Dodaj do ulubionych

Korepetycje Angielski LUBLIN / korki w LUBLINIE

21.02.11, 11:32
Jestem osobą czynną zawodowo i aktualnie uczę angielskiego w dwóch szkołach językowych oraz w szkole policealnej. Dzięki temu mam ciągły kontakt z językiem angielskim, jak również doskonalę mój warsztat metodyczny. Zajęcia ze mną są efektywne, przyjemne i dające satysfakcje – Państwu ze zdobywanej wiedzy a mi z efektów naszej współpracy.

Korepetycje z angielskiego w Lublinie z reguły odbywają się u mnie, ale jest również możliwy dojazd do ucznia. Szczegóły znajdą Państwo na mojej stronie internetowej.

Prowadząc korepetycje korzystam z najlepszych materiałów różnorodnych wydawnictw językowych. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze a ich tempo jest zawsze zawsze dopasowane do potrzeb ucznia.

Serdecznie zapraszam! :-)

Adres email: kontakt@angielskilublin.com.pl
Telefon: 506 - 91 - 99 - 32
Strona www: angielskilublin.com.pl

--
Nic tak nie ułatwia nauki jak kompetentny i dobry nauczyciel języka angielskiego. Dlatego właśnie, jeśli mieszkasz w Lublinie korepetycje angielski Lublin to najlepszy wybór dla Ciebie :-)
Edytor zaawansowany
  • angielski_lublin 21.05.13, 16:56
    Moim zdaniem na pewnym poziomie językowym nie ma sensu tracić pieniędzy i czasu na kursy...
    Poza na prawdę wybitnymi szkołami - nie znam takich w Lublinie.
    Dlatego chciałem wam zaproponować konwersacje po angielsku. Uważam, że jest to najlepsza metoda nauki angielskiego. Pamięta się wtedy dużo więcej słówek niż przy zakuwaniu na zajęcia.
    Udało mi się zorganizować taką grupę. Spotykamy się dwa razy w tygodniu w poniedziałki i czwartki popołudniami. Rozmawiamy na wybrany temat przez półtorej godziny. Zawsze przed spotkaniem wysyłam wszystkim materiały tak, żeby mogli sobie odświeżyć słówka i co nie co poczytać. Dodatkowo wprowadziłem testy na` początku każdego spotkania, potem już rozmawiamy na wybrany temat. Jeśli ktoś chciałby się dowiedzieć więcej może napisać maia. Adres- englishmeetinglu@wp.pl.
    Zależy mi na pracowitych i zdeterminowanych do nauki języka osobach. Oczywiście moja inicjatywa jest BEZPŁATNA.
    Poniżej macie link do wątku:
    forum.gazeta.pl/forum/w,234915,144558994,144558994,BEZPLATNE_KONWERSACJE_Z_ANGIELSKIEGO_LUBLIN.html?t=1369147962355
    pozdrawiam
  • b.janek12 22.10.17, 13:00
    if you want to talking with me in English language call me Please. My nubmer is 661 044 380
  • b.janek12 22.10.17, 13:01
    or sent me message
  • zofia.zofia1976 05.04.18, 11:59
    Serdecznie polecam professordwarf.pl/ Prowadzą zajęcia przez Internet
  • zofia.zofia1976 05.04.18, 12:20
    serdecznie polecam szkołę językową professordwarf.pl/ zajęcia odbywają się w miłej atmosferze

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka