Dodaj do ulubionych

Sklep hydrauliczny - który polecacie

09.12.10, 20:14
czekają mnie duże zakupy ( budowa domu) Który sklep polecacie do zakupów hydrauliki w MM? Interesują mnie dobre ceny, fachowe doradztwo. Lepiej kupować wszystko w jednym miejscu czy może jakiś szczególny asortyment ma "gdzieś" wyjątkowo dobre ceny???

Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • joshima 10.12.10, 01:17
    myfka.k napisała:

> czekają mnie duże zakupy ( budowa domu) Który sklep polecacie do zakupów hydrau
    > liki w MM? Interesują mnie dobre ceny, fachowe doradztwo. Lepiej kupować wszyst
    > ko w jednym miejscu czy może jakiś szczególny asortyment ma "gdzieś" wyjątkowo
    > dobre ceny???

Kiedyś HydroCentrum to był świetny sklep. Można było praktycznie wszystko u nich zamówić i dostać spore upusty. Teraz trochę chyba poszli w ilość i nie wyrabiają się i czasem nie chce im się bawić w sprowadzanie nietypowych elementów. Ale ceny miewają dobre, przynajmniej w przypadku zakupu drogich towarów (grzejniki kotły).

O wiele przyjaźniejszy jest sklep (Hydro-Bud) niedaleko targu, przy ulicy Bocznej. Obsługa jest kompetentna. Chętnie sprowadzają nietypowe elementy nawet pojedyncze sztuki i nie czeka się dłużej niż 2-3 dni. Nawet zaliczki nie pobierają.

A jeśli nie musi być w Mińsku, to mogę polecić świetną hurtownie w Piasecznie.

--
    JoShiMa

Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi.
  • il-bo 14.12.10, 15:27
    Z pewnością nie polecam hydrocentrum. Przeprowadzalismy generalny remont mieszkania i chcielismy zakupic u nich asortyment hydrauliczny. obsługa była tak niemiła i niekompetentna że po 30 minutach oczekiwania i dyskusji odechciało nam sie remontu. Mam nadzieje ze ta Pani ktora nas wtedy obsługiwała juz tam nie pracuje bo stanowczo nie nadawała sie na stanowisko handlowe.
    w koncu zrobilismy zakupy w styropminie, wszystko w zasadzie mogliśmy załatwic mailwo lub telefonicznie a oni przywozili nam tylko zamowine artykuly do domu. Nie wiem czy oni jeszcze maja market budowlany bo cos mi sie obiło o uszy ze juz go nie prowadza.
  • blondyneczka_83 27.12.16, 20:18
    Tylko TG Bereda na Warszawskiej.
  • minow343 27.02.18, 14:26
    Potwierdzam. Kupiłem tak wszystko czego potrzebowałem. Sklep kompletnie wyposażony.
  • minow343 26.03.18, 17:25
    Jeszcze jest Disan - naprawdę duży i dobrze wyposażony sklep
  • nowator222 04.05.17, 17:34
    Ja polecam sklep internetowy, www.hydraulikasklep.eu, świetnie zaopatrzony w akcesoria hydrauliczne wielu marek,
    tak że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Ja akurat byłam na etapie wymiany pieca i udało mi się w jednym miejscu kupić wszystkie potrzebne elementy.
  • tyt-an121 12.08.17, 10:50
    Jeżeli nie musi być w MM to polecam na Ursynowie Hydraf ul. Janowskiego 50. Towar dowożą nawet poza Warszawę, ceny można negocjować a nadwyżki bez problemu zwrócić. Wypożyczają również zaciskarki do różnych systemów. www.hydraf.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.