Dodaj do ulubionych

ANGIELSKI- TARCHOMIN, NOWODWORY, DĄBRÓWKA

12.03.05, 16:44
WITAM!
OFERUJĘ ZAJĘCIA DLA POCZĄTKUJĄCYCH ORAZ ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH, W DOMU UCZNIA
W CENIE 25 ZL/60 MIN.
JESTEM STUDENTKĄ, MAM DOSWIADCZENIE W NAUCZANIU INDYWIDUALNYM, SPORO
MATERIAŁÓW, SKOŃCZYŁAM KURSY W USA I wIELKIEJ BRYTANII NA POZ.ZAAWANSOWANYM.
Edytor zaawansowany
  • lynnl 12.03.05, 16:44
    PODAJĘ KONTAKT
    ENAWOT@WP.PL
    ZAPRASZAM!!!
  • marta_118 27.09.14, 21:47
    Witam,
    Jestem zainteresowana nauką języka angilskiego,obecnie mój poziom jest średnio-zaawansowany, bardziej jestem nastawiona na konwersacje.
    Byłabym zainteresowana 2razy w tygodniu najlepiej poniedziałek i czwartek lub piątek od godziny 19.00 LUB 19.30 najlepiej u mnie w domu,mieszkam na Tarchominie koło pętli autobusowej Nowodwory.
    Bardzo proszę o podanie kosztu za 60min i 1.5 godziny gdyby to było 2 razy w tygodniu z dojazdem i bez.

Pozdrawiam,
    Marta
  • topclass 29.01.16, 07:54
    Ja polecam Adriana - native speaker, brytyjczyk. Ciekawa osoba - absolwent Uniwersytetu Cambridge. Bardzo poważnie podchodzi do kursantów. Angażuje się i prowadzi w sposób arcyciekawy zajęcia. Przy nim nawet najmniej konsekwentna osoba staje się bardzo systematyczna i szybko widać efekty :). Wiem to z własnego doświadczenia oraz moich znajomych. Ma super głos. Posłuchajcie w tym nagraniu. www.youtube.com/watch?v=cOyJQlYLa0U
    tel. 662 341451
    www.british.pl
  • 0diament 01.02.16, 13:29
    Szkoły to zmarnowany czas i pieniądz. Uczą wyłącznie gramatyki aż do znudzenia. ZERO konwersacji. Najlepszy Native Speaker w Polsce to Adrian (662341451) - Warszawa. Piękna, wyraźna wymowa. Absolwent uniwersytetu Cambridge. W ciągu kilku miesięcy znacznie lepiej mówię po angielsku. Adrian uczy przez ciągłą konwersację a nie jak te szkoły - wieczna gramatyka !!! POLECAM !!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka