Dodaj do ulubionych

sklep ze zdrową żywnością

26.08.12, 13:32
Witam
Czy w Mińsku jest sklep ze zdrową żywnością lub inny sklep w którym można by było kupić mleko owsiane lub ryżowe?
Edytor zaawansowany
  • 27.08.12, 07:18
    Mleko ryżowe na pewno jest w MarcPolu, bo sama tam często kupowałam. Tam jest oddzielny regał ze "zdrowymi" produktami. Co do mleka owsianego to niestety nie pamiętam :)
  • 30.08.12, 15:57
    Dziękuję. Wybiorę się
  • 13.09.12, 14:13
    sklep.wybieramzdrowie.pl/ tu masz stronkę internetową, z duuuużą ilością zdrowej żywności. Jest to bardzo wygodne, ponieważ przez internet możesz sobie wybrać co chcesz, przeczytać o tym, a odbiór może być osobisty w sklepie na ul. Warszawskiej

Fajny sklep, fajne produkty, fajna stronka z ciekawymi artykułami!
  • 14.09.12, 21:59
    najlepszy.joko1 napisała:

> Witam
    > Czy w Mińsku jest sklep ze zdrową żywnością lub inny sklep w którym można by by
    > ło kupić mleko owsiane lub ryżowe?

Ryżowe kupuję z auchan, mają najtaniej (mam dwóch alegrików - białko krowie - sprawdzilismy wszystkie sklepy w okolicy 50km;-). Odnośnie zdrowej żywności i ekologii lepiej poczytać najpier. zobacz tutaj np: jestemeco.pl
  • 14.09.12, 23:56
    Jest taki sklep na ul Kościelnej.

--
    JoShiMa

Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi.
  • 22.02.13, 09:59
    mińsku mazowieckimna ul. Piłsudskiego 20 jest sklep zdrową żywnością sklep PANACEUM posiadają zdrową żywność, produkty niskobiałkowe , bezglutenowe, zioła,naturalne kosmetyki i wiele innych produktów
  • 06.03.13, 23:16
    Nie kojarzę tego sklepu może jakiś punkt odniesienia
  • 05.04.13, 22:22
    Wątek stary, ale podpowiem zainteresowanym - mleko ryżowe i owsiane można kupić w Rossmanie i to dużo taniej niż gdzie indziej.
  • 09.02.17, 15:27
    chciałam podbić wątek, bo trochę czasu minęło. Gdzie kupię kaszę gryczaną eko niepaloną w mińsku? (ta supermarketów nie chce mi skiełkować a chcę na chleb esseński).
  • 14.03.17, 17:50
    Sklep Ekologiczny i Ogrodniczy, ul. Szpitalna 8 Mińsk Mazowiecki, czynne do 22:00
  • 10.05.17, 14:32
    Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego ze zdrową żywnością - www.sklep-zdrowia.eu :-) Na każdego nowo zarejestrowanego Klienta czeka rabat 10% :-)
  • 31.08.17, 14:03
    Takie rzeczy spokojnie można kupić w normalnych cenach na miejscu, bodajże na ulicy 11Listopada, tam teraz obok jest piekarnia i mięsny. Przez internet drogo wychodzi, bo wysyłka kosztuje sporo kasy. ,
  • 02.10.17, 14:56
    Sklep ekologiczny Owocarnia, ul. Szpitalna 8 w Mińsku Mazowieckim i jego wersja internetowa www.foodbio.pl Sklep z dostawą do domu lub odbiorem osobistym.
  • 05.10.17, 17:20
    Zapraszamy Sklep Ekologiczny Owocarnia ul. Szpitalna 8 czynne do 21:00 lub nasz sklep internetowy z możliwością odbioru osobistego lub dostawą do domu :)
    www.foodbio.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.