Dodaj do ulubionych

Kemping koło La Spezia

25.08.19, 18:21
Czy ktoś ma doświadczenie z jakimś niedrogim kempingiem na 2 noce blisko La Spezia? Chodzi o 1dzień w CT.
Edytor zaawansowany
  • ja.s.i.u 25.08.19, 18:51
    Oj będzie bardzo ciężko, szczególnie, jeśli ma być tanio. Poszukaj coś z drugiej strony (w końcu obojętne, z której wsiądziesz w pociąg) np. w okolicach Riva Trigoso. Chyba ciut większy wybór i chyba ciut taniej, no i dojazd masz w miarę dobry samochodem.
  • kig1966 25.08.19, 19:07
    Dzięki ale zależy mi jednak "od tej strony". Powoli sobie myślę niezobowiązująco o sezonie 2020 (początek maja po długim weekendzie). Będę jechał na z J. Garda (np. camping Bella Italia). Chcę przyjechać wieczorem, potem nocleg, 1 dzień w CT , znowu nocleg i dalej w głąb Toskanii ( np. Cecina albo gdzieś koło Florencji.).
    Z drugiej strony jeśli nawet znajdę coś niedrogiego ale poza La Spezia, to i tak muszę do niej dojechać i wydać pewnie z 15-20 euro na jakiś w miarę bezpieczny parking - może lepiej pomyśleć o jakiejś apartamencie z miejscem do parkowania w samej La Spezii.
  • dzimun 01.09.19, 01:56
    parking w La Spezii jest darmowy, ok. 10 min. od dworca, byłem w lipcu, z miejscem problemu nie było, z kempingiem chyba bedzie krucho ale na pewno w samym mieście znajdziesz przyzwoity nocleg, w dobrej cenie bo planujesz z duzym wyprzedzeniem, ja rezerwowałem kilka dni przed, będąc w toskanii i spałem 9 km od La Spezii, powodzenia
  • kig1966 25.08.19, 19:21
    Znalazłem coś takiego: Camping River w miejscowości Ameglia. Mobile homme od 45 czy 50 euro. Nie bardzo widzę jak tam ze sprzątaniem czy jest płatne obowiązkowo czy nie a to przy 2 noclegach istotne.
    Tak czy siak trzeba ze 30 km dojechać do La spezia i znależć parking...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka