Dodaj do ulubionych

pomocy niechciana ciaza

19.02.16, 14:04
witam jestem w 12tyg niechcianej ciąży znacie jakiegos lekarza w pl który wykonuje zabieg ????
Edytor zaawansowany
  • panizalewska 19.02.16, 22:01
    Nie to forum.
    Masz jeszcze możliwość urodzić i oddać dziecko do adopcji, polecam nie zabijać, bo dziecko niczemu nie winne. Polecam też lekturę wątków tutaj, bywają inspirujące smile
    Trzymaj się ciepło.
  • bma567 20.02.16, 20:11
    Witaj, Proszę Cię nie decyduj się na zabieg, dziecko nie jest niczemu winne, sama jestem po aborcji mi bardzo żałuję. Jeśli chcesz porozmawiać mogę podać maila, tylko proszę nie decyduj się na zabieg, bo całe życie będziesz tego żałować
  • karolina-netporadnia 14.10.16, 22:17
    Telefon Zaufania (58) 6 915 915 i Netporadnia www.netporadnia.pl dla osób, które rozważają aborcję oraz tych, które już jej dokonały.
    Godziny kontaktu: codziennie od 18.00 do 23.00

Oferujemy bezpieczną przestrzeń rozmowy dla osób, które myślą o aborcji. Jesteśmy po to, by towarzyszyć i wspierać w poszukiwaniu rozwiązań.

Osoby, które się z nami skontaktują, uzyskają wiedzę z zakresu:
    medycyny,
    farmakologii,
    procedur wsparcia instytucjonalnego,
    psychologii
    prawa,
    A także wsparcie emocjonalne.

Swoje działania kierujemy do kobiet, mężczyzn, personelu medycznego oraz wszystkich osób, które doświadczają skutków aborcji.

Porady w Netporadni są bezpłatne. Koszt rozmowy w Telefonie Zaufania w zależności od operatora, wg stawek na telefon stacjonarny.

Gwarantujemy pełną dyskrecję

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.