Dodaj do ulubionych

Agroturystyka z kuchnią!

IP: *.ghnet.pl 06.11.12, 21:48
Witam wszystkich! od roku uczę się włoskiego, kocham włoską kuchnię na tyle, ile jest możliwa do poznania w naszym kraju. Marzy mi się wyjazd do Italii w następnym roku na ok 3 tygodnie. To dość długo, a ponad to jesteśmy studencko-pracującymi rodzicami z 3 letnim dzieckiem, także nie "poszalejemy" finansowo. Szukamy czegoś, gdzie nie będą zdzierać kasy za luksusy, ale będzie to skromna agroturystyka, z możliwością jakiegoś posiłku, oczywiście jeden pokój, łazienka niekoniecznie w pokoju. Ma ktoś doświadczenie w tej kwestii?
I zaznaczam, że stronimy od wielkich kurortów, wręcz będziemy szczęśliwsi mieszkając w kameralnym miejscu, włoskiej wiosce, do morza możemy podjechać

Pozdrawiam i dziękuję za wszelkie sugestie!
Edytor zaawansowany
  • Gość: warmiak2 IP: 194.165.48.* 07.11.12, 09:02
    Ja co prawda nie byłem w tym miejscu ale czytałem wiele pozytywnych opinii a Toskanię polecam bo byłem .
    www.winoispiew.com
  • maly_ksiaze 07.11.12, 09:18
    hej:)

My byliśmy tutaj:
    www.carlicchi.it/uk/index.htm

Urocza miejscówka - kuchnia oczywiście jest i jest bardzo dobrze wyposażona. Cena na początku czerwca myślę, że powinna byc przystepna(dla nas była) a i nie jest tak okrutnie gorąco i nie ma tak amerykanów jak latem. Dojechac wszędzie można spoko autem chociaż czasem zajmuje to sporo czasu - małe kręte górskie drogi - najdalej byliśmy za Orvieto w civita di bagnoreggio - 2h w jedną stronę. Do serca Toskanii pienza, motepulciano etc. ok 1h.

Mam nadzieję, że pomogłem...

--
    filcowanka.blogspot.com/
    www.mhtmstudio.com
  • jot.be 07.11.12, 15:44
    Ja też słyszałem, ale jak próbowałem u nich zarezerwować to nie byli łaskawi mi odpowiedzieć.
    Generalnie "agroturystyki" w Toskanii dość znacznie odbiegają od naszego wyobrażenia o takim miejscu. Niestety również cenowo...
    Pozdr
  • Gość: micky IP: 95.215.194.* 07.11.12, 16:51
    agroturystyka w Italii do taniej formy wypoczynku nie nalezy
    nie stac was spedzic 3 tygodnie w taki sposibs,
    w sezonie ponizej 80 euro za noc, bez wyzywienia, nic nie
    raczej jest znacznie drozej, szczegolnie w Toskanii
    i w okolicach Wenecji
  • jot.be 08.11.12, 14:20
    Gość portalu: micky napisał(a):

> agroturystyka w Italii do taniej formy wypoczynku nie nalezy

To prawda i akurat dużo łatwiej jest znaleźć tani apartament w nadmorskich kurortach, niż "agroturystykę" w rozsądnej cenie.

Pozdr
  • big-smoczyca 11.11.12, 16:53
    proponuję jakiś kemping przed lub po sezonie
    w namiotach i mobile home są kuchnie ze świetnym wyposażeniem
    za 10 noclegów dla 4 osób dorosłych i dwójki dzieciaków na początku września zapłaciliśmy ok 1000 zł
    --
    [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=3jvzk6nl9xsolg8w[/img][/url]
  • Gość: mikol IP: *.dynamic.chello.pl 10.12.12, 21:35
    poszperaj na top-ogloszenia.net/Turystyka-i-wypoczynek-Agroturystyka-16-147 widzialam tam kilka interesujacych ofert. sami skorzystalismy z jednej z tym ze na mazurach
  • wesolekf 05.08.19, 23:14
    Zachęcam do skorzystania z oferty flay.pl
    Darmowe ogłoszenia turystyczne.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka