Dodaj do ulubionych

Fajny camping ze zjeżdżalniami dla nastolatków

13.02.18, 09:43
Poszukuję jakiegoś fajnego campingu na Lazurowym Wybrzeżu ze zjeżdżalniami dla nastolatków, aby było w miarę niedaleko od morza i dobra baza wypadowa do zwiedzania.
Co polecacie? Myślałam o Domaine du Colombier.
Edytor zaawansowany
  • aseretka 13.02.18, 18:48
    Domaine du Colombier jest niewielkim aczkolwiek przyjemnym campingiem oddalonym od morza o ok. 3 km. Przy tej samej ulicy we Frejus jest położony camping L Baume, ze świetnymi kompleksami basenowymi i dobrą infrastrukturą.
    --
    Dyplomata, to ktoś taki, co dwa razy pomyśli zanim nic nie powie.
  • aseretka 14.02.18, 18:32
    Jeżeli wahacie się pomiędzy wyjazdem nad włoski Adriatyk, a na lazurowe Wybrzeże, to jeżeli Waszym priorytetem jest wypoczynek i plażowanie, a zwiedzanie ma być tylko dodatkiem, to należałoby się zastanowić... Od 7 lipca ceny na campingach nad Adriatykiem (Union Lido, Marina di Venezia) wynoszą 800 zł/dobę, a od 14 lipca 899 zł/dobę. Campingi na Lazurowym są tańsze, bo cena domku jest niższa (od 07/07 671 zł/dobę, a od 14/07 731 zł/dobę ale... Do Frejus na Lazurowym jest z Warszawy ok.1900 km (nie wiem dokładnie skąd jedziecie) i nie da się tego dystansu pokonać w ciągu jednego dnia. Więc oprócz wyższych kosztów paliwa i wyższych opłat za autostrady, które we Francji są droższe niż we Włoszech, doliczyć trzeba jeszcze dwa noclegi tranzytowe dla 4 osób. Dystans 1250 km do campingu nad Adriatykiem jest do pokonania w ciągu jednego dnia, chociaż ja osobiście jadąc z wnuczkami rozkładam go na dwa dni. Po zsumowaniu wszystkich wydatków może się więc okazać, że pobyt na Union Lido nie będzie wiele droższy od pobytu na campingu Domaine du Colombier. Chyba, że wybierzecie pobyt pod namiotem na campingu La Baume ( 462 zł/dobę od 7 lipca i 503 zł/dobę od 14 lipca).

--
    Dyplomata, to ktoś taki, co dwa razy pomyśli zanim nic nie powie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.