Dodaj do ulubionych

To jest jakaś tragedia !

29.11.17, 12:27
Proszę pomozcie mi ! Wczoraj dowiedziałam się że jestem w ciąży, zabezpieczalismy się z mężem więc poprostu mam pecha ! Mam już jedna corke kocham ja nad życie ale nie planowalam i nie chciałam nigdy mieć więcej dzieci. Myślę o usunięciu dziecka. Od dwóch miesięcy pracuje na pelen etat, mamy długów i zobowiązań kredytowych. Mąż nie da rady zarobić na to wszystko. Proszę pomozcie podjąć decyzję.
Edytor zaawansowany
  • bma567 30.12.17, 07:45
    Witaj,
    Bardzo Cię proszę nie dokonuj aborcji, nawet nie wiesz jak kobiety cierpią po aborcji. Jeśli potrzebujesz wsparcia pomocy, proszę daj znać, pamiętaj proszę o jednym aborcja jest wielkim złem i, potem cierpi najbardziej matka. Napisz proszę jakiś, kontakt to porozmawiamy.
    Pozdrawiam serdecznie
  • stephanie.plum 30.12.17, 23:29
    to dziecko przyniesie nie tylko kłopoty, ale i wielkie szczęście, jakiego nawet teraz nie podejrzewasz.
    teraz to trudne, ale pokochasz je całym sercem - inaczej, niż kocha się własne plany, i własne ułożone życie.
    pokochasz je na przekór tym planom, dziko, szaleńczo. jak wilczyca swoje młode.

bo to dziecko już jest. jesteś jego mamą, właśnie Ty, i tego aborcja nie zmieni...
    jeśli jej dokonasz, chroniąc swoje plany i spokój, który przecież i tak jest jak domek z kart, to... nadal będziesz jego mamą.

tylko, że ono już nie będzie żyło. i coś w Tobie umrze razem z nim.

dopóki nie jest za późno, pomyśl - jest takie przysłowie, że kto ocala jedno życie, ocala cały świat.
    chyba można więc powiedzieć, że kto rodzi dziecko, stwarza cały świat. pomyśl, jak bardzo jesteś w tej chwili potężna!

--
    idę tam, gdzie idę

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.