Dodaj do ulubionych

Dobry prawnik - prawo spadkowe

25.08.12, 00:50
Ktoś może zna dobrego prawnika od prawa spadkowego w Mińsku Mazowieckim lub w okolicach?
Ile kosztuje porada prawna?
Edytor zaawansowany
  • 25.08.12, 15:13
    Ostatnio szukałam porady prawnej w zakresie prawa spadkowego. Fachowej rady i pomocy w moich problemach udzieliła mi kancelaria prawnicza wrocław. Można też spróbować poszukać darmowej porady prawnej online.
  • 27.08.12, 23:11
    Proszę o maila na prv z opisem stanu faktycznego. Wówczas będę mógł odnieść się do Twojego pytania. Pozdrawiam
  • 04.07.14, 08:56
    Witam
    Otrzymałem wniosek o dział spadku po ojcu, po którym prawa spadkowe zostały stwierdzone.
    2/3 nieruchomości przypadającej na ojca jest w moją własnością (zamieszkuję) .Po 20 latach o 1/3 część spadku upomina się moja siostra,która jest współwłaścicielem.
    Wcześniej nie dopominała się o swoją część pomimo że cały czas utrzymywaliśmy ze sobą kontakt. Obecnie siostra żąda spłaty swojej części, bardzo dużej sumy pieniędzy . Dom w momencie otrzymania spadku był w bardzo złym stanie(wybudowany w 1962 r), włożyłem bardzo dużo pieniędzy aby w nim zamieszkać i cały czas wkładam.
    Jestem skłonny spłacić siostrę ale żądana suma jest ogromna.W momencie otrzymania spadku
    jego wartość była o wiele mniejsza.
    Chciałem zapytać czy wartość spadku będzie liczona w momencie jego otrzymania(20 lat temu) czy teraz gdy jego wartość jest o wiele większa?
    Jakie mam szanse na mniejszą sumę spłaty?
    Czy fakt zamieszkiwania i samodzielnej opłaty podatków oraz ponoszenie kosztów utrzymania i remontów ma znaczenie?
    Czy fakt, że siostra,z którą cały czas mamy kontakt, przez 20 lat nie upominała się o spłatę swojej części ma znaczenie?
    Proszę o pomoc ponieważ zbliża się data rozprawy.
    Pozdrawiam
    Paweł B.
  • 02.12.13, 11:09
    www.kancelariecls.pl Polecam tę kancelarię, jestem bardzo zadowolona z ich uslug. Zajmują się sprawami spadkowymi i nie tylko.
  • 24.01.14, 19:25
    Tu masz namiar na dobrego prawnika,młody i ambitny,mi i mojemu znajomemu pomógł i to skutecznie

marekgrzymala.pl
  • 02.02.14, 20:23
    Moje sprawy prowadzi Mecenas z Warszawy www.adwokat-rzepka.pl jest to babka godna polecenia jestem bardzo zadwolony z prowadzonych przez nią spraw, nie ma żadnego problemu żeby dojechała z Warszawy do Sądu w Mińsku czy też do Siedlec. Nie wiem ile kosztuje porada bo mi prowadzi kilka spraw sądowych i rozliczam się za całość.
  • 24.10.16, 17:59
    słuchajcie w spółce www.kcs.org.pl mają bezpłatną poradę prawną, ja skorzystałem a później odzyskali dla mnie zachowej za nieruży procent....
  • 30.10.17, 16:15
    Moją sprawę prowadził mecenas Seroczyński.i gorąco polecam . Biegły w temacie, zawsze znajdzie dobre rozwiązanie, podpowie co zrobić ;) Przyjmuje na ulicy Kościuszki. Tutaj masz na niego namiary seroczynski.com.pl/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.