Dodaj do ulubionych

JĘZYK CZESKI -Wrocław/Kłodzko/Online

11.08.15, 17:06
JĘZYK CZESKI NA WYSOKIM POZIOMIE – STACJONARNIE I ONLINE (SKYPE)

Udzielam profesjonalnych lekcji języka czeskiego na poziomie początkującym i średnio-zaawansowanym A0-B2. Lekcje obejmują naukę od podstaw, przygotowanie do egzaminów, kolokwiów, wyjazdów do pracy, służbowych, studyjnych lub prywatnych do Czech, kontaktów z firmami czy urzędami. Prowadzę również zajęcia online przez skype.

Dojazd do ucznia pod wskazany adres na terenie Wrocławia, Kłodzka, Nowej Rudy oraz Kudowy Zdroju, zaś chętnych w innych lokalizacjach zapraszam na zajęcia online na skype. Mam 14-letnie doświadczenie w nauczaniu osób z różnych grup wiekowych (od uczniów szkół średnich,studentów, poprzez przedsiębiorców, aż do nauczycieli akademickich), jak też w tłumaczeniach pisemnych i ustnych. Potrafię nawiązać doskonały kontakt z młodzieżą i dorosłymi. Pracuję z najlepszymi, nowoczesnymi podręcznikami kursowymi, wydanymi przez czołowe czeskie wydawnictwa, dostosowanymi do potrzeb cudzoziemców uczących się czeskiego.

Regularny kurs języka ogólnego może być wzbogacony o słownictwo specjalistyczne pod kątem indywidualnych potrzeb osoby uczącej się np. słownictwo potrzebne do wyjazdu do pracy w danej branży, handlowe/ekonomiczne/biznesowe, z prawa i sądownictwa, medycyny, gastronomii i turystyki, edukacji i studiów uniwersyteckich.

Oferta lekcji skierowana jest do osób poważnie zmotywowanych do nauki, chcących naprawdę poczynić postępy, ceniących regularność i systematyczność oraz ciężką pracę w procesie nauki języka. Jestem osobą sympatyczną, ale również wymagającą i traktującą niezwykle serio moją pracę.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt poprzez mój profil na:
www.e-korepetycje.net/ucitelpl/jezyk-czeski
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka