Dodaj do ulubionych

FILM ... Historia rozdzielonej rodziny w USA

12.10.10, 10:13
Nie rozumiem dlaczego, bo co roku Stany sprowadzaja tysiace ludzi z roznych zakatkow swiata ktorzy zostali wylosowani w loterii na Zielona Karte ,
zupelnie przypadkowi ludzie, a rozbija sie malzenstwo ktore juz jest na miejscu.

www.tokfm.pl/Tokfm/1,102433,8497843,_Tony_and_Janina_____Film_o_polskiej_rodzinie_rozdzielonej.html
Edytor zaawansowany
  • mala200333 12.10.10, 14:34
    heraldek 3 godziny temu Oceniono 2 razy 0 + - zgłoś do moderacji
    .Dlaczego pismaki z GW znowu klamia...... Pani Wasilewskiej wiza sie skonczyla we wrzesniu 1989, czyli kumuna juz w Polsce upadla i mogla spokojnie wracac a nie prosic o azyl... nastepna Polka co myslala, ze dupa sobie zalatwi status..... zreszta 18 lat byla nielegalnie w USA.... miala bachora ale nie miala slubu.... normalny czlowiek, gdyby tylko ruszyl palcem, to by dostal status w USA w 10 lat.... a ona czekala na status azylantki do 2007.... totalne bzdury.....
    .wari 3 godziny temu Oceniono 2 razy 2 + - zgłoś do moderacji .
    Taki film mógłby powstać w Polsce. Byłby wówczas np. o rodzinie polsko ukraińskiej. Polskie prawo imigracyjne jest antyhumianitarne.
    .heraldek 3 godziny temu Oceniono 1 raz -1 + - zgłoś do moderacji .
    Ten film to sobie moga dzisiaj w d.... wlozyc.... Dzis 70% Amerykanow jest przeciwko amnestii i tolerowaniu nielegalnych .....i oskarzaka rzad o tolerowanie niegalnych, choc Obama wyrzucil w ostatnim roku rekordowa ich liczbe.....
    www.dziennik.com/news/usa/14613

--
    Kocham ksiazki Remarquea

forum.gazeta.pl/forum/f,99957,Milosnicy_ksiazek_Remarque_a.html
  • mala200333 12.10.10, 14:36
    Ta pani zlamamla prawo . Zostala w Stanach po wygasnieciu wizy turystycznej.
    Twarde prawo ale prawo.

--
    Kocham ksiazki Remarquea

• stefanwsk.1 04.01.11, 14:38
    Jaka dumna :) komentatorka. Za nielegalnych by się brała zamiast walczyć z bezmyślnym chińskim importem niewolniczych wytworów. Uważaj koleżanko bo jak ich wypierniczą to przyjdzie kolei na takich niby amerykanów jak ty. Pozdrowienia z Polski.
  • japoxx 12.10.10, 15:57
    hehehehehehehehehehehe pia

tysiace w ojszczyznie a miliony na swiecie malzenstw rozdzielonych jest kiedy jeden z malzonkow siedzi w wiezieniu
    pelna analogia
    i co nie zal ci tych ludzi?

buahahahahahahahahahahahahahahaha
  • mala200333 12.10.10, 16:07
    Przeciez nie piszemy o rodzinach kryminalistow..
    --
    Kocham ksiazki Remarquea

• pia.ed 12.10.10, 19:46
    Przeczytalam teraz dokladnie co napisali w Gazecie ... Historia wydaje mi sie wprost
    nieprawdopodobna, bo przeciez rozpatrywanie sprawy o azyl
    nie moglo trwac 17 lat ... szczegolnie ze ta pani azylu juz nie potrzebowala ;)

Moze ta pani ukrywala sie, aby jej nie wydalono???
    No i dlaczego nie wziela slubu z ojcem dziecka, wtedy bylaby w zupelnie innym polozeniu ...
    duzo lepszym ... Na pewno po wyjezdzie do Polski moglaby starac sie o powrot do USA w ramach polaczenia rodzin ...
    A moze ojcu chlopca taka sytuacja odpowiada? Syna (obywatela amerykanskiego),
    moze widywac kiedy chce, bo chlopiec ma prawo przyjezdzac do Stanow,
    a matka chlopca nie jest juz tak wazna dla tego pana ...
    Moze zalozyl w USA nowa rodzine, lub ma inna kobiete?
  • mala200333 13.10.10, 15:49
    Wiza jej wygasla. Wiec jak mogla zalegalizowac malzenstwo? na jakich dokumentach?Popelnila blad ze procesu nie zaczela przed wygasnieciem wizy.
    --
    Kocham ksiazki Remarquea

• tehuana 13.10.10, 23:52
    Normalnie i bez problemu. Nikt w urzedzie, gdzie udzielaja slubow na wize nie patrzy. Bierze sie polski paszport, narzeczonego z ID-wypelnia dokumenty i po tygodniu mozna zawrzec malzenstwo. Koszt slubu w urzedzie to mniej niz sto dolarow na dzisiaj. Pozniej maz wystepuje o zielona karte dla zony, a po paru latach zona moze juz wystapic o obywatelstwo amerykanskie.
  • pia.ed 14.10.10, 12:46
    tehuana napisała:
    > Normalnie i bez problemu ... Bierze sie polski paszport, narzeczonego z ID-wypelnia dokumenty i po tygodniu mozna zawrzec malzenstwo...

Mnie tez sie tak wydawalo ... w najgorszym razie mozna pojechac
    do Las Vegas ... Tam nie wszyscy sedziowie pokoju sa dokladni ...
    nie zawsze sa trzezwi , przyszli malzonkowie tez...
    potrafia zawrzec malzenstwo i nie pamietac nastepnego dnia ze go zawarli...
    a slub jest jak najbardziej wazny wg prawa ...
  • mlody774 14.10.10, 22:42
    Zwykle oświadczenie wystarczy, ze jest się małżeństwem jak się jest chrześcijaninem. Przydaje się własnoręczny wpisać na pierwszych stronach Biblii, specjalnie do tego celu drukowanej(koszt ok. $10), kiedy się je zawarło-przeczytało odpowiednie wersy. Prawo to tutaj rozpoznaje. Mozna tez mieszkać/współżyć pod tym samym adresem jeden rok(dlatego "przyjaźnie" tutaj najczęściej kończą się wcześniej). Jedna ze stron może ubiegać się po takim roku o alimenty itd, nawet jak druga strona temu zaprzeczać(tu nie wierzy się w cuda, ze odmienne płci żyły w czystości pod jednym dachem przez rok).To nie Europa i dlaczego mieli by pytać ziemskie władze o zezwolenie, jak małżeństwo jest przed Bogiem?
  • robson.5 15.10.10, 02:33
    Pewnie nie wyszla za maz bo juz byla mezatka z kims innym w Polsce, to jest najprostsze wyjasnienie spawy. Takich koltunow jest na peczki w Polsce. Pzygod jej sie zachcialo w Ameryce, tylko zapomniala sie rozwiesc wiec te stare malzenstwo wisialo jej jak stary garb, zaszalala w Ameryce nielegalnie przez 18 lat i to do tego robiac z siebie ofare solidarnosci. A ze zwykly tlumok, nie wiedziala ze to juz niewazna spiewka emigracyjna. Zycie moze byc niebezpieczne, jak sie jest idiota.
    Historia nie warta dyskusji, jest tysiace roznych idiotek, ktore nie potrafia dac sobie rady z wlasnym zyciem ale zeby zaraz z tego robic film???
    Powinni dac jej zakaz wjazdu do USA do konca zycia, taki element nie powinnien byc wpszczany do USA.
  • starypierdola 13.10.10, 19:10
    PRzyjaciolko chyba nie tak. Oni nikogo, czy prawie nikogo nie sprowadzja. Ludzie pchaja zie drzwiami i oknami i musza ich zatrzymywac jak tylko moga.

Nawet Szwedzi sie pchaja, chyba dla tego ze wodka duzo tansza .....
    ... ja tez chyba mam we krei Szedzkie geny (jeszcze z 1659 r) bo wodke tez lubie.

Twoj przyjaciel SP
  • mala200333 13.10.10, 19:12
    starypie... napisał:

> PRzyjaciolko chyba nie tak. Oni nikogo, czy prawie nikogo nie sprowadzja. Lud
    > zie pchaja zie drzwiami i oknami i musza ich zatrzymywac jak tylko moga.
    >
    > Nawet Szwedzi sie pchaja, chyba dla tego ze wodka duzo tansza .....
    > ... ja tez chyba mam we krei Szedzkie geny (jeszcze z 1659 r) bo wodke tez lubi
    > e.
    >
    > Twoj przyjaciel SP

Dobre...hi..hi...

--
    Kocham ksiazki Remarquea

• mlody774 14.10.10, 22:53
    Dziwisz się, ze SP do Szwecji się przypomina? Ja tez bym to robił, jak bym mógł. Widziałaś kiedyś jakie Szwedki są piękne? Ach te naturalne blondynki. Ja to zwalniał bym się z pracy aby się choc trochę dłużej do choc jednej potylic. Byłaś kiedyś na plaży w Malmo?
  • pia.ed 15.10.10, 01:17
    Szwedki moze nie sa piekne, ale maja przyjemne nie wyzywajace rysy twarzy ...
    maluja sie dyskretnie, i z umiarem sie ubieraja.
    Nawet pani minister ubezpieczen socjalnych jest niebrzydka ...
    www.aftonbladet.se/nyheter/article7953069.ab
    Na plazy w Malmö oczywiscie bylam, skoro mieszkam tu 30 lat ... ;)
    Wprawdzie plaza w Malmö jest bardzo dluga (podobno liczy szesc kilometrow),
    ale niestety nie ma wlasnego bialego piasku tylko co roku trzeba go dowozic ... ...

mlody774 napisał:
    > Dziwisz się, ze SP do Szwecji się przypomina? ...Widziałaś kiedyś jakie Szwedki są piękne? Ach te naturalne blondynki. Ja to zwalniał bym się z pracy aby się choc trochę dłużej do choc jednej potylic. Byłaś kiedyś na plaży w Malmo?
  • mlody774 15.10.10, 18:44
    Pia.ed, ty się czasami nie gniewaj. Ja na wspomnianej plaży niestety nie bylem. Choć chciałem tam i po okolicach kiedyś popływać. A prawdziwe szwedki, prawdziwe polskie słowiańskie dziewczyny i wogle szczupłe jasnowłose kobiety mi się naprawdę podobają. Jestem zauroczony ich uroda w sekundę i jak dzieciak jestem zakłopotany. Oczywiście wspomniana Pani Minister jest super i jej zdjęcie robi mile wrażenie.
  • pia.ed 16.10.10, 00:39
    Nie jestem taka szybka do gniewania ;) Jak juz lubisz popatrzec na blondynki, to zamieszczam zdjecie szwedzkiej policjantki ... Wierz mi, trudno znalezc inna policjantke
    niz blondynke z wlosami zwiazanymi z tylu ... Czasem ma sie wrazenie, ze to zawsze ta sama policjantka ma dyzur ...

PS. Kiedy moge Cie powitac w Malmö?

www.sydsvenskan-img.se/archive/00854/ran2_854627k.jpg

mlody774 napisał:
    > Pia.ed, ty się czasami nie gniewaj. Ja na wspomnianej plaży niestety nie bylem.
    > Choć chciałem tam i po okolicach kiedyś popływać. A prawdziwe szwedki, prawdzi
    > we polskie słowiańskie dziewczyny i wogle szczupłe jasnowłose kobiety mi się na
    > prawdę podobają. Jestem zauroczony ich uroda w sekundę i jak dzieciak jestem za
    > kłopotany. Oczywiście wspomniana Pani Minister jest super i jej zdjęcie robi mi
    > le wrażenie.

• mlody774 16.10.10, 17:39
    Naprawdę ładna kobieta. Jej to się można poddać zupełnie bez walki, jak by zechciała mnie aresztować. Plany wyjazdu do Szwecji zawiesiłem, na co najmniej dwa lata. Duzo się będzie działo w świece i nie chciałby czegoś przegapić. Ale dzięki za gościnne chęci powitania w Malmo.
  • pia.ed 16.10.10, 22:10
    mlody774 napisał:
    ...Plany wyjazdu do Szwecji zawiesiłem, na co najmniej dwa
    > lata. Duzo się będzie działo w świece i nie chciałby czegoś przegapić ....

Bedac w odwiedzinach w Szwecji niczego nie przegapisz , bo tu tez mamy telewizje ... ;)
  • starypierdola 14.10.10, 21:56
    ... w koncu mam przyjaciolke :))

Ale zeby dodac perspektywe: bez podawania wiarygodnych zrodel donosze ze chyba ponad 80% imigranckich malzenstw (oboje Polacy, pobrali sie w PL) na emigracji konczy sie rozwodem,

Wystarczy policzyc procent samotnych osob piszacych na tym forum

SP(stale z zona ale i z przyjacioka, wiec zanizam standard)
  • mlody774 14.10.10, 22:59
    Zachodnie małżeństwa rozpadają się podobnie(zdaje się jest to 50%), bo w tych nowych czasach zawiera się wspomniany związek, nie jak kiedyś na zawsze, ale aż się nie znajdzie kogoś lepszego. Trzeba iść z postempem.

P.S. Oczywiście wyszydzam.
  • robson.5 15.10.10, 02:47
    To wcale nie jest powod, powod jest taki, ze ludzie pobierajac sie w Polsce , chcieli byc z soba z pewnych przyczyn, ktore byly dobre w Polsce, na emigracji zycie sie zmienia i okazuje sie, ze osoba, z ktora sie jest nie spelnia nowych oczekiwan, szuka sie wiec kogos, kto spelnia oczekiwania i bedzie dobry w nowym zyciu......samo zycie.

Rozwody maja miesjce wtedy, kiedy ludzie nie dojrzewaja razem, ich cele w zyciu sie zmieniaja i osoba, z ktora sie wzielo slub juz nie mysli tak samo jest zupelnie kims innym, staje sie obca......samo zycie.
  • mala200333 14.10.10, 23:55
    starypie... napisał:

> ... w koncu mam przyjaciolke :))
    >
    > Ale zeby dodac perspektywe: bez podawania wiarygodnych zrodel donosze ze chyba
    > ponad 80% imigranckich malzenstw (oboje Polacy, pobrali sie w PL) na emigracji
    > konczy sie rozwodem,
    >
    > Wystarczy policzyc procent samotnych osob piszacych na tym forum
    >
    > SP(stale z zona ale i z przyjacioka, wiec zanizam standard)

A zona wie?....
    --
    Kocham ksiazki Remarquea

• starypierdola 16.10.10, 05:50
    Cicho, bo sie wyda.

Ale tez zadbana wiec nie powinna narzekac .... kazdej wedlug potrzeb (jak nakazuje Holy Koran)

Dbajacy SP

• tow.ortalion 15.10.10, 07:50
    i to niezależnie od politycznej sytuacji w swoim kraju. Taki to fajny kraj, he, he

www.tvn24.pl/-1,1677890,0,1,dostala-obywatelstwo-usa-po-101-latach,wiadomosc.html
  • mala200333 15.10.10, 14:40
    Majac dobrego adwokata mozna w tym kraju wiele.
    --
    Kocham ksiazki Remarquea

• ratpoles_tamer 15.10.10, 15:37
    mala200333 napisała:

> Majac dobrego adwokata mozna w tym kraju wiele.

A bez adwokata ?

Często jednak i adwokat na nic się zda:

www.inwestycje.pl/nieruchomosci/zagraniczne_rynki_nieruchomosci/usa__banki_licytujac_domy;104184;0.html
    Tym już adwokat już nie pomoże:

www.wprost.pl/ar/209732/W-USA-przybywa-biednych-banki-odbieraja-domy/
    No chyba, że taki:

a01.cdn.a.pl/zdjecie-108649/advocat-200ml-Full.jpg

• pia.ed 15.10.10, 17:11
    Jesli ceny tak bardzo spadly, to moze czas kupic jakas dacze
    w Stanach
    i jezdzic tam na wakacje ... albo osiasc na stare lata ...
    ;)
  • mlody774 15.10.10, 19:18
    Dobry pomysł masz i oczywiście zapraszamy, ale jeszcze trochę poczekaj z kupnem aż się wyjaśni wszytko. Nieruchomości jeszcze spadną a złoto i srebro jeszcze kilka razy zdrożeje.
  • ratpoles_tamer 16.10.10, 09:55
    pia.ed napisała:

> Jesli ceny tak bardzo spadly, to moze czas kupic jakas dacze
    >
    w Stanach
    > i jezdzic tam na wakacje ... albo osiasc na stare lata ...
    ;)

Musiałbym być kompletnym idiotą, żeby wybrać się choć na 5 min. do tego imperialnego, nietolerancyjnego, policyjnego i socjalistycznego badziewia.
    Jest dużo piękniejszych miejsc na świecie.
    Ale jeśli już na emeryturę bym się gdzieś wybrał, np. do Szwecji to na pewno nie przesiadywałbym na polskich internetowych witrynach. Musi nudno tam jednak być.

• pia.ed 16.10.10, 13:40

Po ponad 30 latach pobytu w Szwecji nazwiedzalam sie ... tu i na swiecie ...
    bardziej ciagnie mnie raczej do mojego mieszkanka ...
    Tylko ze:
    robotek recznych nie lubie, gotowac i sprzatac nie lubie, dzialki na ktorej bym uprawiala warzywa nie mam ... syn juz wyrosl spod opieki mamusi ...
    Przenosze sie szybko z miejsca na miejsce samochodem czy rowerem,
    wiec zawsze ta wolna godzinka sie znajdzie zeby podyskutowac
    z ratpole ...nie zapominajac oczywiscie o SP ... :)

No i wyobraz sobie, wybieram sie jednak po raz czwarty do Stanow, bo tam dobrze sie czulam, trafialam na zyczliwych ludzi ... Szukam tylko mozliwosci zatrzymania sie na co najmniej pare tygodni, bo nie lubie wpadac jak po ogien,
    bez wzgledu na to gdzie jade ...

>ratpoles_tamer napisał:
    > Jest dużo piękniejszych miejsc na świecie.
    > Ale jeśli już na emeryturę bym się gdzieś wybrał, np. do Szwecji to na pewno nie przesiadywałbym na polskich internetowych witrynach.
    Musi nudno tam jednak być.
    >
  • starypierdola 16.10.10, 16:30
    > Ale jeśli już na emeryturę bym się gdzieś wybrał, np. do Szwecji to na pewno nie przesiadywałbym na polskich internetowych witrynach. Musi nudno tam jednak być.
    >

Zwazywszy ilosc wpisow ktore tu robisz to nic PL nie pobije PL pod wzgledem nudy. Musi tam byc beznadziejnie nudno :(((

Logik SP
  • mlody774 15.10.10, 19:14
    Widzisz, ty to źle rozumiesz. Banki sprzedawały i ciągle sprzedają domy, ktorych nie są właścicielami(podobnie jest w Europie, ale o tym nie wiecie). Więc jak właściciele domów to zauważyli, to zaczęli te banki pytać o odpowiednie dokumenty. No chyba nikt nie chce płacić za domu, zęby później okazało się, ze nie jest się tego domu prawowitym właścicielem. Banki maja przekupionych sędziów/polityków/prawników itd i wyrzucając nie płacących. A ze jest teraz depresja, to zwala się winę na ekonomie a przemilcza te machloje. Prawda jest ze niektórzy naprawdę nie mogą płacić. Jóź wiele banków zawiesiło w całej Ameryce wyrzucanie mieszkańców tych domów nawet jak nie płaca. W przyszłym miesiącu zaczyna się oficjalnie rządowe dochodzenie. To jest wielka afera i ma zasięg światowy, bo gdziekolwiek na świecie jest bank centralny te same techniki są używane. Np w Polsce dane hipoteczne notuje się już na komputerach w krajowym rejestrze(tak samo jak tutaj), co umożliwia im wprowadzanie fałszywych informacji. I właśnie w tych rejestrach banki wpisują siebie jako właścicieli i sprzedają zupełnie nielegalnie. A ty szydzisz, nie wiedząc o co chodzi i najważniejsze, ze to samo jest w Celej Europie(świecie), ale tylko MY AMERYKANIE TO ZNALEŹLIŚMY za co nalezą się nam podziękowania, bo bankiera się naprawdę tym razem dostanie.
    Po więcej info, często sprawdzaj ta stronę:
    www.foreclosurehamlet.org
  • ratpoles_tamer 16.10.10, 09:51
    mlody774 napisał:

> Widzisz, ty to źle rozumiesz... Np w Polsce dane hipoteczne notuje się już na komputerach w krajowym rejestrze(tak samo jak tutaj), co umożliwia im wprowadzanie fałszywych informacji. I właśnie w tych rejestrach banki wpisują siebie jako właścicieli i sprzedają zupełnie nielegalnie.

I tak powstają bzdurne mity, he,he

Po pierwsze nie ma w Polsce czegoś takiego jak "krajowy rejestr" danych hipotecznych.
    Są tylko lokalne, rejonowe.
    Po drugie bank nie może się sam wpisać do takiego rejestru.

• mlody774 16.10.10, 17:29
    Masz racje. Bank nie jest osoba i sam się nie może wpisać. Robia to dla niego specjalnie szkoleni i wybrani urzędnicy, którzy to robią na podstawie dostarczonych informacji przez pracowników bankowych. Gratuluje polskiej organizacji i nie połączenia lokalnych wpisów hipotecznych w jednym krajowym urzędzie.
    Podałem tobie link i tam znajdziesz jak dokładnie to robią, bo mi się nie chce pisać tutaj książki. Sa tam nawet fotokopie dokumentów itd. Oczywiście jak się ma otwarty umysł, to można coś tam znalez nawet dla Polski, która dla ciebie jest święta i nigdy w przeszłości, teraźniejszości i przyszłości żadnych takie machlojek nie będzie miała, bo ludzie tego kraju są moralni i uczciwi.

PS. A już dowiedziałeś się jak wypuszcza pieniądze do obiegu NBP(Narodowy Bank Polski), bo to jest dobre miejsce gdzie powinieneś zacząć poznawać ten cudowny kraj, który tak świecisz. Mozę nawet wtedy zrozumiał byś o co strajkują w zachodniej Europie, bo we wschodnie, śmiesznie strajkują tylko o podwyżki i recesja jest dla nich cykliczna, której nikt nie mógł zaplanować lub celowo wywolac.
  • ratpoles_tamer 16.10.10, 23:34
    mlody774 napisał:

> Masz racje. Bank nie jest osoba i sam się nie może wpisać. Robia to dla niego s
    > pecjalnie szkoleni i wybrani urzędnicy, którzy to robią na podstawie dostarczon
    > ych informacji przez pracowników bankowych.

Bez wiedzy właściciela ? No to fajnie tam jest w tym USA !
    Słyszałem, że banki w USA zbierają nawet domy tym, którzy żadnego kredytu nie mieli i nie mają. Wspaniały kraj ta Ameryka. Wszystko dozwolone !

Gratuluje polskiej organizacji i nie połączenia lokalnych wpisów hipotecznych w jednym krajowym urzędzie.

A to jakiś symbol nowoczesności i organizacji ten krajowy spis?
    W Polsce księgi prowadzą sądy rejonowe i żadna centralizacja nie jest nikomu tu potrzebna. Centralizm mieliśmy już tu przez ponad 40 lat.

> Podałem tobie link i tam znajdziesz jak dokładnie to robią, bo mi się nie chce
    > pisać tutaj książki. Sa tam nawet fotokopie dokumentów itd. Oczywiście jak się
    > ma otwarty umysł, to można coś tam znalez nawet dla Polski, która dla ciebie je
    > st święta i nigdy w przeszłości, teraźniejszości i przyszłości żadnych takie ma
    > chlojek nie będzie miała, bo ludzie tego kraju są moralni i uczciwi.

Nie, no nie przeginaj. Polska to dziki, komunistyczny kraj i tutaj wszyscy oszukują, kombinują i kradną, zwłaszcza banki, prawnicy i sądy. Nie to co w Ameryce. Tam jest kryształowa demokracja, praworządność i uczciwość, zwłaszcza urzędników.
    Ooo! Lubisz linki? Ja też mam kilka dla ciebie. Może coś wreszcie zrozumiesz, bo kiepsko ci dotąd wychodzi.

> PS. A już dowiedziałeś się jak wypuszcza pieniądze do obiegu NBP(Narodowy Bank
    > Polski),

Pojęcia nie mam. Wiem tylko jak FED wypuszcza swoje papierki i wpuszcza je do chińskiego obiegu.

www.pb.pl/2/a/2010/10/15/Bernanke_sugeruje_dalsze_drukowanie_dolarow

I nie zamartwiaj się już tak tym przekrętem ameryckich banków i lojerów, bo te 500 tys domów to dopiero początek ich gry:

www.inwestycje.pl/banki/banki_na_swiecie/banki_w_usa_moga_przejac_2_mln_domow_w_2011_r_;101344;0.html
    Będzie ciekawie zatem, bo już z tymi 500 tysiącami mają problemy:

gospodarka.gazeta.pl/Gielda/1,97042,8515350,Amerykanskie_banki_maja_problemy_z_przejetymi_domami.html

Nie sądzę też, że jesteś aż tak naiwny i wierzysz, że ujawnienie tej afery cokolwiek zmieni w bankowo-sądowniczej procedurze okradania amerykańskich obywateli z tych tam ich baraków i altan.

Zresztą gorsi od amerykańskich bankierów i lojerów są chyba już tylko amerykańscy terroryści:

www.sfora.pl/USA-wiedzialy-o-planach-tego-krwawego-zamachu-Nikomu-nic-nie-powiedzialy-a25253

Zaczynam mieć poważne obawy i to żyjąc w Polsce:

www.hotmoney.pl/artykul/hotporady-amerykanie-przeswietla-nasze-konta-16194
    USA to największe światowe ścierowo, jak ten wrzód na doopie. Nie dziwię się, że już prawie nikt na świecie jankesów nie lubi.

• mlody774 17.10.10, 16:30
    Ameryka jest ostatnim wolnym krajem na świecie i dlatego starają się zniszczyć ten karaj wszyscy którzy maja związek z wprowadzanym nowym prządkiem światowym. 96% światowych media jest kontrolowane przez Izoeli i masz w nich jak zaplanowano. Nie dociera do ciebie, ze wspominasz o rzeczach które lamia amerykańskie prawo. Jakie środki powinni użyć obywatele tego kraju aby to zmienić? Jakie środki może użyć polski obywatel żeby coś zmienić w Polsce? Jakie środki będzie miał ten polski obywatel jak zgodnie z planem nowego porządku światowego ten najbardziej wolny kraj na świecie przestanie istnieć? Dla ułatwienia, zapytaj Taty gdzie mógł uciekać lub co mógł zmienić jak żył w PRL?
    Informuje się o machlojach bankowych(mogli je ukryć jak w Polsce jest to tabu) bo to jest coś co finansuje cały ten nowy system światowy, który tak bardzo chcą wprowadzić, a Polacy odmawiają wogle przyjęcia, ze coś takiego się wciska światu. Zapytani nie wiedza lub udają ze nigdy o tym nie słyszeli, a powiedział im to chociaż by sam prezydent UE(którego nie wybraliście a sprawuje władze nad wami). Odrzucanie wiedzy o bankach centralnych, to jest coś co wywołuje śmiech lub niechęć tutaj.
  • mlody774 17.10.10, 16:36
    Poprawka. 96% światowych/krajowych media nie jest kontrolowana przez Izoel ale ludzi "wybranego pochodzenia", dla ktorych Izoel jest ojczyzna.
    republicbroadcasting.org/?p=11488
  • mala200333 17.10.10, 16:52
    A Ciebie to ze Stanow wyrzucili?
    --
    Kocham ksiazki Remarquea

• ratpoles_tamer 17.10.10, 23:01
    mala200333 napisała:

> A Ciebie to ze Stanow wyrzucili?

Nigdy tam nie byłem i nie zamierzam, he,he.
    Nie lubię tylko jak ktoś chce być dla innych wzorem i narzucać swój punkt myślenia, który szybko okazuje się błędnym.
    Jankesi okupują już dłużej, niż Hitler niewinny naród iracki tylko dlatego, że uznali, iż tylko ich organizacja państwa jest jedyną słuszną. A teraz okazuje się, że w ramach tego układu można zabierać obywatelom domy.
    Istna obłuda i hipokryzja, he,he.
    Najbardziej bawi mnie tu ta głupota polonusów, którzy każdą durną decyzję kierowanego przez dzikiego rządu USraela bronią podobnie, jak te durne pisuary tłumaczące każdą głupotę wypowiedzianą przez swojego guru.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka