Dodaj do ulubionych

Katowice - skuteczne konwersacje z Lektorem -40zł

25.04.16, 09:07
Zapraszam na efektywne lekcje angielskiego z nauczycielem, specjalistą od pokonywania bariery językowej oraz poprawnej wymowy/konwersacji Skupiam się na w większości na rozmowie, ale i innych aspektach językowych niezbędnych do poprawnego posługiwania się językiem angielskim w pracy,wakacjach i rozmowach kwalifikacyjnych lub w kazdej sytuacji zyciowej.Zobaczysz już efekty po kilku lekcjach.

Prowadzę lekcje:

-General English
-konwersacje
-lekcje dla osób przebywających za granicą
-przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych
-lekcje dla pracowników firm/korporacji
-przygotowanie do FCE, CAE, CPE i innych
-przygotowanie do matury i wszelkich testów
-nadrabianie zaległości w szkole
-egzaminy na studiach

Korzystam z wielu materiałów, które ode mnie dostajesz. Doświadczenie zdobyłem ucząc w najlepszych szkołach językowych w Anglii i USA ( kursy dla obcokrajowców) oraz ucząc dziesiątki osób prywatnie. Ukończyłem prestiżową uczelnie w USA, spędziłam 3 lata w Anglii gdzie ukończyłam studia na kierunku Business Management oraz spędziłam także 7 lat w Stanach . Uczę żywego języka.
Jestem miłym i cierpliwą osobą, która pomoże Ci opanować język bezboleśnie i w najbardziej przejrzystej z możliwych form.
Uczę z pasją i zaangażowaniem, zawsze w przyjaznej atmosferze, ale i wymagam od uczniów regularnej nauki. Zawsze służę pomocą czy konsultacją językową. Chcę abyś ucząc się ze mną wynosił/a tak dużo jak to tylko możliwe i wiem, że jeśli będziesz uczyć się ze mną odniesiesz sukces.
Chcę przekazać Ci pasję do nauki angielskiego jaką w sobie posiadam. Nauczanie nie jest tylko moją pracą lecz także pasją.

Materiały w cenie ( wydruki, pliki pdf, filmy, pliki mp3)

tel.534662888 (okolice Muchowiec-Sródmiescie)
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka