Dodaj do ulubionych

Campingi nad Gardą - wrzesień

09.04.17, 20:34
Witam mam pytanie czy na namiot we wrześniu nie jest za zimno ?
Obserwuj wątek
    • aseretka Re: Campingi nad Gardą - wrzesień 09.04.17, 21:35
      Zazwyczaj spędzam kilka dni nad Gardą w maju lub wrześniu. Ostatnio byłam we wrześniu z wnuczkami w 2015 r. Nikt nie zmarzł, a przeciwnie, było gorąco.
      fotoforum.gazeta.pl/72,2,91,159109803,159477613.html
      W ubiegłym roku w maju też nikt nie zmarzł.
      fotoforum.gazeta.pl/72,2,91,161787785,162121372.html
      --
      Dyplomata, to ktoś taki, co dwa razy pomyśli zanim nic nie powie.
      • straggly Re: Campingi nad Gardą - wrzesień 09.04.17, 22:33
        My w tamtym roku tuz przed polowa września bylismy na campingu Eden, wprawdzie w domku, ale bardzo ciepło bylo. Za to po polowie wrzesnia temperatura sporo spadla na tydzien- dwa, pazdziernik znow cieply byl.

--
        Mój nowy blog z zestawieniami i porównaniami akcesoriów dla dzieci oraz rodziców:
        www.matkocolepsze.pl
    • pct3 Re: Campingi nad Gardą - wrzesień 30.04.17, 08:58
      >Witam mam pytanie czy na namiot we wrześniu nie jest za zimno ?

ale dlaczego pytasz o to INNYCH ludzi???
      przecież to TY będziesz odczuwał temperaturę i to Tobie będzie za zimno albo za ciepło. Skąd kto inny ma to wiedzieć?
      Są osoby które w tej samej temperaturze: jeden wciąga kolejny sweter i myśli o kurtce, a drugi paraduje w podkoszulce i jest szczęśliwy...

--
      "Istotne problemy naszego życia nie mogą być rozwiązywane na tym samym poziomie myślenia, na jakim byliśmy, kiedy je tworzyliśmy."
      A. Einstein
      Oznaczać to także może, że jest oczekiwaniem cokolwiek nieracjonalnym oczekiwanie umiejętności wyleczenia pacjenta przez lekarza, który ledwie zdiagnozował problem.
    • j.xenir Re: Campingi nad Gardą - wrzesień 30.04.17, 20:26
      Zależy jak traficie z pogodą, ale generalnie szansa, że będzie za zimno jest niewielka. My mieliśmy 30 stopni i choć nie mieszkaliśmy w namiocie tylko w tzw. mobile home, czyli w przyczepie, to ci pod namiotem na pewno też nie musieli się dogrzewać :) Zależy jak traficie z pogodą, ale generalnie szansa, że będzie za zimno jest niewielka. My mieliśmy 30 stopni i choć nie mieszkaliśmy w namiocie tylko w tzw. mobile home, czyli w przyczepie, to ci pod namiotem na pewno też nie musieli się dogrzewać :) Kamping nad Gardą

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka