Paryż - bilety na metro i RER

Paryż - bilety na metro i RER

We wrześniu przylatuję na 12 dni do Paryża także mam jeszcze sporo czasu, ale już teraz może ktoś z Państwa będzie tak życzliwy i mi pomoże i podpowie jakie bilety mam kupic, aby swobodnie śię poruszac metrem i kolejką RER nie tylko po Paryżu, ale też żeby na te bilety dojechac z lotniska CDG na kemping do Maison Laffitte, do Wersalu, do Disneylandu. Może lepiej kupic sobie kartę lub karnet, a do tych atrakcji co są dalej kupic bilet oddzielnie??? Chodzi mi o to, żeby nie martwic się jaka to strefa itd i żeby to wyszło jak najtaniej?
Proszę jeśli ktoś wie, może mógłby mi to jakoś wyliczyc, powiedziec gdzie na lotnisku kupię taki bilet, a przy okazji gdzie mogę znalezc informację na temat podziału Paryża na strefy, żeby wiedziec gdzie i co się znajduję.
Proszę o pomoc, będę bardzo wdzięczny
Dziękuję. :)
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
Pokaż wszystkie (1-100)
przejdź do: 1-100 101-131
(101-131)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.