Dodaj do ulubionych

Jaką walizkę wybrać na podróż autokarem?

10.04.19, 12:40
Wybieram się do Włoch za dwa tygodnie. Jadę autokarem więc szykuje się dość długa podróż. Nie wiem jaką walizkę wybrać żeby bagaż nie uległ zniszczeniu. Trafiłam na informację, że najlepiej wybrać walizkę z poliwęglanu - podaję link do artykułu: www.fabisiakprzewozy.pl/jak-zabezpieczyc-bagaz-w-podrozy-autokarowej-5-praktycznych-sposobow/ Co sądzicie?
Edytor zaawansowany
  • ja.s.i.u 10.04.19, 20:03
    Sądzimy, że podając linka starasz się wypromować (to się nazywa pozycjonowanie i jest nielegalne na forach) stronę przewoźnika.

Gdybyś jednak naprawdę potrzebowała walizki, w co nie wierzę, to do autokaru nie kupuj takiej za którą zapłacisz majątek. Przyczyna prosta, te walizki trą o siebie w luku i naprawdę zauważysz na niej rysy. Będzie ci przykro. Po kilku pękniętych walizkach (w tym bardzo uznanych firm), osobiście stawiam na miękkie, ze stelażem, na czterech kółkach. Nie, nie polecam konkretnie tej, ale jeśli spakujesz się w coś, podobnego do Travelite Derby (77 centymetrów, najlepiej szara, bo najmniej widać brud), będziesz zadowolona.
  • Gość: Lubiący italię IP: *.dynamic.chello.pl 11.04.19, 22:55
    ja.s.i.u we swoim wpisie podejrzewa użytkownika monika2222 o działalność reklamową! To fakt monika 2222 jest szeptuchem Tzn stosuje twz buzzmarketing Jej działalność nie ogranicza się do firmy przewozowej, lecz także do np salonów masażu i co tam kto zleci. Może admin usunie jej wpis? forum.gazeta.pl/forum/search,.html?pageNumber=1&query=&author=monika2222&title=&forum=
  • Gość: tórysta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.19, 09:15
    Najlepiej wybrać fioletową. Są najwygodniejsze.
  • wislok1 14.04.19, 19:12
    Od sadzenia to sa sady, ale masz 100% RACJI

To jest OHYDNA reklama
  • ktos_z_kosmosu 14.04.19, 23:12
    Kolego, w naturze coś takiego jak 100% nie istnieje.
    Co zaś tyczy pytania, to na pytania się odpowiada bez względu na podejrzenia o drugie dno tych pytań.
    Dlaczego?
    Bo inni mogą skorzystać, wiedzę swoją wzbogacić.
    Wesołego alleluja.
  • Gość: Lubiący italię IP: *.dynamic.chello.pl 15.04.19, 15:40
    ktos_z_kosmosu 14.04.19, 23:12 napisał cyt: Kolego, w naturze coś takiego jak 100% nie istnieje
    Aha! To kolega nie istnieje? Przecież nie można być człowiekiem np. w 90 % -:)
    Dalej kolega pisze: cyt: Co zaś tyczy pytania, to na pytania się odpowiada bez względu na podejrzenia o drugie dno tych pytań.
    Hmm! Wskazana jest ostrożność, gdyż w dobrej wierze, nie trudno stać się twz pożytecznym idiotą. Tu: popierającym działania szeptuchów.
    Alleluja i do przodu!
  • ktos_z_kosmosu 15.04.19, 16:52
    Gość portalu: Lubiący italię napisał(a):

> Przecież nie można być człowiekiem np. w 90 % -
    > :)

Tylko zapytam, a jak się ma twoja kość ogonowa?

> Dalej kolega pisze: cyt: Co zaś tyczy pytania, to na pytania się odpowiada b
    > ez względu na podejrzenia o drugie dno tych pytań
    .
    > Hmm! Wskazana jest ostrożność, gdyż w dobrej wierze, nie trudno stać się twz
    > [b]pożytecznym idiotą

A czy ja zalecam świętą wiarę w to co klepią lobbiści i reklamodawcy? Zalecam bycie uważnym na posterunku, a nie ślepnąć oddalając się od tego posterunku.
    Vito Corleone mawiał synom, "z przyjaciółmi bądź blisko, ale z wrogami, leszcze bliżej".
    A tak w ogóle, to zalatuje mi tu hipokryzją.
    Demokrację mamy, ty przykładowo pracujesz w banku i by zarobić, ludzi naciągasz na niekorzystne dla nich lokaty i nic nie masz sobie do zarzucenia (dać inne przykłady? jest ich wiele). Natomiast w przypadku, gdy inny chce zarobić, to larum trąbisz i od oszustów wyzywasz.
    Inaczej do tego podchodzę. Każdy ma prawo próbować, a moja rola polega na tym, by nie dać się zrobić w trąbę.
    Wesołego alleluja
  • tomek9991 15.04.19, 18:40
    Czy w tej firmie Fabisiak nie macie kasy na normalną reklamę? Co za żenada

--
    ...mało co bywa staranniej zorganizowane niż. tzw. spontaniczny bunt
    ( Karel Czapek )
  • Gość: Lubiący italię IP: *.dynamic.chello.pl 15.04.19, 19:26
    ktos_z_kosmosu 15.04.19, 16:52 udowadnia ,że jest niewiarygodnym partnerem w dyskusji
    Nie zauważyłem byś wycofał się z niefortunnego twierdzenia cyt" Kolego, w naturze coś takiego jak 100% nie istnieje Czyli wypowiadasz się nieprecyzyjnie i nie potrafisz przyznać się do omyłki. Argumentujesz swoje racje jakimiś pytaniami cyt jak się ma twoja kość ogonowa? Których sensu mimo najszczerszych chęci nie można odgadnąć oraz cytatami wypowiedzianym przez fikcyjnych bohaterów filmowych(dobrze ,że nie seriali)
    Zarzucasz mi hipokryzję sugerując moje poparcie dla innych działań lobbystyczno-reklamowych, dowodów nie przytaczasz. Masz bujną wyobraźnię? Czyżby chciejstwo?
    Zalecasz specyficzną moralność cyt Każdy ma prawo próbować, a moja rola polega na tym, by nie dać się zrobić w trąbę. Ty od razu usprawiedliwiasz (po co frajerzy w to wchodzili) wszelkiego rodzaju piramidki z Amber Gold na czele. Niech przewoźnik zamiast finansować szeptaną reklamę, wykupi ogłoszenie na łamach gazety. Co umożliwi jemu rozwój a nam np. finansowanie forum na którym się wypowiadamy.
    Działalność reklamową, sprzeczną z regulaminem forów Gazety stwierdził ja.s.i.u. Udowodnił ją Lubiący italię. Potwierdził wisłok1 Reklama ta także zdenerwowała użytkownika tomek9991 Rolą admina (opiekuna forum) było usunąć wpis lub uzasadnić jego pozostawienie! Może to nastąpi? Gdzie ty się wpisujesz, nie dający się zrobić w trąbę ktosiu z kosmosu?
    PS Twoje działanie na rzecz przewoźnika, póki co wykluczam.
  • wislok1 15.04.19, 20:55
    Nie jestem twoim kolega
    Watek nie ma nic wspolnego z Italia
    Teza o tym, ze walizke ktos moze zniszczyc w autokarze jest baaaaaaaardzo naciagana
    To juz szybciej w samolocie moze oberwac, jak obsluga lotniska sie bawi walizkami, ale tez bez przesady
    Moze oberwac flaszka gorzalki czy wina w srodku walizki, ale same walizki sa solidne, nawet tanie chinskie

To, ze od chinskiej walizki beda smierdziec ciuchy, to juz jest jakis kompletny absurd

Podsumowujac Problem jest calkowice wydumanyi sluzy tylko idiotycznej reklamie firmy
    W rezultacie raczej antyreklamie
  • ktos_z_kosmosu 16.04.19, 19:59
    wislok1 napisał:

> Podsumowujac

Ty nawet podsumować nie potrafisz.
    To co ty nazywasz podsumowaniem, jest w rzeczywistości wizja dziecka we mgle.

> Problem jest calkowice wydumany.

Jak nie 100%, to całkowicie. Widziałeś coś całkowitego?
    Rada.
    Uważaj, frywolne dziś podejście do turystyki typu, "no bo co się może wydarzyć", jutro może nie być problemem tylko wydumanym, lecz ty wydymanym.
    Ja wcale nie przesadzam.
    Cześ i czołem obieżyświaty.

• wislok1 16.04.19, 22:09
    To sa fakty, zadna wizja

Z faktami sie nie dyskutuje

Koniec,kropka
  • ktos_z_kosmosu 16.04.19, 22:33
    wislok1 napisał:

> To sa fakty, zadna wizja

No to jeszcze nie poznałeś faktów. Możliwe, że trafisz na zdarzenie, gdy komuś na lotnisku walizka się rozpadła. Postronni ludzie w autokarze bez klimy, w upał dwie godziny siedzą, bo protokół na okoliczność musi być sporządzony i gdy ten ktoś musi precyzyjnie określić czy majty z nogawkami miał w paski poprzeczne, czy wzdłużne i ile tych niewymownych w walizce zapakował www.youtube.com/watch?v=JsTvrSvqmBk
    > Koniec,kropka
  • ktos_z_kosmosu 14.04.19, 13:20
    1 - Grube płótno na stelażu z wielofunkcyjnymi kółkami, mocnymi suwakami i możliwością zamknięcia jej.
    2 - Kupowaną na węch. Czyli otwierasz ją, wkładasz nos i wąchasz. Jeśli poczujesz intensywny, lub w ogóle zapach substancji impregnującej materiał (dotyczy też tych z plastiku), to wiedz, że tak pachnieć będą Twoje ciuszki i w dodatku, jak dożyjesz, to przez jakieś 150000 lat. Uwaga, tania chińszczyzna nie śmierdzi, bo nie jest impregnowana, zwykły gałgan z byle jakimi suwakami.
    Wniosek.
    Kup drogą, markową, lecz też nie na ślepo.
    Ps. Podobną metodą kupuje się lodówki. W tanich producenci tnąc koszty, stosują śmierdzący, ale tani plastik.
  • tomek9991 15.04.19, 18:37
    Kto do k...nędzy będzie chciał zniszczyć walizkę w autokarze? Co za idiotyczna reklama?

--
    ...mało co bywa staranniej zorganizowane niż. tzw. spontaniczny bunt
    ( Karel Czapek )
  • ktos_z_kosmosu 16.04.19, 20:11
    tomek9991 napisał:

> Kto do k...nędzy będzie chciał zniszczyć walizkę w autokarze?

Wiesz co by chłopaki z podwórka ci odpowiedzieli?
    "Hugo co sr.ł długo".
    Tylko zacytowałem.

> Co za idiotyczna
    > reklama?

Tego nie tykam, bo raz, nie o tym piszę, dwa, mnie nie dotyczy, a trzy, reklamy mam gdzieś, nie ruszają mnie.

Na koniec, fragment dezyderaty.
    "Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść".
    Wesołego alleluja.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.