Dodaj do ulubionych

Odsprzedam voucher Camping Union Lido *5

24.05.19, 18:25
Witajcie,

Niestety z przyczyn ode mnie niezależnych nie moge skorzystać z wykupionego vouchera na Campingu Union Lido we Włoszech.
Termin rezerwacji to 07.06-15.06 - 8 noclegów w domku Hybridelodge Clever Select, domek klimatyzowany, 2 sypialnie, aneks kuchenny, łazienka. sypialnia nr 1. łóźko małżeńskie, sypialnia nr 2. 3 łóżka pojedyncze w tym jedno piętrowe dla dziecka do 40 kg.

Camping znajduje sie bezpośrednio przy plaży i oferuje mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych - duża ilośc zjeżdżalni o zróżnicowanym stopniu trudności, place zabaw, konie, golf, dmuchańce, wesołe miasteczko, ogrodzony plac zabaw na plaży, animacje dzienne dla 3 grup wiekowych, animacje wieczorne. Podobno jest to jeden z najlepszych campingów w Europie (na podstawie opinii przeczytanych w necie).

Voucher zakupiony za 5680 zł - odsprzedam taniej.
Zainteresowane osoby proszę o kontakt mailowy sylwia_lech@op.pl lub telefoniczny 515 25 88 32

Szczegóły funkcjonowania campingu w linku poniżej:
www.vacanceselect.com/pl/camping/wlochy/wybrzeze-adriatyku/camping-union-lido/2581?gclid=Cj0KCQjwrJ7nBRD5ARIsAATMxstj2dYFc7io5rzWXSfO2cRi0xerq4SstW2pdpbD4R0q1t_4Kq3LjIYaAtg6EALw_wcB&gclsrc=aw.ds
Edytor zaawansowany
  • dodekanezowiec 25.05.19, 11:36
    Z całego serca życzę znalezienia chętnego bo to przykre nie moc jechać i stracić pieniążki. Choć ja osobiście jestem zwolennikiem południa i przeciwnikiem północy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.