Dodaj do ulubionych

W Wiśle okradziono skoczków z Norwegii.

09.01.13, 18:33
Jakiś dureń lub durnie okradli skoczków, a wstydzić będziemy się wszyscy, bo pójdzie kolejny raz wieść w świat, ze jesteśmy złodziejami.
Przykre sad
Edytor zaawansowany
  • darima_ka 09.01.13, 18:40
    Dokładnie to samo u siebie napisałam.
    Polak złodziej ,oburzamy się że to stereotyp,
    a to tutaj mamy potwierdzenie?
    --
    Bez Granic
  • lidka449 09.01.13, 18:41
    dokładnie tak.
    --
    Szanujmy Wspomnienia- nasze najpiękniejsze chwile
  • 1zorro-bis 09.01.13, 18:56
    nic nowego.....smirk
    wirujacypunkt napisał:

> Jakiś dureń lub durnie okradli skoczków, a wstydzić będziemy się wszyscy, bo pó
    > jdzie kolejny raz wieść w świat, ze jesteśmy złodziejami.
    > Przykre sad

--
    "robta co chceta, ja nie pije....."
  • lvova 09.01.13, 19:30
    Nic nowego? czyli twierdzisz,że każdy przyjeżdżający do Polski sportowiec jest okradany ?
    --
    http://images4.wikia.nocookie.net/__cb20090402180939/przygodyreksia/images/8/8e/Reksio_Biegnie.gif
  • wirujacypunkt 09.01.13, 19:40
    Kto mówi o każdym sportowcu? Przecież chodzi o ten konkretny przypadek, chyba wynika
    to całkiem jasno z tematu wątku.

• lvova 09.01.13, 19:44
    To było do Zorro,"nic nowego" sugeruje,że w Polsce to norma,coś co zdarza się ciągle.
    --
    http://images4.wikia.nocookie.net/__cb20090402180939/przygodyreksia/images/8/8e/Reksio_Biegnie.gif
  • wirujacypunkt 09.01.13, 20:48
    lvova napisał:

> To było do Zorro,"nic nowego" sugeruje,że w Polsce to norma,coś co zdarza się c
    > iągle.

Przepraszam, wydawało mi się, że do mnie.
    .....
    Oczywiście nie jest normą.
  • lvova 09.01.13, 21:04
    No nie wink

Fakt,to bardzo przykra sprawa,ale kradzierze sprzętu sportowego zdarzają się na całym świecie.
    --
  • wirujacypunkt 09.01.13, 22:28
    lvova napisał:

> No nie wink
    >
    > Fakt,to bardzo przykra sprawa,ale kradzierze sprzętu sportowego zdarzają się na
    > całym świecie.

Norwegom nie ukradiziono sprzętu sportowego. Im ukradziono z pokoju hotelowego laptop
    i kamerę filmową, a to, że kradną sprzęt sportowy na całym świecie, nie musi znaczyć, że
    i u nas tak powinno być. Kradzierz czegokolwiek jest kradzierzą.
  • 1zorro-bis 10.01.13, 07:42
    niestety, norma bylo cale lata. I zanim ta "norma" zniknie to potrwa nastepne lata. W Niemczech cale lata krazylo powiedzenie: "jedz do Polski na urlop! Twoje auto juz tam jest....."
    Moze nieprawda? Mnie ukradziono dwa a o ilosci wlaman nie wspomne....big_grin
    lvova napisał:

> To było do Zorro,"nic nowego" sugeruje,że w Polsce to norma,coś co zdarza się c
    > iągle.

--
  • 1zorro-bis 10.01.13, 07:40
    no, zeby tylko sportowiec!big_grin
    lvova napisał:

> Nic nowego? czyli twierdzisz,że każdy przyjeżdżający do Polski sportowiec jest
    > okradany ?

--
  • lvova 10.01.13, 09:43
    Dwie sprawy.
    Pierwsza,rozumie że sprawców tych kradzieży i włamań złapano i osądzono i stąd wiesz,że to byli Polacy.
    Druga,czy gdyby nie pomoc,współpraca przy tych wszystkich kradzieżach jakie dotknęły Niemców w Niemczech a które dokonywali Polacy,byłyby możliwe bez pomocy Niemców,niemieckich przestępców? Jak uważasz gdyby nie pomagali Niemcy to tak łatwo byłoby polskim złodziejom kraść?
    --
  • 1zorro-bis 10.01.13, 10:26
    Ivova....a przepraszam, o czym Ty piszesz?
    Poruszony zostal watek kradziezy w polskim hotelu. Kradziezy, gdzie okradzono sportowcow norweskich, austriackich i czeskich.
    Wiec co maja do tego niemieccy przestepcy? Uwzasz, ze to bandyci niemieccy przyjachali do Polski sportowcow okradac?big_grin
    Bo czegos tutaj nie rozumiem.....smirk

--
  • lvova 10.01.13, 10:31
    Ja o tym smile

Autor: 1zorro-bis 10.01.13, 07:42
    Dodaj do ulubionych
    Odpowiedz cytując Odpowiedz
    niestety, norma bylo cale lata. I zanim ta "norma" zniknie to potrwa nastepne lata. W Niemczech cale lata krazylo powiedzenie: "jedz do Polski na urlop! Twoje auto juz tam jest....."
    Moze nieprawda? Mnie ukradziono dwa a o ilosci wlaman nie wspomne....big_grin
    lvova napisał:
    --
  • 1zorro-bis 10.01.13, 10:33
    Ty o tym? No, ja dlatego bo Ty o tym:

Szanujmy wspomnienia
    Re: W Wiśle okradziono skoczków z Norwegii.
    Autor: lvova ☺ 09.01.13, 19:30
    Dodaj do ulubionych
    Odpowiedz cytując Odpowiedz
    Nic nowego? czyli twierdzisz,że każdy przyjeżdżający do Polski sportowiec jest okradany ?
    --
    --
  • lvova 10.01.13, 10:37
    To dlaczego napisałeś że Tobie i skąd to przekonanie że to byli Polacy?
    --
  • 1zorro-bis 10.01.13, 10:50
    to mam tez napisac ile aut kolegom ze Szwecji,Ffrancji i Niemiec w Polsce ukradli ?No, mnie ukradli Polacy. Bylem nawet na rozprawie i nie przypominam sobie zeby po chinsku mowili...big_grin
    No, tak tak, wedug Ciebie to w Polsce auta pewnie Chinczycy kradli....big_grinbig_grin
    Zejdz prosze na ziemie i nie ciagnij dalej tego tematu bo zaczyna byc smiesznie....big_grin
    lvova napisał:

> To dlaczego napisałeś że Tobie i skąd to przekonanie że to byli Polacy?

--
  • lvova 10.01.13, 11:04
    W niczym w tej śmieszności Tobie nie ustępuję
    --
  • scenery 09.01.13, 19:42
    A już znaleziono sprawców? Polaków?
  • lvova 09.01.13, 19:45
    Dobre pytanie.
    --
  • wirujacypunkt 09.01.13, 21:42
    scenery napisał:

> A już znaleziono sprawców? Polaków?

Nie znaleziono sprawców Polaków (?), ale to przykre wydarzenie miało miejsce na naszym terytorium i niestety podejrzenie padnie na nas i tak pewno pozostanie aż do wyjaśnienia (mam taką nadzieję) sprawy.
  • scenery 09.01.13, 22:21
    W grudniu okradziono dom Lewandowskiego. Niemcy - złodzieje!!!
  • grzech_o_1 09.01.13, 21:26
    W dodatku okradli też samego prezesa PZN, Tajnera! Dosłownie okradli niepozamykane pokoje w hotelu! Bo komu przyszło do głowy zamykać co chwilę pokoje, jak hotel pełen tylko ekip sportowych?
  • scenery 09.01.13, 21:37
    Skąd doniesienie o Tajnerze?

Po kwalifikacjach trener Alexander Stoeckl przyszedł do hotelu, przebrał się i poszedł na bankiet, ale nie zamknął drzwi do pokoju.

• grzech_o_1 09.01.13, 22:38
    Gdzieś koło południa mówili w radio ZET. Zakosili mu laptopa i coś tam jeszcze.
    Że przypuszczalnie ktoś z ochroniarzy z hotelu dał jakimś kumplom złodziejaszkom cynk. Że hotel pusty, a pokoje niepozamykane. No i obrobili.
  • scenery 09.01.13, 22:49
    A może źle zrozumiałeś? No bo ja tego w googlach nie widzę. Jest to:

Jak dowiedziało się Radio ZET do hotelu, w którym mieszkają skoczkowie, wdarło się trzech złodziei. Ich łupem padło 6 tysięcy euro, laptop i nowoczesna kamera.

- To jest skandal, że w ogóle mogło do tego dojść. Najlepszym rozwiązaniem byłoby gdyby złodzieje to co ukradli - oddali. Nie będzie jednak żadnej pobłażliwości dla nich - mówi Radiu ZET Tajner.

Po kwalifikacjach trener Alexander Stoeckl przyszedł do hotelu, przebrał się i poszedł na bankiet, ale nie zamknął drzwi do pokoju. Trzech złodziei prawdopodobnie posługiwało się fałszywymi akredytacjami, dostali się do środka. Trafili do pokoju trenera, ukradli laptopa, kamerę i pieniądze, łączna wartość, to mniej więcej 16 tysięcy euro.

Do pokoju trenera a nie Tajnera. Może to przesłyszenie więc?
  • grzech_o_1 09.01.13, 23:01
    Mówię to, co słyszałem w ZETCE koło południa. A ja w dmu gotuję, siedzę w kuchni i słucham radia. A czy mówili pełną prawdę, czy też piąte przez dziesiąte? To nie wiem. Później już nigdzie o tym nie słyszałem.smile
  • wirujacypunkt 09.01.13, 23:16
    grzech_o_1 napisał:

> Mówię to, co słyszałem w ZETCE koło południa. A ja w dmu gotuję, siedzę w kuchn
    > i i słucham radia. A czy mówili pełną prawdę, czy też piąte przez dziesiąte? To
    > nie wiem. Później już nigdzie o tym nie słyszałem.smile

Ta wiadomość była też na Gazeta.pl.
    Sprawdzałam już jej nie ma. O tym, że okradli trenera, Gazeta nie pisała.

• mala200333 09.01.13, 23:10
    wirujacypunkt napisał:

> Jakiś dureń lub durnie okradli skoczków, a wstydzić będziemy się wszyscy, bo pó
    > jdzie kolejny raz wieść w świat, ze jesteśmy złodziejami.
    > Przykre sad

Złodzieje są wszędzie, tylko ze sportowców chronią specjalne służby, a tutaj ich ..zabrakło.
    --
    Moje forum: KSIAZKI,MUZYKA ..i Remarque
  • wirujacypunkt 09.01.13, 23:22
    Oczywiście, że są wszędzie, ale to wcale nie znaczy, że u nas też takie rzeczy muszą się zdarzać, a taże to, ze są na całym swiecie, ne moze być wytłumaczeniem dla zlodziei u nas.
  • wirujacypunkt 09.01.13, 23:36
    Austriacy i Czesi tez zostali okradzeni.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka