizejskie mozna powiedzieć łaczą ŁUK i Luwr. Sa to miejsca ktore odwiedza prawie kazdy kto jest Paryzu . Czytając wszystkie watki na temat biletow do Parku w ofercie FNAC wynika i sa to nie tylko moje doświadczenia ze te bilety moze kupić kazdy. Jedna z osob pisała tez ze zamawiała je z dostawą do domu. Z biletem z FNAC nigdzie nie stoi sie po odbior biletów. Są to bilety docelowe. Nie ma na nich imienia i nazwiska osob ktore mają wejsc do Parku. To tak jak np. przez Eventim w Polsce kupuje bilety na koncert czy do teatru z tą roznicą ze przez FNAC mamy opcję odbior własny a nie tylko wysyłka. Pozdrawiam
        • Gość: Andrzej_Poznań IP: 192.166.203.* 27.10.11, 16:01
          Dziękuję bardzo obu Paniom za jasne i czytelne wytłumaczenie zasad. Zdecyduje się zakupić te bilety tak na 6-7 dni przed dniem wejścia do parku a odbiore dzień wcześniej w siedzibie FNAC na Polach Elizejskich jak Panie sugerują.

Mam jeszcze pytanie: czy w jeden dzień "czasowo" można zobaczyć dwa parki czy lepiej kupić bilet na jeden dzień do jednego parku?

Dziękuję seredecznie.
          Pozdrawiam
          • Gość: Milka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.11, 20:36
            Moim zdaniem warto zobaczyć obydwa Parki. Jak pisałam kupiłam bilety 1 dzień 1 park . Kazdy Park co innego oferuje . Disney Studio jest mozna powiedzieć dla ciut starszych choć i młodsi tez znajdą coś dla siebie. Jest tam pokazany swiat filmu od tzw.kuchni. Disney Park jest dla najmłodszych ale i starsi znajdą cos dla siebie. Tak jak pisałam kazdy Park jest inny i napewno kazdy z odwiedzających ma swoje własne odczucia podczas pobytu. Ja osobiście uwazam ze warto zobaczyć obydwa . Jezeli bierzemy opcje 1 dzień 1 park jest szansa ze zobaczymy prawie wszystko i w jednym i drugim. Przy wejsciu dostaje sie fastpasy .Dzieki nim mozemy wejsc do największych atrakcji nie czekając w dlugiej kolejce. Gdy my byliśmy nie korzystaliśmy z nich bo praktycznie nie było duzych kolejek. Przy wejściu dostaje się tez mapę i wiemy gdzie kazda kraina jest i co oferuje. Jest tez kartka o ktorej godzinie są atrakcje takie jak widowiska, pokaz kaskaderow lub parada oraz o ktorej i gdzie pokazą sie np. myszka Miki i reszta aby mozna było zrobić sobie zdjęcie.. Warto dokładnie tuz po wejsciu to przestudiować aby nic nie przegapić. Zakupy lepiej odlozyc na czas wyjścia - sklepy są czynne duzo dluzej niz sam Park. Pomimo ze byliśmy 2 dni to i tak wyszliśmy z niedosytem . Sklep Fnac na Polach Elizejskich znajduje sie po lewej stronie ulicy stojąc tylem do łuku . Jest tak w połowie długosci ulicy. Pozdrawiam
            • Gość: Andrzej_Poznań IP: *.radionet.info.pl 31.10.11, 11:49
              Witam po raz kolejny,

A czy mogłyby Panie mi wytłumaczyć jak dojechać z centrum do Disneylandu i jaki jest koszt takiego połączenia od osoby?

Mam jeszcze pytanie, w jakich godzinach kursuje metro w Paryżu?

Serdecznie dziękuję,
              • Gość: Milka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.11, 12:00
                Witam , a ja mam pytanie w jakich dniach bedzie Pan w Paryzu i w jakim wieku sa osoby, chodzi o dzieci .
              • Gość: Milka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.11, 12:56
                Po Parku jedziemy rerem A , kierunek MARNE La VALLEE-CHESSY. Z centrum bilet kosztuje 7 euro. Zalezy czy będzie Pan dojezdzał metrem do stacji aby się przesiąść na rer i nie wychodził poza bramki jest ok. bo dojedziecie na tym 1 bilecie za 7 euro (metro + rer) . Jezeli zaś wychodzi Pan z metra przez bramki aby wsiąść do rer trzeba osobnego biletu. Dokła dnie na metro bilet ina rer tez bilet. Jezeli tak to wtedy bardziej opłaci się kupić bilet całodniowy MABILIS na strefy 1-5 ktory kosztuje 14 euro. Jest on na dowolna liczbę przejazdu w strefie komunikacyjnej 1-5. Jezeli wiadomo by było na ktore lotnisko przylot i wylot i , gdzie będziecie mieszkać i ile dni będziecie mozna zastanowić się nad kartą PARIS VISITE ale to juz trzeba mniej więcej widzieć co i jak i co oprocz Disneya chcielibyście Państwo zobaczyć . Bilet a lotniska do centrum kosztuje 9.10 euro. Metro jezeli nic się nie zmieniło jezdzi od 5.30 do godz. 1.20.
                • Gość: Barbara IP: *.toya.net.pl 01.03.12, 20:36
                  Witam
                  Ostatnio na stronie FNAC pojawiła się możliwość kupienia biletów do Disneylandu w terminie od 2.04.2012 do 15.06.2012. Planuję być w Disneland 27.04.2012r. Czy mogę kupić bilety w marcu na wejście do parku 27.04.2012r. a odebrać je na Polach Elizejskich dzień przed pobytem w Disneyland (26.04.2012). Przeczytałam wyżej, że bilety trzeba kupować minimum 5 dni przed wejściem. Czy marzec to dobry termin na zakup biletów?
                  Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.
                  • Gość: Anitka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.12, 11:29
                    A dzisiaj pojawiły sie bilety(1 dzien 2 parki) po 45 euro w tygodniu, i 53 w weekend są podane daty od 29.03.2012-07.11.2012. To można je kupic juz teraz przed 29.03, czy trzeba czekac do 29.03, no i prosze powiedzcie, będzie można je wydrukować w domu????????
                  • A ja przeczytałam ze mozna je wydrukować w domu?????
                    Prosze niech ktoś odpisze czy tak można i nie będzie niespodzianek??? teraz bilet 45 euro w tygodniu więc o 15 euro tańszy niż w Polsce przez sunkisstrawel. i nie trzeba ich nigdzie odbierać.
                    • Gość: kejti IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.03.12, 16:50
                      biletów raczej nie wydrukujesz, gdyż są to bilety z paskiem magnetycznym - przeciągasz przez bramkę wchodząc i wychodząc. I jeszcze jedno na temat fast passów - nie odbiera się ich przy wejściu, tylko w maszynie przy konkretnej atrakcji (jest ich tylko kilka tego typu, np. tower of terror, Peter Pan's Flight, Space Mountain), dostajesz bilecik papierowy z ramą czsową, w której musisz się zmieścisz...powodzenia!!
                      • Gość: Milka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.12, 21:38
                        Fastpass dostajesz przy wejsciu od osoby ktora wpuszcza do parku. Przy atrakcji sa automaty gdzie wkladasz ten kartonik i wybija ci godzine wejscia. My akurat nie korzystaliśmy bo nie było takiej potrzeby. Bilety kupowane we FNAC mają kod kreskowy. Bilety mozna kupić najpozniej na 5 dni przed wejsciem do Parku.
                        Ktos pisał ze bilety kupione we FNAC od niedawna mozna drukować w domu.
                        • Gość: kejti IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.03.12, 11:50
                          mylisz bilet z fastpassem. To co dostajesz przy wejściu lub odbierasz w hotelu lub kupujesz w kasie to jest bilet. Obowiązuje pzre cały dzień, ma nieograniczoną ilość wejść i wyjść. Fastpass to to co wyjmujesz z maszyny z wybitą godziną na konkretną atrakcję.
                          • Gość: Milka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.12, 09:49
                            Niestety to Ty sie mylisz. Byliśmy w Disneylendzie we wrześniu 2009 roku. Bilety kupowałam przez internet we FNEC z odbiorem w sklepie . Odbieraliśmy bilety na Polach Elizejskich z uwagi na dogodną lokalizację.
                            Wejscie do Parku jest przez bramki obslugiwane przez pracownikow parku. Oni dali nam fastpass -kartonik 2 x 3.5 cm z paskiem magnetycznym. Dostalismy od nich tez aktualny program i kolorową mapke parku. Z fastpassów nie korzystaliśmy bo nie było takiej potrzeby. Przy największych atrakcjach stoi maszyna pokazuje czas oczekiwania do wejscia. Ta maszyna obsługuje tez fastpassy. Byc moze daje dodatkową karteczke z godziną wejscia ale zeby z tego skorzystać trzeba mieć ten głowny katonik. Wejscie do danej atrakcji z mozliwoscią skorzystania z kolejki ulgowej jest mozliwe tylko raz dlatego potrzebny jest ten kartonik FASTPASS.
                            • Gość: kejti IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.03.12, 13:44
                              milka, spieramy się o terminologię: ten kartonik z paskiem magnetycznym to bilet właściwy, który musisz mieć, aby wejść na teren parku, z żadnym wydrukiem by Cię nie wpuścili, dlatego odebrałaś BILET przy wejściu a nie fast pas. (tylko kartonik z paskiem przechodzi przez bramki) . Ja go odbierałam w hotelu. Natomiast fast pass jak wcześniej wspomniałam jest tylko przy niektórych atrakcjach, gdzie czas oczekiwania jest najdłuższy i aby nie tracić czasu na stanie w kolejce odbierasz karteczkę z maszyny umożliwiającą "szybkie przejście" (jak sama nazwa wskazuje), niezależnie od stojących ludzi. Ja akurat z tego skorzystałam. Jest jeszcze coś takiego jak VIP fast pass, dostają je goście hotelu Disneyland (tego, gdzie zlokalizowane jest wejście do Parku)
                              • Gość: Milka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.12, 19:34
                                Fastpass jest to ten kartonik o ktorym pisałam informuje o tym napis na nim. Bilet jako wejscie do parku w moim przypadku to bilet z FNAC. Jak pisałam ma on kod kreskowy i hologram. Przede wszystkim jest na nim napis -billet- a takze Disney - Francilien data wejścia i w moim przypadku 1j-1 parc. Kartonik FASTPASS jest do identyfikacji w maszynie aby mozna było skorzystać z tej opcji tylko 1 raz.
                                Piszesz ze z zadnym wydrukiem by nie wpuścili . Moj bilet z FNAC jest biletem właściwym. Ktoś pisał na forum ze kupował bilet przez internet w innym miejscu a bilet właściwy odbierał dopiero w kasie czy jakimś punkcie przy wejściu.
                                Co do gości majacych noclegi w Disneylandzie jest trochę inna opcja bo oni mogą wchodzić na teren parku duzo wczesniej przed oficjalnym otwarciem.
                                A tak na marginesie swoj bilet do parku i fastpass odnalazłam z innymi pamiatkami z Paryza i sprawdziłam co i jak.
                                • Gość: kejti IP: *.toya.net.pl 28.03.12, 21:49
                                  to chyba byłyśmy w innym Disneylandzie. Byłam dwukrotnie-w maju i październiku 2010, mieszkałam raz w hotelu New York, raz w Magic Circus, korzystałam z fast pasów WIELOKROTNIE, niedługo wybieram się po raz trzeci (służbowo) i widocznie poprzednio trafiałm w zupełnie inne miejsce...
                                  • Bilety kupiłam przez internet na stronie FNAC, kosztowały mniej niż kupowane w Disneylandzie. Odebrałam na Polach Elizejskich, na pewno chcieli kartę kredytowa , czy paszport - nie pamiętam. Nikt nie pytał o miejsce zamieszkania i czy jestem z Paryża :)
                                    Fastpassy - tak jak pisze kejti- służą do ominięcia kolejki przy niektórych atrakcjach. Są takie automaty, tam bodajże wkładało się bilet - nie pamietam już ;) - w każdym razie otrzymywało się kartonik z godzinami, to chyba było pól godziny w czasie których trzeba było wejść do danej atrakcji. Były oddzielne wejścia dla ludzi z Fastpassami. czasami oczywiście też trzeba było poczekac, ale kolejki były zdecydowanie mniejsze. My mieliśmy dwa parki w jeden dzień i gdyby nie Fastpassy nie dalibyśmy rady zobaczyć dwóch parków.
                  • Gość: Milka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.12, 21:42
                    Kupowałam bilety na 5 dni przed wejściem.Jest to bezpieczne wyjście . Nie ma mozliwości zwrotu biletu.
    • Jak tam doszlam?

www.billetfrancilien.com/
      po kliknieciu "Réservez maintenant", przesyla na strone
      www.booktickets.disneylandparis.com/tnsa6/live/SP0/SP0.htm
      Trzeba odpowiedziec ze sie jest z Francji, i rejon paryski

Potem doszlam tyle zeby sie wydrukowala informacja, ale bez kupna biletow (czyli podalam adres i nazwisko, i wybralam 1 bilet na date bez znaczenia)

Tu snapshot ekranu kompa:
      fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/3071254,2,1,ticketfranciliendisney.html
      Czyli: drokujemy w domu, bilety sa nominalne (trzeba podac imie nazwisko kazdego czlowieka, chodzi glownie nie o zawracanie glowy, ale aby koniki sie nie bawily w spekulacje - moga poprosic o pokazanie dowodu ze to dobra osoba -- jak to legalnie wyglada to nie wiem, bo nie kazdy moze domagac sie pokazania dowodu osobistego czy paszportu).
      I pewnie ten papierek sie zamienia przy wejsciu do parku na mala karte z paskiem magnesowym, ktora jest praktyczniejsza niz plachta papieru A4. Ale moze nie koniecznie (teraz do pociagu czy na poklad samolotu wchodze z wydrukowanym w domu papierem A4, bez zadnej podmiany na kartoniki z paskiem magnesowym).

Bon voyage à Disneyland !
      • O ile dobrze pamietam pytanie o odbieraniu biletow we Fnac (otwarty w kazdy dzien) wraca jak boomerang z roznych powodow, czasem chyba chodzilo o placenie inaczej niz karta kredytowa przez Internet.

Jesli masz karte kredytowa, to wyprawa do Fnac jest zbedna, drukowanie biletow w domu, nie zapomniec je wziac !
        • Tak, kupiłam, zapłaciłam kartą, wydrukowałam w domu i mam je o 15 euro taniej niz w kasie czy przez Polskie biuro. Nikt o nic nie pytał. czy Francji, czy z Polski. Bilet jest ważny ściśle w określonym dniu i nigdzie nie trzeba go odbierać tylko po porostu wydrukować w domu(0,50 euro od 1 sztuki wydruku naliczają automatycznie)- na 8 biletów podałam tylko jedno nazwisko- bilet zawiera date i kod kreskowy, jeżeli nawet ktos znajdzie taki bilet ,to wchodzi ten kto pierwszy będzie na bramce przy wejściu. :-))
        • Gość: blablabla IP: *.piotrkow.pilicka.pl 07.05.12, 14:18
          Potwierdzam, byłam 02.05.2012, bilety Francilien (czy jak to się pisze) kupiłam, zapłaciłam kartą kredytową, wydrukowałam w domu. Koszt wydruku 1 biletu 0,5 Euro. Przy wejściu miła Pani bilety zeskanowała i wpuściła bez problemu. Następnym razem też wybiorę taką opcję.
          Byłam tam pierwszy raz i nie wyobrażam sobie jak można oblecieć 2 parki w jeden dzień, moja ekipa ledwo jeden przeleciała.
          • Gość: graz IP: *.warszawa.vectranet.pl 28.05.12, 00:38
            A czy nie musiałaś czekac w kolejce przy wejściu z tymi wydrukowanymi biletami? Opcja wydruku w domu jest baaardzo kusząca. :)
            • Więc tak bilety wydrukowałam w domu około 2 tyg. przed wyjazdem do Paryża, zapłaciłam karta kredytową przez internet. I tak byliśmy przed wejściem do Disney około godz 9.30, był to czwartek więc podobno było mniej ludzi. Czekaliśmy na otwarcie w kolejce do 10.00. Disney punktualnie o 10 został otwarty i szło już bardzo, ale to bardzo szybko, około 10.15 byliśmy w środku-potem już kolejki nie było, więc gdybyśmy tam przyjechali o 10.30 to kolejki nie ma. Jest bardzo dużo bramek wejściowych, każdy ma już bilety i tylko są sprawdzane przez ludzi z obsługi(mają czytniki kodów) i idzie wszystko jak po maśle. Każdy bilet wydrukowany w domu z normalnej drukarki posiada numer i kod kreskowy,na każdym było moje imię i nazwisko. Zapakowałam każdy w osobną koszulkę, nie składałam, żeby się nie zniszczyły, przed wejściem wręczyłam każdej osobie po bilecie i tyle, a było nas 8 osób.W razie pytan służę pomocą, było super, pozdrawiam.PS. Bilety na wieżę Eifla też można kupić przez internet i wydrukować w domu, ja nie zdążyłam, bo trzeba je kupować z dużym wyprzedzeniem, co najmniej miesiąc.
              • Gość: beata IP: *.adsl.inetia.pl 30.05.12, 18:00
                Przed wyjazdem do Paryża na majówkę 2012, wiele razy przeglądałam to forum i zrobiłam tak, jak wielu radziło. Przed wyjazdem również na stronie Fnac kupiłam bilety do Disneylandu - francilien (datowane) i Asterixa (niedatowane). Płaciłam kartą kredytową, drukowałam w domu, do obu parków wchodziliśmy z marszu, proszono mnie tylko o okazanie karty kredytowej.
    • A powiedzcie mi proszę taką rzecz (możliwie szybko bo jutro wyjazd :-)),
      Chciałbym zamówić przez FNAC bilet na 2 dni, 2 parki, nie francilien (bo tam każą 5 dni przed przyjazdem zakupić) i jeśli dobrze rozumiem piszą, że muszę ten voucher?kupon?bilet? wymienić w kasie Parku na właściwy.... czy oznacza to, że będę stał jak wszyscy w kolejce po bilety?
      poniżej link:
      www.fnacspectacles.com/place-spectacle/manifestation/Parc-d-attraction-DISNEY---2-JOURS---2-PARCS-MI249.htm
      z góry dziękuję za pomoc
      • puk, puk... nikogo z Frankofonów nie ma tutaj przez cały dzień? :-)
        • Tak będziesz stał w kolejce, ponieważ 98%ludzi ma takie bilety, przy kasie jest drożej. Długo sie nie stoi, nie przejmuj się sprawnie idzie, miłej zabawy!!!!!
          • anitka_1971 napisała:

> Tak będziesz stał w kolejce, ponieważ 98%ludzi ma takie bilety, przy kasie jest
            > drożej. Długo sie nie stoi, nie przejmuj się sprawnie idzie, miłej zabawy!!!!!

Dziękuję za informację..ponieważ miałem kupować we FNAC-u normalne bilety (nie Francilien, bo te muszą być zakupione 5 dni wcześniej) nie ma sensu zamawiać przez net... identyczna cena jest przy kasie (przynajmniej dla biletów 2 parki-2 dni)
            pozdrawiam
            • Gość: Nat IP: *.aztw.cable.virginmedia.com 16.06.12, 00:52
              Czy ktos z Was wie, co to sa za bilety:

FRANCILIEN ETE 1J1P + 1J1P GRATUIT ???

Z GORY DZIEKI:)
              • to jest bilet 1dzień1park + 1dzień1park bezpłatnie (czyli drugi dzień dostajesz w gratisie)..... ale musisz uważać na dodatkowe wymagania... z tego co zerknąłem na szybko na stronie fnac dwie wizyty muszą być oddzielone od siebie min. 7 dni. Oprócz tego bilety należy wykorzystać do 28.09.2012.
                pozdrawiam
              • Z tego co na szybko przeczytałam, to masz gratisową 2 wizytę w siedem lub więcej dni po pierwszej. Czyli jak pojedziesz do Disney 1 lipca, to możesz jeszcze raz, już gratis, wejść ale po 7 lipca. Czyli fajna promocja jeśli ktoś zostaje w Paryżu więcej niż tydzien.
                • Gość: szymonp IP: *.dynamic.chello.pl 26.06.12, 18:34
                  Witam

Mam do sprzedania 4 takie bilety do Disneylandu pod Paryżem. Bilety są ważne do 28/09/2012.
                  Bilety są typu francilien co oznacza że przy pomocy tjednego biletu można wejść do jednego tylko parku w ciągu tego samego dnia. Dla osób planujących 2 dniowy pobyt w Disneylandzie jest to bilet nie wnoszący specjalnego ograniczenia ponieważ w kolejny dzień na kolejnym bilecie można "zaliczyć" następny park. Ponieważ zwiedzałem ten park, uważam że dwudniowy pobyt jest optymalny ponieważ nie da się na spokojnie zobaczyć wszystkiego w ciągu jednego dnia.
                  Myślę że 80 euro za wszystkie 4 bilety to nie wygórowana cena? :-)
                  Proszę o kontakt pod telefonem 662042211. Bilety do odebrania w Krakowie lub przesyłką.
                  Pozdrawiam
                  Szymon
              • Gość: szymonp IP: *.dynamic.chello.pl 26.06.12, 18:39
                Jest to bilet Francilien - czyli wejście na tym jednym bilecie do jednego parku w ciągu jednego dnia.
                Dodatkowo gratis dostajesz kolejny bilet ale do wykorzystania po 7 dniach od wejścia - przy kasie po przekazaniu wydruku ze strony dostajesz bilet. Jeśli planujesz wyjazd dłuższy to jest to ok. Ja dostałem takei promocyjne bilety, choć i tak na drugi dzień musiałem kupić kolejne więc mam do sprzedania 4 bilety ważne do 28/09/2012.
                Bilety są typu francilien i jak już pisałem oznacza to że przy pomocy tjednego biletu można wejść do jednego tylko parku w ciągu tego samego dnia. Dla osób planujących 2 dniowy pobyt w Disneylandzie jest to bilet nie wnoszący specjalnego ograniczenia ponieważ w kolejny dzień na kolejnym bilecie można "zaliczyć" następny park. Ponieważ zwiedzałem ten park, uważam że dwudniowy pobyt jest optymalny ponieważ nie da się na spokojnie zobaczyć wszystkiego w ciągu jednego dnia.
                Myślę że 80 euro za wszystkie 4 bilety to nie wygórowana cena :-)
                Proszę o kontakt pod telefonem 662042211. Bilety do odebrania w Krakowie lub przesyłką.
                Pozdrawiam
                Szymon
                • Bilet francilien kupowałeś bukując na swoje nazwisko - jest wydrukowane na bilecie. Przy kupnie jest info, że musisz móc się wylegitymować dokumentem na to nazwisko - więc jak kogoś sprawdzą z tymi Twoimi biletami, to nie wejdzie.
                  Może wypowie się ktoś, kto kupował te bilety łączone z jednym wejściem gratis - jak jest ze sprawdzaniem przy wchodzeniu drugi raz.
    • a ja mam pytanie odnośnie adresu - żeby kupić bilet za 35 euro, to trzeba zaznaczyć, ze się mieszka we Francji - i nie da się tego później zmienić... Czy w związku z tym ta promocja dotyczy tylko obywateli Francji i czy ktoś może przy bramce taki bilet zakwestionować??

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.