Dodaj do ulubionych

Forum Mińskich Inwestycji

23.08.09, 22:41
Witam, wszystkich zainteresowanych sprawami Mińska Mazowieckiego i powiatu mińskiego zapraszamy do rejestracji na Forum Mińskich Inwestycji dostępnego pod adresem www.fmi.foreo.pl
Na forum będziemy się starali podawać informacje o trwających i planowanych inwestycjach, omawiać problemy związane z problematyką zagospodarowania przestrzennego, a także starali się zastanawiać nad możliwymi kierunkami rozwoju.
Na razie jest to jeszcze raczej wersja alfa niż beta:) ale liczymy, że wspólnie uda nam się stworzyć miejsce do wymiany myśli i poglądów, a z czasem także wciągnąć w dyskusję inne organizacje.
Nie chciał bym by było to potraktowane jako reklama konkurencji. Nie chcemy poruszać tematyki kapeli weselnych czy tym podobnych. Problematyka rozwoju i inwestycji wymaga chociażby możliwości publikacji zdjęć czy podziału wątków czego to forum niestety nie ma szansy zapewnić, stąd nowe miejsce.
Raz jeszcze zapraszam do rejestracji, głosowania w ankietach i wypowiadania się:)
--
Czy 10 000 małp napisałoby encyklopedię?
Sprawdź → pl.wikipedia.org/
Obserwuj wątek
  • mmpio Re: Forum Mińskich Inwestycji 24.08.09, 23:05
   Dziś udało się zarejestrować pierwszych nowych członków forum, znacząco rozbudować bazę zabytków, na razie jedynie o wypisy z rejestru zabytków, ale zawsze;) rozpocząć dział z linkami, dodać kilka prowadzonych inwestycji i kilka zdjęć:) Oczywiście nasz zapał się nie kończy i postaramy się aby co dnia było coraz więcej informacji. Jeszcze raz zapraszamy do rejestracji: www.fmi.foreo.pl iprzy okazji przypominam że przed rejestracją można przeglądać, czytać itd, nie można jedynie pisać postów:)
   Tak więc do zobaczenia na forum:)
   --
   Czy 10 000 małp napisałoby encyklopedię?
   Sprawdź → pl.wikipedia.org/
  • mmpio Nowe wątki 20.09.09, 13:44
   Na naszym forum pojawiło się sporo nowych wątków m.in.:
   * o miejskim systemie informacji przestrzennej
   * komunikacji miejskiej
   * fotorelacja z budowy obwodnicy miasta
   * połączenie miasta i gminy
   * podział miasta na osiedla.
   Dorobiliśmy się jak na razie 193 postów, wiele zdjęć, kilka mapek i trochę wykresów. Dostaliśmy też zgodę Urzędu Miasta na publikację materiałów z MIMu, więc jak widać dzielnie idziemy do przodu:)
   Wszystkich zainteresowanych przestrzenią miasta zapraszamy do przeglądania oraz zarejestrowania się i wypowiedzi:)
   --
   Forum Mińskich Inwestycji
   www.fmi.foreo.pl
  • mmpio Ruch Jednokierunkowy 23.09.09, 19:40
   Miasto zamierza wprowadzić ruch jednokierunkowy na kilku najważniejszych z Mińskich ulic. Na których i czy to dobry pomysł na naszych stronach w dziale komunikacja. Zapraszam do czytania i komentowania:)

   --
   Forum Mińskich Inwestycji
   www.fmi.foreo.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka