• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

tabletki gwaltu Dodaj do ulubionych

• 08.08.07, 19:03
    Problem rozpuszczania tabletek gwałtu w napojach ( kobiet rzecz
    jasna)jest coraz częściej nagłaśniany w mediach. Nie sądzicie,że w
    naszym pięknym kraju nie ma przepisów, które zdusiłyby w zarodku ten
    i inne bandytyzmy? Gwałcicielom powinni ucinac jaja, złodziejom
    palce, morderców na krzesło i... byłby spokój.
    Zaawansowany formularz
    • 09.08.07, 08:18
      Poniekąd zgadzam się z tobą i chętnie niektórych zwyrodnialców sama
      posłałabym na krzesło, gdyby nie to, że temida jednak czasem jest za
      bardzo ślepa. Niedalej jak wczoraj podano w wiadomosciach że wyszedł
      na wolność człowiek którego oskarżono o zabicie chłopca.
      Przesiedział 4 lata w więzieniu gdzie był strasznie gnębiony i
      molestowany za czyn którego nie popełnił. Gdyby prawdziwy sprawca
      nie przyznał się do tego czynu pewnie przesiedział by tam całe
      życie. I teraz gdy chce odszkodowania za te 4 lata prokuratura uważa
      że 300 000zł to jast za duża kwota. Niestety takich przypadków jest
      na pewno więcej i mogli by niestety obrywać ludzie zupełnie
      niewinni.
      --
      wędrówką jedną życie jest człowieka...
      • 09.08.07, 15:00
        To prawda, miałam jednak na myśli tych zwyrodnialców, którzy
        dokonali zbiorowego gwałtu po podaniu tabletki i nagrali to kamerą (
        sprawa w mediach ostatnio)- takich właśnie należałoby kastrować.
        • 10.08.07, 10:27
          tak takich gnoi to bym wpuściła do celi z najgorszymi więżniami,
          którzy b.potrzebują sexu i nie mają skrupułów. Najlepszą karą dla
          nich było by to samo co oni zrobili tej dziewczynie.A dopiero
          póżniej wykastrować.
          --
          wędrówką jedną życie jest człowieka...
        • 10.08.07, 15:36
          a gdzie miłość bliźniego, wybaczenie
          postępując w ten sposób nie różnisz się od tego nieszczęsnego
          człowieka niczym i w Oczach Boga jesteś grzesznikiem
          chyba, że Bóg dla Ciebie nie istnieje...
          • 10.08.07, 18:50
            Ciekawe dobry_jezu czy myślałbyś o miłości bliźniego gdyby tak pięciu
            przeleciało twój tyłek
            • 10.08.07, 21:01
              > Ciekawe dobry_jezu czy myślałbyś o miłości bliźniego gdyby tak pięciu
              > przeleciało twój tyłek

o tym samym pomyślalam...
              --
              Wiktorek
              • 10.08.07, 23:29
                Cóż,
                pewnie zaraz posypią suie na mnie gromy ale niestety gdyby koleżanki
                pilnowały swoich drinkow i nie zadawały się z nieznajomymi pewnie
                tego problemu by nie było.
                • 11.08.07, 00:45
                  ... pewnie jeszcze gdyby nie chodziły w krótkich spódnicach to też by nie było gwałtów, bo tak to prowokują...

--
                  Wiktorek
                  • 11.08.07, 11:28
                    Widzę, że nie zrozumiałaś.
                    Od dawna wiadomo, ze idąc na imprezę/dyskotekę trzeba pilnować
                    swojego drinka, patrzeć barmanowi na ręce, nie spoufalać sie z
                    nieznajomymi. To proste zasady, które znają już dziewczynki w
                    podstawówce. Wiadomo, że nie zawsze można unknąć nieszczęścia, ale w
                    pewnym (dużym) stopniu tak.
                    Dziewię się głupocie innych dziewczyn, które są ufne wobec
                    nieznajomych. Wystarczy pojechać raz jedyny do Reaktora, by zobaczyć
                    w jakim stopniu dziewczęta same prowokują. Nie chcę uogólniać, zeby
                    nikogo nie obrazić. Ale fakt jest faktem, że 16-letnie dziewczyny za
                    piwo chodza do samochodu z obcymi, upijają się do nieprzytomności,
                    przewracają. Dziwię sie też własciecielowi, że pocichu przyzwala na
                    to wszystko.

Jeżeli nadal nie rozumiesz, to Twoja sprawa... Mam nadzięje, że jak
                    będziesz miała dziecko to inaczej na to spojrzysz.

• 11.08.07, 13:09
                      tobie wydaje się, że nie zrozumiałam
                      "Od dawna wiadomo, ze idąc na imprezę/dyskotekę trzeba pilnować
                      > swojego drinka, patrzeć barmanowi na ręce, nie spoufalać sie z
                      > nieznajomymi... i cd tych pierdół - wiesz jakie sztuczki stosuja gwałcicele dodający do drinków GHB i flunitrazepam? chyba nie... czasem wystarczy spojrzeć w bok i po Tobie. No chyba, że idąc gdzies na piwo cały czas patrzysz na kufel czy szklankę - ja nie znam takich ludzi, raczej są wyluzowani i się bawią, nie wiem jak Ty.
                      "Dziewię się głupocie innych dziewczyn, które są ufne wobec
                      > nieznajomych. - też się dziwię, ale nie uważam, ze to, ze młodziutkie, głupiutkie dziewczyny urżną się jak świnie upoważnia kogokolwiek do gwałtu.
                      " ..że 16-letnie dziewczyny za > piwo chodza do samochodu z obcymi, " - te chyba wiedzą po co idą, więc problem ich raczej nie dotyczy.
                      "Jeżeli nadal nie rozumiesz, to Twoja sprawa" ... rozumiem doskonale. Ty jesteś z tych co uważasz, ze sobie zasłużyły jak sądzę. A ja uważam, ze nikt sobie nie zasłużył, żeby go tak potraktować. Nieważne czy się upił (przecież jakieś dziewczę mogło zemdleć, a wyglądało jak pijane i rozumiem, że można je zgwałcić bo się przwróciło, tak?) albo odwrócił się na chwilę od swojego drinka, a w tym czasie niby klient baru zamawiając coś dla siebie z buteleczki po kroplach do oczu dodał do napoju wyżej wspomniany specyfik.
                      Nawet jeśli będziemy uważać to problem wbrew temu co mówisz będzie istniał dopóki nikt sie w naszej zacofanej Polsce tym nie zajmie. W USA za handel tym można iść na 20 lat do pierdla, w Polsce udaje się, ze problemu nie ma, albo mówi ofierze, że sama sobie winna.
                      Pewnie będziesz się jeszcze produkować, ala ja kończę dyskusję z Tobą, bo od takich jak Twoje tekstów robi mi się słabo.
                      Temat jest rozległy i można dużo o tym pisać, ale właśnie płacze mi dziecko, chłopak, którego tak wychowam, ze żadnej kobiecie nie zrobi krzywdy nawet jeśli się nawali i nie zrobi nic wbrew jej woli.
                      "będziesz miała dziecko to inaczej na to spojrzysz" moje poglądy w tej materii nie zmieniły się nawet pomimo pojawienia się dziecka.

--
                      Wiktorek
                      • 11.08.07, 18:52
                        słuchajcie kara musi byc za przekroczenie prawa .Tu na ziemi
                        ustanowione sa sady które maja na celu eliminowanie osób które
                        dopusciły sis przestepstwa obojetnie w jakiej kategorii.Ale i ten
                        sadzony i ten co sadzi i ten normalnie zyjacy człowiek ma na
                        sumieniu swoje wiekszelub mniejsze grzeszki nie ma ludzi
                        nieskazitelnych.Kazdy bedzie musiał rozliczyc sie ze swojego zycia
                        przed obliczem Boga i tu zapadnie sprawiedliwy wyrok.Ale ludzkosc
                        musi kierowac sie ziemskimi prawami i opowiadam sie za surowymi
                        karami dla przestepców Chociaz temida jest rzeczywiscie czasami slepa
                        • 12.08.07, 08:17
                          abstrahując od ślepoty temidy wrócę do wypowiedzi sugerującej wyuzdanie
                          dziewczyn w Reaktorze, rzeczywiście zachowują się one ( nie mówię że
                          wszystkie)jakby szukały seksu ale seks a gwałt - to każdy przyzna są dwie różne
                          sprawy, poza tym w naszym seksistowskim społeczeństwie przyjęło się sądzić ze
                          kobiety ( dziewczyny)powinny grzecznie siedzieć w domu a faceci świetnie się
                          bawić i zawsze są święci niezależnie od poziomu wynaturzenia i wszystko im wolno
                          - tylko z kim oni by się bawili gdyby tak było... z profesjonalistkami :) ?
                          • 12.08.07, 15:15
                            zgadza sie młodosc ma swoje prawa i absurdem byłoby gdyby młodzi
                            ludzie siedzieli w chałupie i nie wysciubili nosa.Ale z młodosci
                            trzeba umiec korzystac madrze.Po to edukuje sie młodziez zeby wzieła
                            to co najlepsze ale z rozwaga.Ci którzy uwazaja ze beda korzystac do
                            woli sa w błedzie tak młodzi jak i starsi i tu wkroczy temida.
          • 15.08.07, 17:50
            Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum .
            • 15.08.07, 20:32
              margotje o ile dobry jezu prezentuje kulture wypowiedzi o tyle ty
              pokazujesz swoje chamstwo
              • 15.08.07, 20:58
                ewelunka napisała:

> margotje o ile dobry jezu prezentuje kulture wypowiedzi o tyle ty
                > pokazujesz swoje chamstwo

Idz zmow paciorek, zrob siusiu i spac, dziecko, bo juz czas na ciebie.

--
                If you tell the truth you don' t have to remember anything - /-/M.Twain
                • 16.08.07, 14:38
                  do margotje. jak widzisz Twoj post został usuniety bo zgnoiłes
                  człowieka ktory w sposob normalny sie wypowiedzał.Brawo załozyciel
                  strony i tak powinno byc. Mysle ze to ja mogłabym Cie ululac do snu
                  jak swoje dziecko
                • 17.08.07, 11:27
                  Jako dojrzała kobieta bądź bardziej dystyngowana i opanowana w
                  swoich wypowiedziach. No nie przystoi, żeby interweniował admin.
                  • 17.08.07, 13:14
                    nie bardzo wiem o co Ci chodzi. Mowisz tu o opanowaniu ale mysle ze
                    akurat to powinienes skierowac do kogo innego. Co do dystynkcji to
                    jestem normalna forumowiczka. Nie uwazam sie za kogos lepszego i
                    równiez potrafie uzywac odpowiednich okreslen ale trzeba wiedziec
                    kiedy i komu. Jesli interweniował admin to napewno nie na moje
                    zyczenie czy polecenie ale widocznie przekroczono netykiete
                    • 18.08.07, 18:50
                      ewelunka napisała:

> nie bardzo wiem o co Ci chodzi.
                      -->Hehe on, podobnie jak ja nie wie o co Tobie chodzi ;-)

Mowisz tu o opanowaniu ale mysle ze
                      > akurat to powinienes skierowac do kogo innego.
                      -->Właśnie kieruje co jasno widać po temacie jego postu i dalej ;-)

Co do dystynkcji to
                      > jestem normalna forumowiczka. Nie uwazam sie za kogos lepszego i
                      > równiez potrafie uzywac odpowiednich okreslen ale trzeba wiedziec
                      > kiedy i komu.
                      -->Popatrz jeszcze dobrze na drzewko, pod jakim postem pojawiła się odpowiedź
                      Soltego, a później jako normalna grzecznie przyznaj się do błędu ;-)

Pozdrawiam

NieMy

--
                      Co złego to NieMy
                    • 20.08.07, 09:58
                      Ewelunko, spójrz na tytuł, wyraźnie zaadresowany do margotje. Więc
                      dalej już nie musisz rozumieć, bo to Ciebie nie dotyczy. Piszę to z
                      wielka zyczliwością, ponieważ jestem w ogóle bardzo życzliwy i nie
                      traktuj tego jako reprymendy (bo niby za co) a li tylko wyjaśnienie
                      nieporozumienia dla dobra sprawy. Pozdrowionka
                      • 20.08.07, 10:09
                        Aha, i jeszcze jedno. Widzę, ze jeszcze ni czaisz, jak sie układają
                        wypowiedzi na forum. Więc odpowiedź na post jest cofnięta o jeden
                        akapit i ta dotyczy postu powyżej. To, że mój post był po Twoim, to
                        nie znaczy, ze był odpowiedzią na Twój post ponieważ nie było
                        akapitu w stosunku do Twojego posta.Yhm?
                        • 20.08.07, 12:45
                          przyznam ze pomyslałam ze to do mnie mam propozycje zeby nazywac
                          nickami tych do których jest adresowany post. Dzieki za pozdrowionka.
                  • 17.08.07, 15:09
                    solty5 napisał:

> Jako dojrzała kobieta bądź bardziej dystyngowana i opanowana w
                    > swoich wypowiedziach. No nie przystoi, żeby interweniował admin.

nie wiem kim jestes, Solty i nie wiem dlaczego mi udzielasz reprymendy tudziez
                    pouczen.
                    Gwarantuje Ci, ze gdybym dystyngowana nie byla, zamiast okreslenia "obrzydliwy
                    klecho" uzylabym daleko bardziej dosadnego.

--
                    • 18.08.07, 08:55
                      margotje to było chyba do mnie.Nie uzyto słowa obrzydliwy klecho ale
                      zas...any klecho
                      • 18.08.07, 18:18
                        ewelunka napisała:

> margotje to było chyba do mnie.Nie uzyto słowa obrzydliwy klecho ale
                        > zas...any klecho

zasrany klecha jest rownie obrzydliwy. kazdy klecha dla mnie jest zasranym,
                        obrzydliwym hipokryta.
                        --
                    • 20.08.07, 10:04
                      Droga margotje, wcale Ci nie udzielam zadnej reprymendy ino
                      próbowałem zagaić nieśmiało, jako że jestem z tego samego rocznika
                      co Ty. Ale przyznam, jesteś jakaś naładowana testosteronem czy czymś
                      tam, że tak agresywnie reagujesz na bliźnich. Cóż, więcej cech
                      wspólnych oprócz wieku nie mamy i doszukiwał się nie będę. A ten
                      klecha- ha,ha ciekawe, kto Cię pokropi na ostatniej drodze.
                      Pamiętaj -złość pięknośći szkodzi. Pozdro.
                      • 20.08.07, 22:06
                        ehhh... nie jestem naladowana (przeladowana) zadnym testosteronem.
                        Mam tylko alergie na kosciol katolicki i jego dogmaty. Sludzy jego, zas,
                        wyzwalaja we mnie - w istocie - niezbyt przyjazne refleksy.
                        Co do agresji - mylisz sie: cienia agresji we mnie.
                        A o moja ostatnia droge ani chybi sie nie martwie a i kropidlo mi obojetne.
                        Ja, widzisz, z tych, co sie z wiara nie obnosza, a bozkom nie klaniaja.
                        Ja Ciebie rowniez pozdrawiam :)))))

--
    • 15.08.07, 17:48
      nie wiem co to sa "tabletki gwaltu" ale zgadzam sie w 100 proc. z Twoimi bardzo
      radykalnymi sposobami "rozliczania sie"z takimi osobnikami.
      --
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.