Dodaj do ulubionych

Roger Waters w Łodzi :) - kwiecień 2011

13.06.10, 09:26
Roger Waters, The Wall Tour Data: 18 kwietnia 2011
Termin: 18:00 - 23:00

Roger Waters z okazji 30. rocznicy wydania albumu The Wall rusza w 2011 roku w historyczną trasę koncertową obejmującą 30 europejskich miast. 18 kwietnia 2011 muzyk pojawi się w Atlas Arenie w Łodzi! Ceny biletów na koncert wynoszą 220 zł, 242 zł, 275 zł, 330 zł. i są do nabycia w przedsprzedaży na stronach RogerWaters.com i LiveNation.pl od 31 maja do 6 czerwca. Ogólnopolska sprzedaż biletów rozpocznie się 7 czerwca. Dostępna będzie również oferta VIP w cenie 699 zł. Szczegóły dotyczące oferty VIP dostępne wkrótce na www.perfectpr.pl/vip .

Roger Waters, twórczy geniusz muzycznych pionierów z Pink Floyd jest gotowy do wniesienia jego przełomowego dzieła, The Wall, do Europy w 2011 roku. To będzie pierwsze wykonanie The Wall od ponad 20 lat. The Wall Rogera Watersa będzie wędrować poprzez ponad 25 europejskich miast, aby uczcić 30. rocznicę wydania albumu, a fakt, że Roger Waters wspomniał o tym, że to może oznaczać jego ostatnią wielką trasę koncertową już świadczy o tym, że będą to jedne z najgorętszych biletów dekady.

The Wall na żywo wykonane było dotychczas tylko w Stanach Zjednoczonych, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Tym razem zawita do Europy, aby fani mogli zobaczyć to widowisko po raz pierwszy (i prawdopodobnie ostatni) w ich własnych krajach. Europejskie występy poprzedzi trasa po Ameryce Północnej, która rozpocznie się we wrześniu 2010. Wszelkie szczegóły dostępne są na świeżo zaktualizowanej stronie www.rogerwaters.com. Waters jest osobiście zaangażowany w stronę i za jej pomocą komunikuje się z fanami na całym świecie. Na forum potwierdził, że najbliższe koncerty będą najprawdopodobniej oznaczać zakończenie jego koncertowej kariery. „Jednak, nadal mam jeszcze mnóstwo pomysłów i wiele do powiedzenia” – mówi.

Info: LiveNation

Ruszyła sprzedaż biletów: www.eventim.pl/portal/pl/kup/204414/performance.html

--
Pamięć...
Edytor zaawansowany
  • pytajnick 13.06.10, 16:34
  • to.ya 13.06.10, 17:55
    :)))
    A Sting gdzie i kiedy? :)

--
    Pamięć...
  • pytajnick 13.06.10, 18:07
    to.ya napisała:

> :)))
    > A Sting gdzie i kiedy? :)

poznan.gazeta.pl/poznan/1,36001,8000043,Sting_zagra_w_Poznaniu_na_nowym_stadionie.html
  • to.ya 14.06.10, 20:33
    Thx :)

--
    "Między Włochami i alpejskim Severing wybudowano linię kolejową. Wybudowano ją długo zanim pojawił się pociąg, który mógłby tę trasę pokonać. Ale ludzie wiedzieli, że ten pociąg się kiedyś pojawi..."
  • cze67 13.06.10, 16:54
    Jakoś mi smętnie, że ten facet zatrzymał się na Ścianie.
  • airborell 14.06.10, 18:08
    Było jeszcze genialne Amused To Death. A teraz... sam wiesz, jak to jest mieć
    sześćdziesiąt siedem lat.

--
    airborell.blox.pl
  • thehollowman 15.06.10, 21:48
    owszem obiektywnie to odcinanie kuponów,
    ale mam to w pompie...
    wczoraj kupiłem bilety
    tak wyszło, że nie byłem na Davidzie G
    zatem choć jednego Floyda obejrzę i usłyszę w swym life
    stety i niestety - gdybym mógł się cofnąć in time to był chciał w
    okolice Pompei, nie wybuchu wulkanu, tylko kiedy oni tam grali, ale
    jak się nie ma co by się chciało ...
    jeszcze nigdy nie miałem tak wcześnie biletów na koncert
    m.
  • cze67 15.06.10, 22:04
    A ja byłem na Davidzie w Gdańsku (z śp. Wrightem). I nie to, że żałuję, ale
    jakieś wielkie przeżycie to jednak nie było.
  • pgolob 10.08.10, 12:32
    koncertyyy.pl/koncert/roger-waters-lodz/13779/
    Roger Waters w Łodzi wystąpi dwukrotnie! Drugi koncert odbędzie się 19 kwietnia.
    Bilety już w sprzedaży.
  • czorna0 05.01.11, 19:42
    Posiadam już wysprzedane bilety na koncert w Pradze moje gadu gadu 811917 , Skype plax2numer1 lub e-mail plax2@interia.pl Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!
  • pksmyslenice 02.03.11, 13:04
    ROGER WATERS - ŁÓDŹ ATLAS ARENA

KONCERT

wjazd na koncert od godz. 18:00

18.04.2011

19.04.2011

PKS Myślenice Sp. z o. o. organizuje przejazd na koncert ROGER WATERS'a legendarnego muzyka rockowego angielskiej formacji PINK FLOYD.

Koncert będzie częścią trasy koncertowej podczas której zabrzmi pierwsze od ponad 20 lat wykonanie The Wall !

MIEJSCA WYJAZDOWE

Nowy Targ

Myślenice

Kraków

Zainteresowanych przejazdem prosimy o kontakt e-mailowy:

wynajem.myslenice@pksgrupa.pl

lub pod numerem tel.

801 022 221 lub +48 604 563 351

Prosimy o podanie jednego z powyższych terminów wyjazdu, który najbardziej Państwa interesuje.

Bądź uczestnikiem największego wydarzenia muzycznego tego roku!

Z A P R A S Z A M Y

• rpwl123 02.03.11, 16:13
    Szukam transportu dla dwóch osób do Łodzi 18.04
    oczywiście dokładamy się do kosztów podróży.
    Wyjazd z Krakowa lub Katowic,jeśli ktoś dysponuje
    miejscami to proszę o kontakt na gg 8075646.
  • eridan 19.04.11, 08:33
    Koncert 18.04 zdecydowanie można było nagrywać. Wczoraj w imieniu organizatora poproszono tylko publiczność, by nie używała fleszy, bo to przeszkadza animacjaom. Kontroli praktycznie nie było, pytań i obmacywań, interwencje dotyczyły tylko osób wnoszących "wypasione" kamery. Dlatego gorąca prośba do fanów muzyki Pink Floyd: pokażcie, co potraficie. Nagrywajcie swoimi cyfrówkami i nie bójcie się. Ten koncert należy zarejestrować. Dla przyszłych pokoleń. Żadne przymiotniki dotyczące wrażeń nie oddają tego, co można było wczoraj zobaczyć i usłyszeć w łódzkiej Arenie.
    Pzdr
    Jacek
    --
    Z klasyki myśli ekonomicznej:
    "Bieda podzielona na większą liczbę osób nie zmniejsza się"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka