Dodaj do ulubionych

Gdzie na spacer?

13.07.04, 09:47
Do Poznania przeprowadziłam się w tamtym roku i nie bardzo orientuję się
gdzie jest fajnie wybrać się na spacer PORADŹCIE !!!
Edytor zaawansowany
  • 16.07.04, 15:45
    Polecam Ogród Botaniczny na Ogrodach. Jest zamknięty przy brzydkiej pogodzie,
    ale w ładne dni jest super. Plac zabaw, delikatnie mówiąc, ubogi.
    Drugi typ to tereny wkoło jeziora Malta. Dla dzieci chodzących jest fajny plac
    zabaw i kolejka i inne atrakcje.
    Jest też w Cytadela, Park Sołacki (fajny plac zabaw) - tereny typowo spacerowe.
    Wsztstko zalezy od tego gdzie mieszkasz, jakie duże masz dziecko i czy to ma
    byc spacer czy np. przejażdżka rowerowa.
    Pozdrowienia.
  • 17.07.04, 21:42
    Dzięki za rady. Mieszkam na os. Kopernika i do Ogrodu Botanicznego mam
    niedaleko ( wybiorę się bo nie byłam sama). Nad Maltę jężdżę w niedzielę z
    mężem bo sama z wózkiem to miałabym problem. W Cytadeli nie byłam ale teraz na
    pewno się wybiorę. Jeszcze raz dzięki i jak masz jeszcze propozycje dla mnie z
    maluchem w spacerówce to chętnie skorzystam. Pozdrowienia !!!
  • 23.07.04, 15:18
    Nie wiem czy tata z Poznania jest tu na miejscu ale serdecznie polecam
    wycieczkę do Nowego Zoo (kolejką znad Malty), spacer po Starym Zoo, wizytę na
    lotnisku Ławica (bezpłatny taras z widokiem na pas startowy)i na deser spacer
    po przepięknym Parku Sołackim (koniecznie z bułkami do karmienia kaczek). Moje
    typy to właśnie Park Sołacki i Chyby nad Jeziorem Kierskim (fajna łączka,
    drzewa+cień, parking i oczywiście woda).
    Wszystkiego dobrego w Poznaniu
  • 31.07.04, 21:15
    Dzięki. Właśnie dzisiaj byliśmy w nowym zoo, super!!! Jutro wybieramy się nad
    Jezioro Kierskie. Na Ławicę z moim grzdylem wybierzemy się trochę później. Do
    starego zoo jak trochę się ochłodzi bo te biedne zwierzaki śpią zamiast
    zabawiać dzieciaki. Tata jest na miejscu więc jakieś dalsze wyprawy samochodem
    nie ma sprawy. Pozdrawiam.
  • 12.08.04, 19:10
    Na dalsze wyprawy polecam Rogalin, fantastyczne miejsce. Kórnik też jest ok,
    ale płatny i komary tną:)
    A w deszczowy dzień nie ma jak plac zabaw pod dachem - na Warszawskiej albo na
    Gąsiorowskich. Już dla roczniaka niesamowita atrakcja. Wstęp 20 gr za minutę
    (12 zł za godzinę). Albo Palmiarnia połączona ze spacerkiem po Parku Wilsona.
  • 18.08.04, 12:36
    Czesc!! a mozesz cos wiecej napisac o tym placu zabaw pod dachem!!Bede
    wdzieczna. Pozdrowienia pa pa
  • 18.08.04, 14:23
    Zobacz: www.aktiv.pl Dobrej zabawy!
  • 19.08.04, 12:11
    Dziękuje bardzo!!świetna zabawa na pewno odwiedzimy to miejsce.Corka ma 18
    miesiecy i uwielbia przebywać z dziećmi.Pozdrowienia pa
  • 23.07.04, 15:31
    Napisałam do ciebie na pocztę.
    Asia
  • 31.07.04, 21:09
    Dzięki. Właśnie Ci odpisałam. Mam nadzieję że otrzymałaś, bo mój mąż coś tam
    zmieniał na kompie i nie wszystko chodzi jak trzeba, przynajmniej na razie.
  • 04.10.04, 10:49
    No to ja proponuję: Park Sołacki - Rusałka - Lasek Golęciński. Każde z osobna
    oczywiście, ale jak ktoś lubi - to wszystko na raz, bo blisko od siebie położone
    (nam sie nigdy nie udało).
    papa
    --
    MagdaiTymon

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.