07.08.09, 22:49
Jest gdzieś w mińsku lub w okolicy sklep w którym można kupić dobry duży
materac sprężynowy-kieszonkowy?

--
JoShiMa

Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi.
Edytor zaawansowany
  • 08.08.09, 09:15
    Polecam salon meblowy red apple na warszawskiej,róg świętokrzyskiej. Co prawda
    ja kupiłem lateksowy ale mają w sprzedaży wszystkie rodzaje. Z tego co pamiętam
    czas oczekiwania 2-3 dni
  • 08.08.09, 16:31
    a ja kupowałem na ul. warszawskiej na przeciwko zusu u kolesia który jeszcze tam
    w sklepie sprzedaje ubrania
    materace ma takie "fajne" - lepsze (bardziej wyposażone)
  • 13.08.09, 06:55
    Proponuje przetestowac w sklepie, ale kupic na Allegro. Wyjdzie taniej nawet z dostawa kurierem pod drzwi. Jezeli ma to byc sredniotwardy to polecam Estrella.
  • 16.08.09, 10:48
    nie polecam nic w minsku. ana pewno nie ufo. pani wiedziała mniej niż ja, a to
    chyba od niej powinnam sie dowiedziec. zadawalam fachowe pytania typu ile
    sprezyn na m2, grubosc latexu. pani wybałuszyła oczy. zaczela czytac ulotke.
    porażka. kupiłam na allegro. materac bodajze superkomfort.
  • 18.08.09, 13:48
    ja mam właśnie estrella lux, wiadomo-chleb najlepszy z piekarni,
    a materac z koła www.mkfoam.pl/
    --
    <a href="http://b2.lilypie.com/o202p2.png"
  • 23.08.09, 00:44
    Otóż to! :)
  • 08.09.09, 22:13
    Materace Koło jak się popularnie nazywa fabrykę MK Foam Koło naprawdę są bardzo dobre i za przystępna cenę. Są oczywiście inne dobre fabryki ale nie zawsze maja takie same produkty za porównywalną cenę. Dodatkowo jest ważną sprawą jakich mają przedstawicieli handlowych w terenie czy takich niedouczonych jak kolega audi napisał czy znających się na rzeczy którzy umieją doradzić. Dodatkowym atutem jest to jak zapewniają szybka i darmową dostawę i są elastyczni cenowo np. jak materacemkfoam.pl/
    --
    Salon Snu Morfeusz Bydgoszcz salonsnu.com.pl/
  • 26.11.09, 19:15
    Polecam materace firmy JMB, po przystępnej cenie, a bardzo wygodne do spania.
    Pokrowiec szciągalny i do prania, kieszonkowe materace bardzo dobry wybór od ich
    firmy. Polecam Optimal z kokosem jako twardszy materac albo Carat
    średnio-twardy. Oba materaca dostała nagrodę Forum zdrowia za prozdrowotny
    materac. W Krakowie można ich kupić w firmie Cromat.
  • 09.12.13, 11:38
    Ja kupowałam materac bonellowy do domu Comfortbe i jestem bardzo zadowolona.
    Był w bardzo korzystnej cenie, a do bardzo dobrej jakości. Pierwszy raz u nich kupowałam i trochę się martwiłam, ale bylo wszystko ok :)
  • 25.01.14, 14:17
    ile ci audi zapłacili za reklamę ? ... a może to samo koło się tak lansuje
  • 27.08.09, 21:57
    Te, które na Allegro są tanie nie bardzo jest jak testować w sklepie, bo niby
    gdzie. A w dodatku nadziałam się na super niekomunikatywną i niekompetentną
    obsługę (szukając właśnie materaca) i się zraziłam. A że mam kilkumiesięczne
    dziecko to nie mogę sobie pozwolić na jeżdżenie nie wiadomo gdzie i testowanie.

--
    JoShiMa

• 27.08.09, 21:55
    Bardzo dziękuję za namiar. W moim przekonaniu bardzo solidny i kompetentny
    sprzedawca. A najważniejsze, że dwa dni po rozmowie z nim spałam na nowym
    materacu. No i jest super. Mój nadwyrężony kręgosłup pokochał go od pierwszego
    "poleżenia" :)

--
    JoShiMa

• 09.12.13, 13:11
    Dobre materace są w MAGNACIE (zakupy można zrobić przez int) . Meble sosnowe z Mińska się tam zaopatrują. (można wypróbować)
  • 27.09.14, 19:30
    Ja kupiłem dwa materace w ATM Świat Sypialni na warszawskiej 32a. Jestem Bardzo zadowolony i polecam ten sklep. Materac nazywa się Estrella LUX. wwww.materace-warszawa.pl
  • 02.02.17, 18:24
    Ja kupowałem w sklepie materace karczew i jestem bardzo zadowolony. Fachowa obsługa, świetna jakość i przystępne ceny. Polecam ->materaceotwock.pl
  • 20.09.17, 19:34
    Prawda jest taka, że najlepiej jednak kupować takie rzeczy w dużych miastach, bo wybór jest nieporównywanie większy. Dlatego warto poświęcić jeden dzień i wybrać się do Warszawy, żeby na spokojnie pojeździć sobie po sklepach i móc porównać co dane firmy proponują. Przede wszystkim na materacu trzeba się położyć, bo inaczej nie da się ocenić czy materac jest dla nas dobry. Ja tak zrobiłem, co prawda faktycznie cały dzień na to zszedł, ale przynajmniej jestem zadowolony z zakupu. Wybrałem polskie materace firmmy Dormeo, w sklepie zaznajomiono mnie z technologią Octaspring, brzmi to wszystko bardzo sensownie, więc się skusiłem. Mam materac 2 miesiące i komfort snu jest nieporównywanie większy niż przy moim poprzednim materacu, więc polecam. Oby było tak dalej!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.