Dodaj do ulubionych

Wyjazd przez Niemcy do Włoch 1 maja 2020

21.09.19, 12:49
W przyszłym roku 1 maja to piątek, 2 maja - sobota.Tak się zastanawiam czy jadąc autostradami przez Niemcy i Austrię nad J. Garda będzie znacząco inny ruch w piątek niż w sobotę ?
Generalnie 1 maja to święto i u nas i u nich, nie ma też chyba ruchu ciężarówek ?
Edytor zaawansowany
  • wislok1 21.09.19, 18:48
    Generalnie to bedzie totalnie przes.ane, bp to bedzie dlugi weekend...

I beda na 100% korki na autostradzie przez Brenner, na100%

Mozna pojechac przez Tarvisio, czyli Wieden-Graz-Tarvisio-Udine-Padwa-Werona-Garda

Jak nie pasuje Wieden, to juz nie mam alternatyw
  • ja.s.i.u 22.09.19, 16:04
    Moim zdaniem nie musi być korka. Niemcy długi weekend rozpoczną raczej w czwartek ostatniego kwietnia. W maju nie jeździ się raczej na dłużej, niż właśnie na weekendy. Zarówno piątek, jak i sobota powinny być spokojne. Korki będą w niedzielę. Ewentualnie może trochę być korka przed wjazdem na Europabrücke bo tam są bramki i opłaty (za Insbruckiem).
  • kig1966 22.09.19, 18:07
    też tak kombinuję. Mam też nadzieję że może skończy się przynajmniej część remontów na A-9 bo teraz ggm pokazuje ich pełno.
  • wislok1 23.09.19, 14:52
    Tu nie ma co kombinowac, bo to sa 3 dni wolne w kawalku w Niemczech, Austriii Wloszech, czyli TLUMY rusza na dlugi Weekend

W tym roku wielokrotnie bylem we Wloszech i z AUTOPSJI wiem, ze wszelkie dlugie weekendy i rozpoczynanie oraz zamykanie ferii generuje korki
    Korki sa do przezycia, ale lojalnie uprzedzam, ze sa pewne na 100%

Remonty na A9 moga sie skonczyc, ale beda remonty gdzie indziej
  • jeepwdyzlu 04.10.19, 21:29
    Jedź w czwartek.
    Jeden dzień urwiesz jakoś a unikniesz 100% masakry

--
    YCDSOYA

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com