Praca w Anglii dla studenta Dodaj do ulubionych

Witam, jestem na pierwszym roku studiów PW, jako że studia zaczynam dopiero w lutym nie mam zamiaru do tego czasu siedzieć bezczynnie w kraju. Chętnie podjął bym pracę, najchętniej na wyspach- związane to jest z dobrą znajomością języka angielskiego. Jako że nie mam wystarczającej ilości środków które pozwoliłyby mi na bezstresowy wyjazd ' w ciemno', nie pozostaje mi nic innego aniżeli znaleźć pracę za pośrednictwem jakiegoś biura. Zważywszy na to że coraz więcej rodaków decyduje się na emigrację na wyspy, obawiam się że skutkuje to coraz większą ilością biur które są dziełem oszustów. Nie chciałbym się 'sparzyć' na tym wyjeździe, w związku z tym zwracam się do Was o pomoc w znalezieniu jakiegoś biura pracy które jest wiarygodne, sprawdzone przez Was ;) Jak na razie udało mi się uzyskać informacje od ludzi którzy wyjechali z biura WorkUK i byli zadowoleni z wyjazdu. Nie jestem jednak w pełni przekonany do tego biura. W końcu jeden przypadek o niczym nie świadczy...

Chciałbym wyjechać w najbliższym czasie tj. listopad, na okres około 2-3 miesięcy. Co się tyczy stanowiska, to jako student nie mam chyba wyboru, ale jakoś mi to nie przeszkadza, w końcu żadna praca nie hańbi (ograniczają mnie tylko wartości moralne ;p) Angielski znam dosyć dobrze, nie sądzę żeby komunikacja w tym języku sprawiała mi trudności (chociaż jak to wyjdzie 'w praniu' to się okaże).

Zarobki, hmm... mogę pracować nawet za najniższą krajową, ważne żeby biuro oferowało stałe zatrudnienie wraz z zakwaterowaniem i ubezpieczeniem.

I ostatnia kwestia, którą zapewne powinienem poruszyć w biurze pracy. Otóż najprawdopodobniej na przełomie starego/nowego roku będę zmuszony do wyjazdu z powrotem do kraju na około tydzień, czy będę mógł liczyć na jakiś 'urlop'. Wiem że oczekuję odpowiedzi na zbyt 'cięzkie pytania' ale jeżeli ktoś znalazł się w podobnej sytuacji to prosiłbym o pomoc ;)

Pozdrawiam

Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.