Dodaj do ulubionych

I am looking for Native Speaker (British)Warszawa

29.04.05, 12:58
Poszukuję native speakera, który udziela korepetycji z języka angielskiego.
Potrzebuję zarówno przygotowania do egzaminu FCE/CAE jak i konwersacji.
Będę wdzięczna za wszelkie informacje, nawet tylko strony w internecie (jak
dotąd znalazłam tylko jeden sensowny namiar).
Edytor zaawansowany
  • matthewo 31.05.05, 22:26
    czesc jestem native speakerem z Australii,daje lekcje, w wiekszosci
    konwersacje, spotykam sie z uczniami u nich, w centrum lub u mnie
    (srodmiescie).cena za 60 min/50 zl podaje Ci moj kontakt telefoniczny-
    668241482, 8311451 lub mailowy matthewolejnik@gmail.com
  • topclass 29.01.16, 07:58
    Ja polecam Adriana - native speaker, brytyjczyk. Ciekawa osoba - absolwent Uniwersytetu Cambridge. Bardzo poważnie podchodzi do kursantów. Angażuje się i prowadzi w sposób arcyciekawy zajęcia. Przy nim nawet najmniej konsekwentna osoba staje się bardzo systematyczna i szybko widać efekty :). Wiem to z własnego doświadczenia oraz moich znajomych. Ma super głos. Posłuchajcie w tym nagraniu. www.youtube.com/watch?v=cOyJQlYLa0U
    tel. 662 341451
    www.british.pl
  • 0diament 01.02.16, 13:27
    Szkoły to zmarnowany czas i pieniądz. Uczą wyłącznie gramatyki aż do znudzenia. ZERO konwersacji. Najlepszy Native Speaker w Polsce to Adrian (662341451) - Warszawa. Piękna, wyraźna wymowa. Absolwent uniwersytetu Cambridge. W ciągu kilku miesięcy znacznie lepiej mówię po angielsku. Adrian uczy przez ciągłą konwersację a nie jak te szkoły - wieczna gramatyka !!! POLECAM !!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.