Dodaj do ulubionych

Wesele w Dębiance

04.05.11, 20:55
Czy był ktoś w ostatnim czasie na weselu w Dębiance? Znalazłam na forum kilka starych opinii ale zależy mi na bardziej aktualnych ponieważ zastanawiam się nad zorganizowaniem tam wesela i nie wiem czy mogę się spodziewać, że wszystko będzie oki?
Mam jeszcze do wyboru Zajazd pod Jesionem oraz sale Roma na królewcu. Którą polecacie?
Edytor zaawansowany
  • xarea 04.05.11, 22:02
    Na weselu tam nie byłam ale teściowie robili tam jubileusz, więc podobnie. Ciocia robiła urodziny, ja chrzest dziecka w tamtym roku, koleżanka też. To nasza taka "rodzinna" restauracja na wszelkie okoliczności. Wszyscy byliśmy zadowoleni. Jedzenie dobre. Obsługa miła. Jak dla mnie to mało miejsca na wesele, ale to zależy kto ile gości będzie miał.
    Zajazd pod Jesionem nie znam.
    O sali Roma na Królewcu słyszałam kilka złych opinii, jak sama szukałam sali, odnosiło się do właściciela, że trudno się z nim dogadać.
  • feniks1.3 06.05.11, 14:59
    www.domweselnyfeniks.cba.pl
    organizacją przyjęć bądz wynajem samem sali.
    pozdrawiam
  • kruszyna41 07.05.11, 13:50
    osobiście mogę polecić www.willazagorze.pl
    bardzo fajne miejsce .
  • t_justyna1979 26.05.11, 19:03
    W zeszłym roku byliśmy w Dębiance na weselu mojej siostry. Bardzo mi się podobało. Zwłaszcza, że pogoda (upał a potem deszczycho z silnym wiatrem) spowodowała awarię prądu w całej okolicy. Zaspól grał przy pomocy swojego sprzątu a "Dębianka chodziła" na dodatkowym agregatorze przy minimalnym oświetleniu (pozapalali śliczne świeczki) co dodało niesamowitego uroku. Byłam pod wrażeniem jak wybrnęli z tej ciężkiej sytuacji.
    Ja osobiście polecam. Jako gość bo nie wiem jak tam cenowo i organizacyjnie to wygląda

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka