Dodaj do ulubionych

Wakacyjne kursy językowe z Native Speakerami/Wawa

19.08.15, 09:43
OFERTA KURSÓW Z PORTUGALSKIEGO, HISZPAŃSKIEGO, WŁOSKIEGO I ANGIELSKIEGO OD WRZEŚNIA.


1. Kurs intensywny jest dla każdego, kto chce nadrobić zaległości, rozwinąć swoje umiejętności językowe lub po prostu poznać nowy język.

2. Zajęcia odbywają się od 2 do 4 razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne (2 x 45=90 minut). Maksymalnie 2 miesiące zajęć przy 2 spotkaniach w tygodniu (2 razy 90) lub 1,5 miesięczne przy 3 spotkaniach w tygodniu (3 razy 90). Zajęcia mogą się odbywać w godzinach porannych od 7.00 lub w godzinach popołudniowych od 16.30. Możliwe dni to poniedziałki i środy, wtorki i czwartki lub poniedziałki, środy i piątki.

3. Nauka polega na regularnych spotkaniach, na których doskonalisz swoje umiejętności językowe, poszerzasz słownictwo, ćwiczysz gramatykę i przede wszystkim mówisz!

4. Oferujemy zajęcia od podstaw aż do poziomu zaawansowanego, zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego (A1, A2, B1, B2, C1, C2).

5. Tylko małe, kameralne grupy – od 2 do 6 osób. To zapewnia nie tylko wysoką jakość nauki, zwiększając interakcję między uczniem a profesorem, ale również przyjazną atmosferę.

Płatności za kurs grupowy lub indywidualny można dokonać jednorazowo przed rozpoczęciem zajęć lub wnosić opłaty w trybie miesięcznym (płatność przed pierwszymi zajęciami danego miesiąca).

Serdecznie zapraszamy! Zachęcamy do kontaktu przez formularz zgłoszeniowy :)

szkolajezykowawsl.pl/zapisz-sie/
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka