Dodaj do ulubionych

GARDA 2013

01.07.13, 22:13
wybieramy się we wrześniu pierwszy raz do Włoch, nad Gardę, na camping Del Garda. Proszę o rady wszystkich tych, którzy często odwiedzają te strony. Co radzicie zobaczyć w okolicy? Jedziemy z dwójką dzieci 2 i 4 lata, więc nie nastawiamy się na długie zwiedzanie, ale mimo wszystko chcielibyśmy zobaczyć coś ciekawego. Czy znacie ceny w Wenecji? Ile minimalnie trzeba wydać by w ciągu dnia zobaczyć Wenecję (przejazdy, wstępy, jedzenie itp.). Liczę na Waszą pomoc!
Obserwuj wątek
    • singsing74 Re: GARDA 2013 01.07.13, 22:44
      Wszystko zależy od tego jak znoszą zwiedzanie wsze dzieci. Dwa razy objechałem gardę. Jeżeli jest pogoda to praktycznie każde miejsce jest tam piękne. Północ bardziej górzysta z przejazdami w tunelach. Czterolatkowi może się spodobać. Co kilka kilometrów fajne miasteczka gdzie można się zatrzymać i trochę pospacerować. Do tego park Valvestino - spokojnie i piękne widoki. Dla maluchów Gardaland - co prawda nie byłem więc może się wypowiedzieć ktoś kto z dziećmi tam buszował. Poszukajcie na forum. Niedawno było o Gardalandzie oraz o cenach w Wenecji.
      • marghe_72 Re: GARDA 2013 02.07.13, 14:36
        Przedmówca dobrze prawi.
        Każde miasteczko nad GArdą warte odwiedzenia.

Nad GArdalandem warto się zastanowić, niby są atrakcje dla maluchów, ale nie ma ich aż tak dużo. Moje dziecko małym bąkiem będąc nie zapałało miłością do Gardalandu, z czasem jej się zmieniło ;)

O Wenecji jest masa wątków. Ale ja bym Wam poleciła Weronę, bliżej jest ;)
        --
        miszmasz-marghe.blogspot.com/
    • aseretka Re: GARDA 2013 02.07.13, 17:42
      To prawda, wszystkie miasteczka wokół Gardy są piękne. Trochę opisów ze wschodniego brzegu brzegu możesz poczytać tu:
      forum.gazeta.pl/forum/w,184,2843088,62578649,Szesc_jezior_polnocnych_Wloch_dzien_drugi.html
      a tu trochę zdjęć wschodnich okolic:
      fotoforum.gazeta.pl/72,2,91,62167750,62208806.html
      A tu trochę zdjęć zachodniego brzegu:
      fotoforum.gazeta.pl/72,2,91,29551958,29601305,0,2.html?v=2
      fotoforum.gazeta.pl/72,2,91,118460045,118500430.html
      Na Gardaland moim zdaniem dzieciaki jeszcze zbyt małe. O ile 4 latek skorzysta z niektórych atrakcji, to dla dwulatka nie będzie to pobyt atrakcyjny, a raczej męczący. Może lepiej wybrać spacer po pięknym Parku Sigurta?
      fotoforum.gazeta.pl/72,2,91,29381607,29381607,0,2.html?v=2
      Jeśli chodzi o Wenecję, to byłam tam w ubiegłym roku z niespełna 3 letnią wnuczką. Z uwagi na małą ograniczyliśmy zwiedzanie do okolic placu św. Marka. Znad Gardy to jednak kawałek drogi i możecie sporo czasu spędzić w korku przed Wenecją - domniemywam, że chcecie jechać własnym samochodem. Chyba szkoda czasu, żeby jechać tam znad Gardy, ale to wasz wybór. O cenach Wenecji sporo informacji znajdziesz na forum.
      --
      Dyplomata, to ktoś taki, co dwa razy pomyśli zanim nic nie powie.
      • krk-michal Re: GARDA 2013 02.09.13, 21:27
        byłem na monte baldo w ubiegłym tygodniu, ceny są na stronie internetowej - www.funiviedelbaldo.it/ -, zapłaciłem po 19 euro za osoby dorosłe, 4 euro za wózek dla dzieci, same dzieci za darmo (przynajmniej te do 3 lat)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka