Dodaj do ulubionych

Disneyland Paryż czy Futuroscope?

26.04.16, 12:48
Jedziemy w podróż do Francji i chcemy po drodze zwiedzić trochę fajnych miejsc i wpaść z dziećmi do jakiegoś parku rozrywki. Zastanawiamy sie na Disneylandem ale tez coś słyszeliśmy o Futuroscope. Warto tam jechać?
Edytor zaawansowany
  • jorn 26.04.16, 15:14
    W Disneylandzie nigdy nie byłem, ale chyba wszyscy wiemy, czego się tam spodziewać. W Futuroscope byłem i uważam, że jest świetny dla nastolatków (zwłaszcza tych 10-15 lat), a Disneyland raczej dla młodszych dzieci. Ale tak naprawdę trudno wyrokować, bo każdemu może się podobać coś innego. Mam też nadzieję, że wiesz, iż od Paryża to kawał drogi? Specjalnie tam jechać moim zdaniem nie warto, ale jeśli będziecie w pobliżu, to czemu nie?

--
    Jorn van der Ar
    ---------------------------
    PiS = PZPR z kaczorem zamiast wrony
  • aseretka 26.04.16, 15:49
    Wszystko zależy od tego, w jakim wieku są dzieciaki. Jeżeli 5-10 lat, to lepszy moim zdaniem Disneyland. Jeśli starsze to Futuroscope, chociaż to dość daleko od Paryża (okolice Poitiers). Ale chyba nie jedziecie tylko do Paryża, skoro piszesz o podróży do Francji.
    W okolicach Paryża jest też fajny Asterix Park:
    www.parcasterix.fr/en
    --
    Dyplomata, to ktoś taki, co dwa razy pomyśli zanim nic nie powie.
  • basiula8 28.04.16, 13:01
    To zależy w jakim wieku masz dzieciaki. jak mniejsze to Disneyland, ale jak starsze to moim zdaniem Futuroscope. Mogę ci polecić taka fajna stronę, nazywa sie parkmania.pl i na niej dowiesz się mnóstwa informacji na temat parków rozrywki w całej Europie. Mają wszystko bardzo przejrzyście napisane, wszystko zebrane w jednym miejscu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka