dobry zespół na Wesele??? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Z dyskietek?To mnie dziwi akurat.Byłem na imprezie w karnawale jak
    grali i było wszystko na żywo.A po czym to wnioskujesz?Pozdrawiam.
  • to było juz na końcu negocjacji, okazało sie że koledzy nie dogadali
    sie miedzy sobą w zespole. Zenada, tragiczna komunikacja w zespole
    odbija sie tylko na zamawiających zespól....
  • Widzę,że pozytywnie wypowiadacie się na temat zespołu IRYS z Mińska
    i Relax z Jakubowa.
    Czy ktoś ma do nich jakiś kontakt?
    Emi jeśli masz numer do Irysa to napisz go, please.
  • ilonka666666-w tej chwili nie mam do nich namiarów,ale jak tylko młodzi wrócą z
    podróży za kilka dni,postaram się zdobyć numer telefonu do zespołu "IRYS"
  • marcus234 napisał:

> Z dyskietek?To mnie dziwi akurat.Byłem na imprezie w karnawale jak
    > grali i było wszystko na żywo.A po czym to wnioskujesz?Pozdrawiam.

Z obserwacji, ale może w tym akurat karnawale było inaczej. Jak masz
    możliwość to pożycz dvd z 2 wesel na których grali w przeciągu 2 lat
    i zobacz to się przekonasz.

Może mają taki stosunek do wesel, już im się to znudziło bo są
    strasznie rozchwytywani mimo sporej kwoty jak na Mińsk w roku 2009 -
    3600 złotych. P
  • marcus234 napisał:

> Z dyskietek?To mnie dziwi akurat.Byłem na imprezie w karnawale jak
    > grali i było wszystko na żywo.A po czym to wnioskujesz?Pozdrawiam.

Z obserwacji, ale może w tym akurat karnawale było inaczej. Jak masz
    możliwość to pożycz dvd z 2 wesel na których grali w przeciągu 2 lat
    i zobacz to się przekonasz.

Może mają taki stosunek do wesel, już im się to znudziło bo są
    strasznie rozchwytywani mimo sporej kwoty jak na Mińsk w roku 2009 -
    3600 złotych. Zespól istnieje juz ponad 15 lat i tak będzie miał
    robote jakby nie grał bo już jedzie na reklamie!! Pozdrawiam,
  • Polecam zespół Rh+ z Cegłowa. Grali u mnie na weselu 04.10.2008 r.
    Rewelacja,Robią krótkie przerwy podczas których puszczają cicho
    muzykę, grają wszystko o co ich się poprosi i co ważne na
    żywo.Polecam
  • No coż glupota głupocie nie rowna a najgorsza glupota jest
    konkurencyjna krytyka moze tym samym zyskasz poparcie dla zespołu
    IRYS notabene podobaja mi sie .Bylam na weselu z EFEKTEM i nie
    widziałam zeby ktos biegal nago po ich rozbierance. A najgorsze jest
    to ze ludzie pozbawieni humoru i powera dobrej zabawy siedza pod
    sciana i smetkuja popadaja w melancholie BO ZA CHWILE BEDZIE SCENA
    ROZBIERANIA Atak na marginesie chba dobrze sie bawili skoro brali w
    tym udział oczywiscie goscie Tak ze szanowna konkurencjo wiecej
    radosci zycze
  • Ktoś rzucił pytanie-postanowiłam odpowiedzieć,takie prawo ma każdy.Piszę co
    myślę.Jeśli cztery wesela z rzędu trafiam na zespół EFEKT,który za każdym razem
    serwuje ten sam repertuar-to można mieć dosyć.Bawiłam się niedawno na weselu z
    zespołem IRYS-i tu prawdziwa odskocznia,spontanicznie,na luzie, z humorem,miło i
    przyjemnie,a więc krótkie porównanie a nie jakaś tam zaraz krytyka
    konkurencji.Widać komuś nacisnęłam na odcisk.Krytykę powinien przyjąć każdy,a
    czy się z nią pogodzi -to już jego sprawa.
  • czy można prosić o numer telefonu do zespołu IRYS??i co jeszcze
    polecacie-zostało mi ponad rok do wesela a już mi bardzo trudno
    znależć jakiś fajny zespół.....pomocy....
  • a czy masz może namiar do zespołu Shark?o Orionie tez słyszałam ze
    są ok, ale niestety już zajęci tak samo jak i Fresh...no i mam
    problem
  • też ich chciałam ale niestety te terminy.....koszmar....
  • a czy masz może namiar na ten zespół?
  • Witam, czy ma może ktoś namiar na zespół IRYS, MAXIM, EFEKT lub
    jakiś inny godny polecenia?? za pomoc baaardzo dziękuje!I co
    sądzicie o zespole HORUS? bardzo dobre opinie słyszałam o Fresh i
    Orion ale niestety zarezerwowani.
  • Emi please, numer do zespołu IRYS......
  • iweczka23 napisała:

> Emi please, numer do zespołu IRYS......
    >PODAŁAM INFO POCZTĄ<
  • Jeżeli chodzi o zespół Orion z Sokołowa Podlaskiego oto numer 602 669 359
  • Znam nr do EFEKTU uwazam ze sa ok 505077216 ale nie wiem czy sie
    wcisniesz bo brat chcial na 2010 i bylo ciezko powodzenia
  • Jeżeli chodzi wam o zespół Orion z Sokołowa Podlaskiego to mam do nich numer 602 669 359 , są super !!! Polecam !!!
  • Witam!
    Czy ktoś może mi coś doradzić, jeżeli chodzi o zespół VOLTER???
  • No wlasnie EFEKT gral u mnie na weselu nie bede sie rozpisywac
    tylko polecam

• A słyszeliście może o zespole RELAX?????????????
  • Zespół Orion Pochodzi z okolic Sokołówa Podlakiego
  • witam serdecznie. mam pytanie do osób, które miały możliwość bawić
    się z zespołem Irys. Czy ktoś z was ma możliwość załatwienia jakiejś
    płytki czy kasety z wesela czy innej imprezy na której gał ten
    zespół? Bardzo proszę o jakąś odpowiedź.pozdrawiam
  • zespół Relax z Jakubowa chyba jeszcze nie gra po tragicznym wydarzeniu z
    liderem. Ogólnie to był jeden z lepszych z zespołów w Mińsku. Godny polecenia.
    Grał na weselu u mojego świadka. Super. ale dowiedz sie czy znowu grają.
    Mam jeszcze fajny zespół z Choszczówki " MAXIM" super chłopaki grają
  • Przejrzałam wszystkie wątki i zaintrygowały mnie opinie o zespołach: Irys, Slang
    i Bez Szefa i Relax. Czy ktoś mógłby mi podać namiary na któryś z tych zespołów?
    Bardzo proszę.

Mój mail to joanna_st@o2.pl
  • zespół orion jest z Mińska, wiem bo będą grali u mnie na weselu :)
  • Witam wszystkich! ja polecam zespol TAKT, chlopaki troche rozszerzyli sklad,
    teraz maja perkusje ! graja dla wszystkich mlodych i starszych.na podworku graja
    na dwa akordeony saksofon co jest teraz w zespole malo widzialny a robi swietny
    efekt i tambutyno.Naprawde goraco polecam chlopaki swietnie graja!!! bylem
    ostatnio na dwoch weselach z ich udzialem i nie graja po koleji tych samych
    piosenek jak robia inne zespoly ich repertuar jest zroznicowany! polecam i
    pozdrawiam wszystkich
  • Ja rowniez ich polecam,bylem na weselu z nimi i wszyscy sie fajne bawili, nie
    robia duzo przerw, tylko na gorace dania.Ogolnie fajnie bawia gosci! polecam
    pozdro dla wszystkich
  • Większość zespołów to ściema - grają z dysku i nie wiadomo za co biorą kasę...
    ja szukałem zespołu grającego wyłącznie na żywo i wybrałem "Holiday" z
    Garwolina. Pięć osób, tylko żywa muza, różne style i kultura... Polecam, nie
    zawiedziecie się :)
  • Gorąco polecam KRYTERIUM - ten zespół grał u nas na weselu. Naprawdę świetnie
    grają: dużo przebojów jak również "coś dla starszych" gości :) Zarówno my jak i
    nasi goście byliśmy bardzo zadowoleni. Panowie potrafią doradzić, można wskazać
    jaką muzykę kto sobie życzy (np. była przy nas para która nie chciała "disco
    polo" więc panowie nie grali tego u nich na weselu). My zdaliśmy się jednak na
    nich, bo oni najlepiej wiedzą przy czym goście najlepiej się bawią i wyszło super :)
    Dziękujemy :)
    --
    mójsuwaczek
  • No tak zespół Kryterium jest "najlepszy", ale przesadza z reklamą. Może nie tak
    oni, jak ich przyjaciele, żony, koleżanki, kochanki, przyjaciele, kimkolwiek oni
    są. Są nieźli, ale znam dużo lepsze zespoły, bo obracam się w tym środowisku i
    miałam styczność z niejedną kapelą. Żenujące jest w tym to jak próbuje się
    zdobyć klijentelę. Przecież i tak większosć zespołów ma zapełnione grafiki więc
    po co jeszcze ta śmieszna reklama. Czyta to większośc zespołów z Mińska i każdy
    się z tego śmieje, bo widać kiedy ktos napisze szczerze, a kiedy ktos sie
    podkłada opisując jak to zespół gra na żywo, czego to nie robią i wogóle jakie
    to figle na fujarkach robią. <żal.pl> Sledzę to forum i wiem o czym piszę. Teraz
    powinny sypnąć się posty "jak to nie mam racji" i "to nie prawda co piszesz bo
    ja byłam na weselu i słyszałam.... terefere", Zespół Horus grający kiedys z
    półplaybecku a teraz na żywo jest moim zdaniem lepszy (i tu się zapienią żony z
    Kryterium), na uwagę też zasługuje Master, czy Masters... wychowankowie Horusa,
    ale jeszcze bym poczekała ze zgodzeniem tego zespołu z powodu braku repertuaru,
    ogólnie dobrze się zapowiadają na przyszłość, są też Orioniaki czyli "Orion" -
    mozna polecić i masa innych zespołów grajacych dużo lepiej od Kryterium.
    Osobiście bawiłam sie przy tym zespole (chodzi o Kryterium) i było bardzo
    dobrze, ale panowie nie popadajcie w euforię... muzyka kwestia gustu, moim
    zdaniem są lepsi :) I dajcie sobie spokój z reklamą na każdym forum bo już mnie
    to zaczyna denerwować i zacznę wam robić na złość.
  • Kup sobie kołek osikowy i na nim usiądź to cię uspokoi!!
  • Ja polecam zespół PANDORA z Mińska Mazowieckiego.
  • No tak zespół Kryterium jest "najlepszy", ale przesadza z reklamą. Może nie tak
    > oni, jak ich przyjaciele, żony, koleżanki, kochanki, przyjaciele, kimkolwiek on
    > i
    > są.

I tu się mylisz. Nie mam żadnych powiązań z tym zespołem.

>Przecież i tak większosć zespołów ma zapełnione grafiki więc
    > po co jeszcze ta śmieszna reklama

Sama jesteś śmieszna, jeżeli uważasz, że ktoś, kto wyraża swoje opinie musi mieć
    od razu jakieś powiązania z zespołem i go reklamuje.

>Czyta to większośc zespołów z Mińska i każdy
    > się z tego śmieje

"każdy"? pojęcie względne, może wymienisz dokładnie które zespoły się z tego
    śmieją skoro znasz je tak dobrze i wiesz, że to czytają i że się z tego śmieją.

>bo widać kiedy ktos napisze szczerze, a kiedy ktos sie
    > podkłada

to jest bardzo ciekawe stwierdzenie, skoro chyba akurat nie zauważyłaś tego, że
    wypowiedź jest szczera - to chyba jednak nie "widać"

>i tu się zapienią żony z
    > Kryterium

może i tak zrobią, sle kto to wie? swoją drogą ciekawe czyją ty w takim razie
    jesteś żoną...

>I dajcie sobie spokój z reklamą na każdym forum bo już mnie
    > to zaczyna denerwować i zacznę wam robić na złość

jak widać nie można na forum wyrażać swoich opinii, bo co niektórzy dostają
    piany w usta i powstaje problem...
    --
    mójsuwaczek
  • no więc byłam na weselu TAKTu i w skrócie powiem tak: faktycznie super brzmią w
    ich wykonaniu marsze weselne na wolnym powietrzu i polki galopki weselne;
    wiadomo że część muzy leci z podkładu, więc o tyle jest łatwiej, natomiast
    śpiewać to chłopaki za bardzo nie umieją [i od razu wyjaśniam: poprzez
    umiejętności śpiewu mam na myśli trzymanie tonacji oraz linii melodycznej utworu
    innego niż standard weselny stylowo korespondujący z Disco Polo]a że repertuar
    DP jest na weselach jak najbardziej pożądany - zatem zespół się sprawdził - no,
    poza kilkoma wpadkami, gdzie piosenki były "z innej bajki"; a zabawę faktycznie
    prowadzili bardzo fajnie, choć w czasie przerw brakowało jakiegoś urozmaicenia w
    muzyce puszczanej z odtwarzacza.
  • jestem właśnie po własnym weselu, na którym grał zespół ORION - jestem
    zachwycona, jak zresztą moi goście :)
    nie było piosenki, na której parkiet był pusty - REWELACJA :)
    jesyny minus taki że podczas posiłków było cicho, mogli puścić jakąś muzyczkę -
    ale to kwestia dogadania :) aaa no i gorzko było tylko raz ;)
  • ja byłem ostatnio na weselu gdzie grał zespół HITMIKS z MMz.zabawa była nieziemska, nigdy wcześniej się tak nie ubawiłem.świetnie grali.repertuar dla każdego.najbardziej podobało mi się jak wychodzili z harmonią do stołów i wszyscy mogli śpiewać:)ogólnie super.bardzo polecam
  • Orion-spoko. Polecam również zespół TAKT. Ostatnio byłam na weselu, grali
    super:) muzyka dla wszystkich. Wydawało mi się, że kiedyś było ich trzech,
    rozmnożyli się - jest pięciu, no i muzyka na żywo co najważniejsze:) potrafią
    też zabawić gości, grają na życzenie. Polecam!!!
  • Zabaw oczepinowych jest kilka,wiec nie musisz sie bawic w tej ktora
    ci sie nie podoba.Pozatym wszystko dla ludzi.Pozadrawiam
  • odstąpię zespół muzyczny "Nocna Taryfa" na wesele w dniu 11.09.2010
    (beata 605972446)
  • odstąpię zespół muzyczny "nocna taryfa" na wesele w dniu 11.09.2010
    (beata tel. 605972446)
  • czy ktoś może polecić zespół z mińsk i okolic?
    prosiłabym także o konkretne informacje takie jak nr telefonu :)
  • Polecam zespół EFEKT 515 883884 jest poprostu dobry.
  • Ludzie po co wy bierzecie jakieś zespoły zamiast mieć muzykę w oryginale? Zamiast słuchać nierzadko fałszujących głosów z koszmarnym angielskim (jeśli w ogóle śpiewają zagraniczne kawałki) nie lepiej wziąć dja?? On przynajmniej nie robi tylu przerw, jak jest dobry to gra non stop, muza leci nawet wtedy kiedy je :) I ma zdecydowanie szerszy repertuar, może spełniać muzyczne życzenia gości. No i jest tańszy i zajmuje mniej miejsca. Nie rozumiem tego fenomenu orkiestry? Możecie to wytłumaczyć?
  • a ma może ktoś namiary także na inne zespoły?

konkretnie interesują mnie horus, relax z jakubowa, relax z okolic wołomina oraz maxim z choszczówki?

będę baaaardzo wdzięczna za namiary na te zespoły.
  • Zapraszam pod 606 415 960
  • irys
  • a można prosić o namiary na irys??? jak sobie liczą???
  • polecam zespół Brawo spod Wołomina super grają i bawią gości
  • Popieram. Ostatnio byłam na weselu i nie było żadnego nowego kawałka. Królowały przeboje z czasów moich rodziców i disco polo. Owszem przy takiej muzyce tez można się dobrze bawić, ale zdecydowanie bardziej podobają mi się zespoły mające bogatszy repertuar. Wiekszość ludzi na tym weselu była (patrząc na znudzone miny, komentarze i nielicznych tańczących) podobnego zdania.
  • Ja polecam zespół Slang z Karoliny. Grają bardzo fajnie chociaż zależy co i komu się podoba. Ja będąc na weselu gdzie grali wytańczyłam się za wszystkie czasy. Poza tym członkowie zespołu to fantastyczni i bardzo ugodowi ludzie. Polecam nie będziecie żałować.
  • Przejżałam wszystkie posty na tym forum i niegdzie nie mogę znaleźć namiarów na zespoły Maxim z Choszczówki, Horus, Takt czy Relax z Jakubowa a bardzo mi zależy...
    Jeśli ktoś ma namiary to proszę o przeslanie.

A słyszał ktoś może o zespole Relax z okolic Wołomina??
  • podaję stronę zespołu na wesele: www.dobrani.republika.pl na stronie można posłuchać próbek lub umówić się na próbę zespołu i na własne oczy i uszy przekonać jak grają i że naprawdę na żywo, co dzisiaj jest rzadkością w dodatku na poziomie, który dyskietki i minidyski zostawia daleko w tyle.
  • a ja dalej proszę o namiary na Maxim z Choszczówki i Relax z Grabi pod Wołominem.
  • Interesuje mnie także zespół Horus.
  • www.horus.info.pl
    www.maxim.xk.pl
  • dzięki wielkie
  • Polecam zespół Bez atestu z Mińska Mazowieckiego www.bezatestu.pl
  • A ja z czystym sumieniem polecam zespół GAMA. Grali u mnie na weselu i wszyscy goście byli bardzo zadowoleni. Oferują przeróżny repertuar począwszy od klasycznych kawałków, które przypadły do gusty naszym starszym gościom po nowoczesne piosenki dopiero co usłyszane w radiu. Dodatkowo można ustalić jakie konkursy będę prowadzone i uniknąć niemiłego zaskoczenia. Co więcej oferują czysty wokal zarówno damski jak i męski. Naprawdę przez całe wesele śpiewali czysto i robili bardzo krótkie przerwy.
    Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni i chętnie włączamy płytę z wesela, żeby powspominać.
    Naprawdę polecam! Pozdrawiam U.
  • 27.05.11, 10:10
    u nas bd w czerwcu grał irys. ;) na 2012 rok biorą 4 tysiące. niestety wszystko z roku na rok drożeje
  • Podbijając temat..

Szukam zespołu na wesele (październik 2012). najlepiej zarówno z damskim jak i męskim wokalem (dla zróżnicowania repertuaru ;-) z perkusją, grającego na żywo.
    który oprócz standardowej biesiady i disco polo zagra bez kaleczenia coś z angielskiego repertuaru typu the time of my life z Greasa (i inne znane utwory z lat 70 ;-) i ambitniejszego.

Wiem, że może te wymaganie brzmią dziwnie ale spotkałam się już z tym, ze zespoły grające profesjonalnie obrażają się na discopolo, a z kolei te grające z zasady tylko disco polo dość mizernie wypadają w innym repertuarze.
    A ja nie niestety jeszcze łudzę się tym że dogodzę wszystkim gościom ;)
  • Podbijając temat..

Szukam zespołu na wesele (październik 2012). najlepiej zarówno z damskim jak i męskim wokalem (dla zróżnicowania repertuaru ;-) z perkusją, grającego na żywo.
    który oprócz standardowej biesiady i disco polo zagra bez kaleczenia coś z angielskiego repertuaru typu the time of my life z Greasa (i inne znane utwory z lat 70 ;-) i ambitniejszego.

Wiem, że może te wymaganie brzmią dziwnie ale spotkałam się już z tym, ze zespoły grające profesjonalnie obrażają się na discopolo, a z kolei te grające z zasady tylko disco polo dość mizernie wypadają w innym repertuarze.
    A ja nie niestety jeszcze łudzę się tym że dogodzę wszystkim gościom ;)
  • Polecam zespół muzyczny The Beat Brothers. Zespół grał w 17.09.2011 w m. Grębiszsew k/ Mińska Mazowieckiego. Z informacji przekazywanych przez uczestników uroczystości weselnych fajnie się zaprezentował. Podaję link do zespołu: www.beatbrothers.pl.
  • no koleszko hehe twoje wymagania są mocne. to prawda że jak grają jedno to mają problemy z drugim, ale byłem na weselu gdzie grał zespół Diament z Mińska Mazowieckiego i podobało mi się. fajnie stoły były zrobione a i dziewczyna dobrze śpiewa no i repertuar uszedł w tłumie. coś z tego i owego. ogólnie polecam. jak coś to mają stronke - już ją odwiedziłem. pozdrawiam!
  • witam czy ja też bym mogła prosić o kontakt do zespołu irys? bardzo proszę, to pilne. Proszę mi wysłać w razie możliwości na justyna_84@op.pl. dziekuję
  • Hmmm... Polecam ci zespół ORION . Myśle że się z nimi dogadasz zm-orion.hostoi.com/
  • Witam. Polecam zespół muzyczny It's Freak ze strony www.dream-art.pl. Zapraszam do odwiedzenia i posłuchania naszej muzyki na stronie.
  • Witam serdecznie !
    Zapraszam do zapoznania sie z ofertą naszego zespołu :
    www.zespolsystem.pl
    Pozdrawiam.
    Piotr
  • byłam na weselu, gdzie grał zespól TIIM, powinien Ci się spodobac.
    posłuchaj demo na ich stronie www.tim.pl
    wydaje mnie się, że nawet owa piosenka z grease była.

--
  • Witam serdecznie,
    DEE JAY Cena obsługi wesela to koszt od 1500 zł + ewentualny koszt dojazdu.Oprawa muzyczna sćiśle według oczekiwań i ustaleń klienta.Oświetlenie parkietu + dekoracja świetlna sali oświetleniem led oraz ruchomymi głowami. Prowadziłem imprezy różnego rodzaju od bali biznesowych dla Polskiej Rady Biznesu poprzez imprezy klubowe w największych polskich dyskotekach, Twister night-y po klasyczne wesela lub wesela w stlu rnb, house, funky itp. Nie boje sie mikrofonu ale też nie przesadzam jeśli klient sobie nie życzy. Wszystko ściśle według ustaleń z klientem Proszę o kontakt 608-330-869 Dj Arec Nowak
  • Współpracuję podczas wesel z różnymi zespołami, jednak jak na razie, konkurencję dużo w tyle, pozostawia zespół Skandal z Stanisławowa.
    Nie mam zastrzeżeń ;) Wszystko mega pozytywnie.

Pozdrawiam !

---

www.mmfotopasja.pl

• To musisz współpracować z bardzo, ale to bardzo cienkimi zespołami jeśli skandal Ci spodobał;D
  • wiadomo, każdemu co innego się podoba, ale Skandal i umie zabawić gości, i fajnie grają, różne nuty, dla każdego coś dobrego, i nie robi co 30 min przerwy na papierosa 10 minut, i fajne "skecze" urządzają ...
    także, ja jestem na "tak".
    przy tym, co widuję u innych zespołów, to oni nadal wydają mi się najfajniejsi (oczywiście mówię o zespołach z tych okolic, bo w Krakowie, Wrocławiu- jest kilka genialnych zespołów.)
  • A no chyba, że w tych kryteriach patrzysz, bo tego skandalu raczej nie można rozpatrywać w dziale zespołów tylko prędzej ekip cyrkowych. Jeśli ktoś chce paru klaunów to może rzeczywiście jest fajnie:) ale poziom muzyczny żenujący.Perkusista "grający" na stojąco mnie rozwalił.
  • Wesele, impreza firmowa, plenerowa, studniówka, bal - zespół na żywo
    Jeśli na swoim weselu chcesz przeżyć fantastyczna zabawę, przy profesjonalnie wykonywanej muzyce, koniecznie skontaktuj się z nami. Jest nas pięcioro i gramy wyłącznie na żywo. Mamy wieloletnie doświadczenie, gwarantujemy ogrom satysfakcji. Mamy jeszcze kilka wolnych terminów na 2012 r. Zespół KNOCKOUT. www.knockout.art.pl
  • Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego [url=http://www.torso.entro.pl]Zespołu Muzycznego Torso[/url] na stronie zespołu oraz na bloga zespołu Torso
    Znajdziesz tam wiele informacji przydatnych w organizacji wesela, obowiązków rodziców weselnych, świadków i inne.
    [url=http://www.youtube.com/watch?v=hVreuGnDhao&feature=player_embedded#t=0s]Oglądnij tutaj film z udziałem zespołu[/url]
  • Witam. Potrzebuję namiaru na zespół fuks. Byłem ostatnio na zabawie jak grali i mi się podobało. Chcę z nimi pogadać i posłuchać jak grają na żywo. Czy ma ktoś do nich namiar?
  • Witam. Czy ktoś miał na swoim weselu lub był na weselu, na którym grał zespól Master z Mińska Maz.? Interesuje mnie jak bawią gości, czy fajnie prowadzą imprezę, itp. Proszę o pomoc! Pozdr.
  • Byłam w zeszłym roku na Sylwestrze, na którym grał zespół Master i muszę przyznać, że byli naprawdę super. Grali różne piosenki: stare, nowe, polskie i zagraniczne. Ludzie świetnie się bawili niezależnie od wieku.
    Gdybym nie miała już wybranego zespołu na wesele na pewno wzięłabym ich pod uwagę. Zwłaszcza, że mają wokalistkę, co dla mnie jest olbrzymim plusem.
  • www.rich.wroclaw.pl/ naprawdę super zespół
  • Witam. Z czystym sumieniem polecam zespół "Diament" z Mińska Maz. 22.10 grali na weselu w Wołominie. Szalona, trochę zwariowana kapela z suuuuuuuper wokalistką. Uśmiechnięci od początku do końca imprezy. Super poprowadzili również poprawiny.
  • A ja zdecydowanie odradzam zespół IRIS z Siedlec. Zespół grał na moim weselu i bardzo żałuję tego wyboru. Fakt że dziewczyny nieźle spiewają, ale szef zespołu jest oszustem. Zupełnie zlekceważył wcześniejsze ustalenia co do organizacji wesela, przyjechał w okrojonym składzie (za co nawet nie obniżył ceny) i zupełnie nie widział w tym problemu. Jeśli mimo to ktoś chce ich zatrudnić na wesele, wpiszcie koniecznie w kontrakcie wszystkie szczegóły (takie jak liczba członków zespołu, jaka muzyka, jakie zabawy, itp).
  • Witam forumowiczów. tom744 zgadzam się z Tobą w 100%. Zespół Diament z Mińska Maz. to naprawde super kapela. Świetnie się można wybawić z takimi ludźmi, tak grającymi i śpiewającymi. Wszystkim będę ich polecała. Napisałeś że super poprowadzili "poprawiny". Czy chodziło Ci może o oczepiny ? Majoneska86 - znajomi w ubiegłym roku mieli dokładnie taki sam problem z tym Irisem z Siedlec i do tego zapłacili im jakieś grube pieniądze.
  • Witam. Z datą tylko się pomyliłem bo to wesele było 20 a nie 22.10. Chodziło mi o poprawiny tak jak napisałem. Niepełnym składem byli na poprawinach. Tylko dwóch facetów i dziewczyna. Mieli całe oświetlenie , muzyczkę puszczali z laptopów i chodzili za stołami z instrumentami. Akordeon, gitara, tamburyn. Tak jak i na weselu. I to jest dla mnie super zespół. Natomiast na weselu byli całą kapelą czyli 5 osób i grali a oczepiny były odjazdowe. Pozdrawiam.
  • Witam.Zespół ANASONG skład pięcioosobowy - z solistką wszyscy śpiewają Członkowie zespołu są wykształconymi muzykami Zespół jest na rynku obsługi uroczystości weselnych kilkanaście lat i posiada duże doświadczenie gramy i śpiewamy szlagiery jak również weselne piosenki a także nowości muzyczne ,prowadzimy oczepiny i zabawy weselne instrumenty w zespole to perkusja , ,,kontrabas -gitara basowa,gitara prowadząca,instrumenty klawiszowe-akordeon na specjalne życzenie wyprowadzamy marszem pannę młodą z domu rodziców podczas błogosławieństwa .cena do negocjacji NASZA STRONA INTERNETOWA-zespolmuzyczny-anasong.waw.pl
  • Muzyka 100 % na żywo. Skład 5 osob z wokalistką. Zapraszamy na probę.
    www.bravo-zespol.za.pl
  • Polecam ,, F U L L ,,-z Białej Podlaskiej
  • polecam zespol Flores www.zespol-flores.pl/
  • polecam zespol Flores www.zespol-flores.pl/ :)
  • Polecam KRYTERIUM z Pogorzeli. Grają extra. U mnie grali na weselu. Po naszym weselu wiele znajomych zamówiło ich na swoje wesela. Wiele razy bawiliśmy się i z KRYTERIUM i z innymi zespołami, ale oni przewyższają znacząco inne zespoły.
  • Proponuję zespół Flores www.zespol-flores.pl/ repertuar dla każdego pokolenia, można zamówić 3,4 lub 5 muzyków
  • Witam. Oferujemy Państwu oprawę muzyczną Wesela. Muzyka grana tylko i wyłącznie na żywo, 5 osobowy skład, udana zabawa do białego rana gwarantowana. Zapraszamy do współpracy :) 601-249-221

Oto nasza strona : zespoltender.manifo.com/

• Wesele miałam 7 września tego roku, nasz zespół to Kryterium. Szczerze mogę powiedzieć, że nie ma dla mnie lepszego zespołu. Składa się z 5 osób. Grali REWELACYJNIE! Wszyscy byli zadowoleni. Nie byliśmy na żadnym weselu czy balu na którym grali, sugerowaliśmy się opinią znajomych i nie żałujemy! Robią krótkie przerwy, nie piją alkoholu i przede wszystkim grają na żywo. Na prawd polecam ten zespół!
(101-200)
przejdź do: 1-100 101-200 201-295

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.