Dodaj do ulubionych

Toskania wyjazd 27.06 -11.07 lot+auto Giulietta

23.06.19, 22:51
Z przyczyn losowych musimy zrezygnować z wyjazdu do Toskanii , na początku stycznia br spędziłem kilkadziesiat godzin na forum czytając wiele cennych opinii i relacji z podróży np ,,Italia by Natalia" czy ,,To Toskania" o kwaterach czy bardzo ciekawe opisy forumowiczów o gorących żrodłach termalnych . Ja wybralem z forum : ciekawe opisy,,..aseretka-foto5.." i jeszcze kilkanaście iinych jak zachwycić się Toskanią ;
Gimignano z Doliną Val d"Orcia , wino w Chianti i jazdę Alfą Giulietta by odwiedzić kilka zródeł termalnych oraz to miała być niespodzianka dla żony-outlety i wyprzedaż np u Prady 10 lipca w Montevarchi i w okolicy + inne warianty-mam kilkanascie linkow od sympatycznych uczestników forum ktorzy dzielą się tutaj swoimi doswiadczeniami i opisami pieknych dni w Toskanii na przestrzeni ostatnich 6 lat
Pozdrawiam Bo
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.