Dodaj do ulubionych

SELECTCAMP - JAKIE OPINIE?

IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 05.01.05, 09:19
Witam :)
Jaka oferta na wakacje: Neckermann (znam i polecam), Eurocamping czy
Selectcamp?
Proszę o uwagi, opinie ...
Pozdrawiam, MJ
Edytor zaawansowany
  • Gość: mraw IP: *.ists.pl / *.ists.pl 11.01.05, 15:21
    Jeździłam i z Eurocampem i Selectcampem - oferta porównywalna. W wyborze
    kierowałam sie tylko miejscem (czy maja tam swoje przedstawicielstwo i kto tam
    ma akurat lepszą cenę). Polecam. W tym roku też się wybieram... chyba z
    Eurocampem ( Sardynia lub Korsyka ).
    Pozdrawiam,
    mrawcia
  • Gość: RM IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 13.01.05, 16:38
    korzystałam z oferty Selectcamp dwa lata temu i byłam bardzo zadowolona /wakacje we Francji/.
  • Gość: Kasia IP: *.ptim.net.pl 28.07.13, 13:07
    Selectcamp- nie . W związku z błędną informacją podaną nam przez personel Selectcamp na kampingu , groziły nam dodatkowe opłaty. Tylko dzięki uprzejmości właściciela kampingu, nie musieliśmy płacić. Trzeba wszystko sprawdzać , nie liczyć na profesjonalizm. Personel Selectcamp przyznał się do błędu , ale odmówil poniesienia konsekwencji, za poparciem swojego szefa . Wstyd. Na szczęście sa inne firmy. Pozdrawiam
  • Gość: singsing74 IP: *.play-internet.pl 28.07.13, 18:36
    Możesz napisać o co konkretnie chodziło i jakiej kwoty dotyczył problem?
  • Gość: Edyta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.12.13, 11:15
    Dwa lata temu byłam na wakacjach z Selectcamp, a tym roku z Eurocamp. I mam porównanie. I doszłam do wniosku że już nigdy nie pojadę na wakacje z Eurocamp. Przyjechaliśmy z mężem na camping i to co zobaczyliśmy na miejscu wprawiło nas w osłupienie. Mobile Home był brudny i stary, lodówka śmierdziała pleśnią. Po zgłoszeniu do obsługi mankamenty zostały usunięte z wielką łaską i niesmak pozostał na cały pobyt. Eurocamp - niepolecam!
  • 20.12.13, 18:19
    Edytko, ja niestety mam odmienne zdanie. Z usług Eurocampu korzystam już prawie 20 lat. Są profesjonalni, czego nie można powiedzieć o Selectcampie z którego skorzystałam raz.
    forum.gazeta.pl/forum/w,206,147970643,148640454,Re_Eurocamp_Baia_Domizia_Toskania.html
    Bo jak tu wierzyć takiej Marysi, która wypisuje, że camping Park Albatros położony jest bezpośrednio przy plaży.
    forum.gazeta.pl/forum/w,206,147970643,148634640,Re_Eurocamp_Baia_Domizia_Toskania.html
    --
    Dyplomata, to ktoś taki, co dwa razy pomyśli zanim nic nie powie.
  • 20.12.13, 19:16
    W zasadzie powinniśmy się cieszyć, że Selectcamp zaczyna walkę o klienta.
    Tyle, że ludzie i metody tej walki są nieodpowiednie.
  • 20.12.13, 20:09
    Pewnie, że powinniśmy się cieszyć. Ale walka powinna być rzetelna i powinna wzrosnąć jakość usług. A takie informacje, jak ta, że camping Park Albatros ma bezpośredni dostęp do morza to kompletne dezinformowanie klienta. Ktoś to tam jeszcze nie był gotów uwierzyć, że będzie miał domek z widokiem na Morze Tyrreńskie. :)
    --
  • 20.12.13, 21:42
    Albatros nad samym morzem? To proste. Selectcamp potrafi wywoływać większy przypływ. Oczywiście należy zaznaczyć w zamówieniu :)
  • Gość: Miras IP: *.xdsl.centertel.pl 13.04.14, 10:12
    aLBATROS jest duuży i moim zdaniem za duży dla wypoczywającej tam rodziny.Chyba że lubicie masówkę. Polozenie San VIncenzo. 40 km blizej są 3 mniejsze LA Pinacze IPIni- mały w górach świeże powietrze a dojechać speedwayem można. NA albatrosie sprawdzcie ofertę Eurocampu- namioty Safari mają uważam w lepszym stanie. Aha Camp2Relax Vacansolei i Select to jedna firma obecnie. Oferty są identyczne, jest ich mniej a więc i położenie jest np w innej alei więc nie ma ucisku sąsiedztwa dużego.
  • 14.10.14, 10:59
    Ja się tam nie zgadzam z Twoją wypowiedzią. Czytałam przed chwilą o tej firmie i jestem zszokowana... Artykuł pokazuje prawdziwe fakty, które warto sobie poczytać Jak chcecie to trzymajcie LINK
  • 14.10.14, 19:47
    > Czytałam przed chwilą o tej firmie i jestem zszokowana... Artykuł pokazuje prawdziwe
    > fakty, które warto sobie poczytać
    Przeczytałam przed chwilą te fakty w podanym przez Ciebie linku. I jakoś nic mnie tu nie zszokowało... Głownie opinie dotyczą tego, że Selectcamp "organizuje wyjazdy luksusowe, czyli do takich miejsc gdzie naprawdę możesz się fajnie poczuć". Takie same pod względem standardu "luksusowe" campingi oferują inne firmy, takie jak Vacansoleil, Eurocamp oraz wiele innych firm, coraz to bardziej popularnych w Polsce.
    Najistotniejsze jest jednak dla mnie to, że korzystając z usług tych firm nie muszę taszczyć ze sobą namiotu oraz całego sprzętu turystycznego. Czeka na mnie gotowy, wyposażony we wszystkie niezbędne sprzęty (łóżka, koce, poduszki, lodówkę, kuchenkę gazową, stół, krzesła, zastawę stołową, garnki, patelnię tudzież inne przydatne akcesoria) namiot lib mobile home`y. A o tym jakoś nikt w podanym linku nie pisze...
    Osobiście do tej pory korzystałam z usług trzech wymienionych wyżej firm: Selectcampu, Eurocampu i Vacansoleil. Z tych trzech Selectcamp wypadł niestety najgorzej. Obsługa w biurze już przed wyjazdem była niekompetentna, bo pierwsze nie można było skontaktować się telefonicznie z biurem, żeby poprawić termin rezerwacji, gdyż przyzwyczajona do rezerwacji w Eurocampie zamówiłam noclegi od dnia przyjazdu do dnia wyjazdu, a naliczono mi jeden dzień więcej pobytu. Wreszcie jak się po kilku dniach doczekałam, że ktoś wreszcie odebrał telefon, to mimo spokojnych wyjaśnień spotkałam się z agresją i zarzutami, że sama nie wiem, czego chcę. Odpuściłam więc sobie i mimo, że chciałam zarezerwować 7 noclegów przyjęłam 8. Na miejscu trafiłam na stary, podarty namiot i niezbyt przyjaźnie nastawionych pilotów. Tym właśnie byłam zszokowana, a nie "luksusem" campingu, na którym postawiony był namiot Selectampu. Na tym samym campingu były bowiem rozstawione namioty wielu innych firm. Dlatego wyjazd z Selectcampem był moim pierwszym i ostatnim wyjazdem.
    --
  • 21.10.14, 16:35
    Jak zwykle ilu korzystających tyle opinii ;) Ja korzystam od wielu lat z Vacansoleil i jestem zadowolony. Co innego że obsługa biura(zawsze miła) ni jak się ma do obsługi na miejscu. W tym rok np korzystając z usług kempingu CentroVacanzeSanMarino byliśmy totalnie zaskoczeni brakiem jakiejkolwiek obsługi. Totalny luz blus, nikt niczego nie sprawdzał(porządku, zgodności z wyposażeniem) na szczęscie poprzednicy zostawili względny ład;)
    Za rok pewnie znów pojedziemy razem z Vanasem ;)
  • 16.12.16, 16:10
    Kolejna autoreklama...?
    Jak już pisałam powyżej według mnie Selectcamp jest mało rzetelną firmą. :( Chyba, że od czasu, gdy korzystałam z ich usług zmieniło się podejście do klienta.
    --
  • 03.01.17, 12:00
    Byliśmy dwa lata z rzędu w Toskanii (Norcenni i Le Pianacce) z Selectcampem w lodge tent i wszystko było w porządku. Następny urlop również częściowo z Selectcampem, ale tym razem z powodów finansowych namiot glamp.
  • 03.01.17, 16:13
    My bylismy dwa lsta trmu z Selectcampem na Sardynii i wszystko bylo ok, bralismy namiot z lazienka. S tym toku / wyjazdy z eurocampem byly i tez pk, po zesonie eurocsmp ma lepszd ceny, za to selectcsmp ma wiecej campingów.

--
    Mój nowy blog z zestawieniami i porównaniami akcesoriów dla dzieci oraz rodziców:
    www.matkocolepsze.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.