Dodaj do ulubionych

[GwMM] tkaniny

28.12.09, 12:45
Możecie polecić jakiś dobry sklep z tkaninami. Duży wybór, miła i fachowa
obsługa. No i ceny rozsądne. Jest takie miejsce w MM?

--
JoShiMa

Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi.
Edytor zaawansowany
  • wiesia338 13.05.14, 13:52
    polecam miniroom.pl - tam masz ponad 450 tkanin dekoracyjnych , i dla dzieci, i dla dorosłych, super designerskie wzory z Anglii, ja kupiłam z kolekcji Diva i mam cały salon w piękne nowoczesne kwiaty. tkaniny dostałam po trzech tygodniach, więc nie jest źle. obsługa fajna, mozna dopytać na telefon.
  • paulina.ryba 21.10.15, 12:48
    Polecam sklep internetowy textilecity.pl/ Przystępne ceny, duży wybór, szybka wysyłka i miła obsługa. :)
  • bielinho17 20.06.16, 13:22
    Polecam sklep internetowy "Zygzak Plus" Duży wybór tkanin bawełnianych dla dzieci i nie tylko. Serdecznie zapraszam do obejrzenia i rejestrowania na stronie. zygzak.lublin.pl/
  • orlica1977 27.06.16, 23:18
    polecam sklep www.tkaninowyzakatek.pl można zamówić w necie a odebrać w Lublinie ul. Rusałka 17a wejściem głównym
  • margaretka330 21.01.17, 10:40
    Ja polecam sklep z tkaninami w Sulejówku na Dworcowej. Bardzo duży wybór tkanin w różnych wzorach i kolorach, ale i bardzo dobrych cenach. Często mają różnego rodzaju promocje i wyprzedaże więc można na prawdę tanio dzianiny kupić.
  • krania123 20.07.17, 15:27
    Ja polecam izydor-wlad.pl/2017/07/12/dobra-tkanina-na-sukienke/ fachowa obsługa i wiele rodzajów tkanin ;)
  • trusia1359 27.02.18, 16:47
    Może internetowo warto skorzystać? Tutaj wysyłają próbki przed zakupem: tkaninyflorentine.pl/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.