Dodaj do ulubionych

NIEODPAKOWANA, LUKSUSOWA POŚCIEL REHABILITACYJNA

18.09.10, 10:14
Witam,

chciałbym Państwu zaoferować luksusowy zestaw pościeli rehabilitacyjnej LAMA GOLD z merynosów australijskich. Pomaga on na bóle reumatyczne, hamuje rozwój roztoczy, utrzymuje stałą temperaturę ciała i przepuszcza powietrze („oddycha”wink. Jest to 100% wełny w runie CAMEL. W zestawie znajdują się:

KOŁDRA 135x200cm (2 sztuki)
JASIEK 60x40cm (2 sztuki)
PODUSZKA 75x55cm (2 sztuki)
MATERAC (rehabilitacyjna podkładka pod prześcieradło) 100x200cm (2 sztuki)

Jest to poszerzona wersja kompletu oferowanego przez firmę LAMA GOLD „Zestaw Królewski Bis 2-osobowy ZŁOTY o wartości ponad 4900zł. Wygraliśmy go na loterii, lecz niestety nie mogę go używać, ze względu na silne uczulenie. Każdy z produktów pakowany jest osobno, pozostał w swoim oryginalnym opakowaniu (nowy).

Dlatego proponuję Państwu cenę 2500zł za cały zestaw. Również mogę zaproponować sprzedaż kompletów pojedynczych, składających się z czterech wyżej wymienionych produktów. Proponowana przeze mnie cena kompletu pojedynczego to 1300zł (jego cena w sklepie – ponad 2500zł).

Na terenie Warszawy i okolic (50km) dostawa gratis (bezpośrednia). Poza tym obszarem – na koszt kupującego.

Wszelkich dodatkowych informacji chętnie udzielę Państwu drogą telefoniczną pod numerem: 692-604-234
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka