Dodaj do ulubionych

Disneyland pierwszy raz, proszę o rady.

IP: *.dynamic.mm.pl 12.12.16, 18:40
Bardzo proszę o wszelkie informacje czy rady dotyczące wyjazdu do Disneylandu (Paryż). Nie mamy dużych oszczędności wiec planujemy wyjazd samodzielny bez biura podróży w 4 osoby (mama, tata, dwójka dzieci (będą miały 9 lat i 6 lat ). Wycieczkę planujemy w nst .roku (prezent na komunię), podjęłam się organizacji, planuję najpierw kupić bilety lotnicze w okazyjnej cenie a potem szukać pokoju w motelu. Chętnie przyjmę absolutnie każdą uwagę i wskazówkę. Może ktoś jest w stanie coś polecić, nawet noclegi, był, wie na co uważać, z czego lepiej zrezygnować. Będę wdzięczna za każdą poradę.
Edytor zaawansowany
  • jorn 20.12.16, 12:03
    Moja wskazówka: olać Disneyland. We Francji jest tyle ciekawych miejsc do zwiedzania, w dodatku zwykle dużo taniej.

--
    Jorn van der Ar
    ---------------------------
    PiS = PZPR z kaczorem zamiast wrony
  • madzik986 30.12.16, 12:48
    Relacja z Disneylandu mojpunktwidzeniablog.com/2015/10/19/bajeczny-disneyland/ Myślę, że porady będą cenne :)
  • Gość: Ania IP: *.30.9.212.jtglobal.com 27.01.17, 14:01
    Polecam strone www.365tickets.com/ , www.365tickets.pl
    Maja naprawde duze znizki, a ludzie z customer service podpowiedza jak wszystko zorganizowac! sama bylam w disnyeland z biletrami od nich i wszystko bylo super!
  • aga_martusia 30.01.17, 17:51
    A gdzie radzicie kupić bilety? W kasie parku? on line? czy jakiegoś pośrednika?

--
    Martusia ♥ sierpień 2006 ; Stasiu ♥ kwiecień 2009
  • pekanez 04.02.17, 21:08
    My również w tym roku planujemy wycieczkę z dzieciakami do Disneyland'u. Bilety lotnicze już kupione na 20.06. Może uda nam się wspólnie wyszukać promocyjne wejściówki i noclegi ?:)
    Pozdrawiam
    Agnieszka
    pekanez@gmail.com
  • ewela1989a 16.03.17, 12:42
    Ja znalazlam na stronie www.365tickets.com/ i tu www.attraction-tickets-direct.co.uk/paris-attraction-tickets/disneyland-paris-tickets/3-days-price-2-disneyland-paris-hopper-ticket?ref=tickets_list na tej drugiej wychodzi taniej bo nie licza opłaty za karte. My lecimy w sierpniu.
  • Gość: anna IP: 212.9.30.* 07.04.17, 14:39
    Ja kupilam bilety na - www.365tickets.pl/disneyland-pary-bilety#disneyland-paris-1-dzie-1-park-partners - wyszlo najtaniej, wysylaja bilety na email i tylko trzeba je wydrukowac. mozna to zrobic w disneylandzie za free takze.
  • Gość: ewekry IP: *.dynamic.chello.pl 22.04.17, 12:38
    Hej, zakupiłam 3 dni temu bilety na tej stronie i nie dostałam ich na maila. Z konta kasa ściągnięta a biletów nie ma. wiesz może, czy oni mają jakąś polską infolinię gdzie można zadzwonić?
  • Gość: Kasia IP: *.31.9.212.jtglobal.com 28.04.17, 17:17
    Wlasnie wrocilismy z Disneyland Paris, naprawde warto raz tam pojechac. Park jest bardzo bardzo blisko stacji. Bilety kupilismy z poleconje strony www.365tickets.pl i wszystko bylo super. Bilety trzeba bylo tylko wydrukowac i samemu zeskanowac na wejsciu. Wieczorem w pierwszym parku jest super shopw Iluminacja - serdecznie polecam!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka